loading...

بست بیوگرافی

,    بیوگرافی مسعوده مادر ایلول,    مرگ مسعوده مادر ایلول,    مرگ مادر ایلول,    علت مرگ مادر ایلول,    مرگ مادر ایلول در غنچه های زخمی,    بیوگرافی مسعوده در غنچه های زخمی,    بیوگرافی ایلول در غنچه های زخمی,    مرگ گونی در غنچه های زخمی,    مرگ ساغر در غنچه های زخمی,    غنچه‌های زخمی از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد (تغییرمسیر از غنچه‌های…

, بیوگرافی مسعوده مادر ایلول

حسین بازدید : 1579 یکشنبه 10 تير 1397


,    بیوگرافی مسعوده مادر ایلول
,    مرگ مسعوده مادر ایلول
,    مرگ مادر ایلول
,    علت مرگ مادر ایلول
,    مرگ مادر ایلول در غنچه های زخمی
,    بیوگرافی مسعوده در غنچه های زخمی
,    بیوگرافی ایلول در غنچه های زخمی
,    مرگ گونی در غنچه های زخمی
,    مرگ ساغر در غنچه های زخمی
,   

غنچه‌های زخمی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
غنچه های زخمی(گلهاي شكسته)
ژانر درام
خانوادگی
نوجوانی/جوانی
گونه سریال تلویزیونی
کارگردان سرکان بیرینجی
کارگردان هنری/
مدیر نوآوری
علی اوزل
مجری گول آبوس سمرجی
یلدا اراوغلو
بازیگران ایپک کاراپینار
اوزگور چویک
بیران داملا ییلماز
گوکچه آکیلدیز
هازار موتان
چاقلا ایرماک
آلینا سولاکر
موسیقی متن تونا ولیباش اوغلو
آهنگ شروع سری موسیقی گل های شکسته
اهنگ پایان سری موسیقی گل های شکسته
آهنگساز موزیک پات (تیم تولید موسیقی)
کشور سازنده ترکیه
زبان‌ها ترکی
تعداد فصل‌ها ۳
تعداد قسمت‌ها ۱۱۳ (پایان)
تولید
تهیه‌کننده اجرایی محمد ییغیت آلپ
مکان‌ها استانبول ، کالج استانبول فنرباغچه ، İstanbul KoşuyoluKız YetiştirmeYurdu
مدت ۱۴۰-۱۵۵ دقیقه
تولیدشرکت‌ها رسانه ان تی سی
پخش کننده
شبکه اصلی ای تی وی
فرمت تصویر ۵۷۶i (۱۶:۹ اس دی تی وی)
۱۰۸۰i (اچ دی تی وی)
فرمت صدا استریو
اجرای اصلی ۲۹ ژوئن ۲۰۱۵ – ۱۲ مارس ۲۰۱۸
پیوندهای بیرونی
وبگاه تولید

غنچه های زخمی(به ترکی استانبولی: Kırgın Çiçekler) یک داستان درام،نوجوانی و خانوادگی است که از ۲۹ ژوئن ۲۰۱۵ در شبکه آتی‌وی پخش شد. بازیگرانی از جمله ایپک کاراپینار ، اوزگور چویک ، بیران داملا ییلماز ، گوکچه آکیلدیز ، هازار موتان، چاقلا ایرماک و آلینا سولاکر در این سریال نقش ایفا کردند.

