بست بیوگرافی

بیوگرافی میترا طاهری+مجری

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
موزیک درخواستی

بیوگرافی میترا طاهری+مجری

آخرین خبر میترا طاهری, میترا طاهری بدون آرایش,کانال تلگرام میترا طاهری,دوست دختر میترا طاهری ,دوست پسر میترا طاهری ,اینستاگرام Instagram میترا طاهری , میترا طاهری کیست, میترا طاهری ازدواج,میترا طاهری,عکس میترا طاهری, میترا طاهری متولد,بیوگرافی میترا طاهری,سایت رسمی میترا طاهری, میترا طاهری قبل عمل زیبایی,عکس همسر میترا طاهری, میترا طاهری و همسرش,زندگی نامه میترا طاهری,شماره تلفن میترا طاهری, میترا طاهری ویکی پدیا,

میترا طاهری دختر ایرانی زیباترین مجری زن دنیا میترا طاهری Mitra Taheri یا ملیسا توریو Melissa Theuriau زیباترین مجری زن ایرانی که به عنوان زیباترین مجری زن دنیا انتخاب شد .

در هر کجای دنیا بنگرید دختران ایرانی و زنان ایرانی همانند الماسی میدرخشند و میترا طاهری دختر ایرانی نیز به عنوان زیباترین مجری زن دنیا انتخاب شد .

میترا طاهری دختر ایرانی زیباترین مجری زن دنیا

ملیسا توریو

میترا طاهری دختری از نژاد آریایی و دختر