محتویات

شخصیت بازیگران

شخصیت های اصلی

نامنقشقسمت هاشخصیت
ایپک کاراپینار فریده گونگور ۱۱۳ - ۱ وقتی نامزدش به او خیانت کرد از او جدا شد. فریده یک معلم با تجربه و با اعتماد به نفس است که مددکار پرورشگاه دولتی دخترانه (یتیم خانه) است.وی دریک خانه دو طبقه (که طبقه بالای آن توپراک زندگی میکنه)به طبقه پایین نقل مکان کرد. او در آنجا با توپراک آشنا شد و سپس با او ازدواج کرد.
اوزگور چویک توپراک ارن ۱۱۳ - ۱ او یک فرد عادل و صادق است که حرفه و کارش را دوست دارد. و یک معلم با تجربه و با اعتماد به نفس است.او همسر فریده است.
بیران داملا ییلماز ایلول اجار ۱۱۳ - ۱ ایلول یک دختر ۱۶ ساله که وقتی ۱۱ سالشه بود پدرش را از دست داد.در یک خانه کوچک با مادرش مسعوده،خواهرش بوشرا و پدر ناتنی اش (کمال ییلماز) زندگی کرد.ایلول از آزار و اذیت کمال رنج میبرد و در این مورد به مادر خود گفت اما مادرش ایلول را به یتیم خانه میبرد و بعد از آن زندگی ایلول در یتیم خانه آغاز میشود.در قسمت ۷۷ مادرش مسعوده را از دست میدهد. دوست پسر او علی است (او در قسمت آخر پایان فصل با علی ازدواج میکند).
گوکچه آکیلدیز سونگول جلن ۱۱۳ - ۱ او ۱۶ ساله که وقتی ۴ سالشه بود زندگی اش را از دست داد (مادرش مرد ،پدرش زندان افتاد). بستگانش او را نگه نداشتند و به یتیم خانه تحویل دادند.او ظاهر سخت و غمگین و رفتار پسرانه دارد اما باطنش عاطفی و صادقانه است. سونگول و "گونی" عاشق هم میشوند. بعد ها آن دو مخفیانه ازدواج میکنند چون خانواده اش با باهم بودنشان مخالف بود و میخواست آن دو را از هم جدا کند. او در نهایت (قسمت آخر پایان فصل) میمیرد و دختر کوچکش به دست گونی و دوستانش بزرگ میشود.
هازار موتان جمره درین اوغلو ۱۱۳ - ۱ او زندگی پولداری داشت اما پدر و مادرش را در ۱۶ سالگی از دست داد ، بستگانش از او حمایت نکردند و به یتیم خانه افتاد.او بعد ها میفهمد که پدرش با زنی رابطه داشته و خواهر دارد. دوست پسر او سرکان است.
چاقلا ایرماک کادر کوتای/کادر لوکومجوزاده ۱۱۳ - ۱ او ۱۶ ساله که مادرش بعد از متولد شدنش او را روی کیسه آرد گذاشت . مادرش به مدیر یتیم خانه نریمان میگوید که دخترش را نمی‌خواهد (و کادر هم با اون نوزادی در یتیم خانه بزرگ میشه).بعد ها کادر مادرش بانو را پیدا میکند...بعد ها بانو (مادرش) از پدر گونی حامله میشود و بعد از به دنیا آمدن بچه اش ، بچه خود را به قتل میرساند به همین علت به بیمارستان روانی منتقل میشود. سرنوشت به کادر رحم نکرده است.
آلینا سولاکر مرال کندیر ۱۱۳ - ۱ او ۱۶ ساله که در فصل های بعدی مادرش را میبیند اما مادر او توسط داداش عباس کشته میشود بعد از آن مرال در همین حالت غمگینی میماند تا اینکه عشقش "مرت" وارد زندگی او میشود.

شخصیت های دیگر

نامنقشقسمت هاشخصیت
عارف دیرن گونی ارتورک ۱۱۳ - ۱ او( فرد یک خانواده ثروتمند) دوست پسر سونگول است.آنها بعد ها باهم ازدواج میکنند.
مهمت (محمد) آیکاچ سرکان اوزگون ۱۱۳ - ۱ او فرد یک خانواده ثروتمند است. سرکان برادر دفنه و دوست هم کلاسی ایلول است.بعدا دوست پسر جمره میشود.
ودا یورت سور نازان اوزگون ۱۱۳ - ۱ مادر دفنه و سرکان است.او گوکهان را کشت (اما زودی از زندان آزاد شد). بعدا مشخص میشود که او دفنه و سرکان را به فرزندی قبول کرده است.(در بخش های پایانی فصل 3 با دختران یتیم خانه مهربان میشود)
نیل کسر دفنه اوزگون ۱-۱۱۳ دختر نازان و خواهر سرکان است او مانند مادرش دختران یتیم خانه را دوست ندارد.
زینب ایرگات هدیه ۱۱۳ - ۱ خدمتکار یتیم خانه
بورجو آلممان سلین ۱۱۳ - ۳۵ مادر گونی
جانسو فیرینجی کمال ییلماز ۸۴ - ۱ ناپدری ایلول است که به ایلول چشم دارد به طور اتفاقی مسعوده، مادر ایلول را می کشد او به دلیل جرم هایی که مرتکب شده مدتی مجرم فراری شناخته می شود و در نهایت به دلیل جراحت شدید در قسمت ۸۴ میمیرد.
دریا آتمیل مسعوده ییلماز ۷۷ - ۱ مادر ایلول و همسر کمال است. او تجاوز کمال به ایلول را باور نکرده و ایلول را به یتیم خانه می سپارد اما بعدا در اثر سقوط از پله ها فلج میشود کمال جلوی چشم او قصد تجاوز به ایلول را دارد اما موفق نمیشود و در نهایت مسعوده به دست کمال کشته می شود.
یاغمور اون زینو درین اوغلو ۴۱ - ۲۴ خواهر جمره
بیرژن انژین بانو ساواش (۲۰ - ۹)-(۶۳ - ۳۲)-(۸۸ - ۸۷) مامان کادر
اسما ییلماز بوشرا آجار ۱۱۳ - ۱ بوشرا خواهر ایلول و دختر مسعوده است.
ساجده تاشانر نریمان سونمز ۱۱۳ - ۱ او مدیر خوابگاه یتیم خانه است اما بعد ها به علت اشتباه در کارش اخراج میشود.
کاآن کاساپ اوغلو مرت ۱۱۳ - ۳۲ او اول با کادر دوست شد و سپس عاشق سونگول شد و در نهایت او دوست پسر مرال شد.
دنیز اوغور ماجده ۱۰۷ - ۸۵ او همسر صدری است.
ایلول سو ساپان هاریکا ۹۴ - ۸۵ دختر ماجده . (در قسمت ۹۴ براثر تصادف میمیرد)
اردوغان سیجاک صدری لوکومجوزاده ۹۱ - ۸۴ پدربزرگ کادر کوتای
بوراک توزکوپاران کمیسر علی گوکتورک ۱۱۳ - ۸۹ (فصل۳) رئیس پلیس شعبه کودکان و دوست پسر ایلول است. (آنها در قسمت اخر فصل پایانی ازدواج میکنند.)
هازال بنلی کمیسر فادیک ۱۱۳ - ۸۹ (فصل۳) کمیسر پلیس شعبه کودکان است و با علی کار میکند.
تایانچ آیایدین اژدر لوکومجوزاده ۹۰-۱۱۳ برادر زاده صدری
اوزور باشول تونا ۱۱۳ - ۱۰۱ نازان به او برای اینکه در آژانس مد کار کند میخواهد که جمره و سرکان را از هم جدا کند.
بولنت دوزگون اوغلو یاووز ۱۰۹ - ۱۰۶ بابای دفنه سرکان است.او در قسمت ۱۰۹ میمیرد.

منابع

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%BA%D9%86%DA%86%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B2%D8%AE%D9%85%DB%8Cبرچسب ها بیوگرافی مسعوده مادر ایلول مرگ مسعوده مادر ایلول مرگ مادر ایلول علت مرگ مادر ایلول مرگ مادر ایلول در غنچه های زخمی بیوگرافی مسعوده در غنچه های زخمی بیوگرافی ایلول در غنچه های زخمی مرگ گونی در غنچه های زخمی مرگ ساغر در غنچه های زخمی بیوگرافی دافنه در غنچه های زخمی بیوگرافی جمره در غنچه های زخمی بیوگرافی گونی غنچه های زخمی بیوگرافی ساغر در غنچه های زخمی بیوگرافی مارال در غنچه های زخمی بیوگرافی دافنه در سریال غنچه های زخمی بیوگرافی گونی در سریال غنچه های زخمی
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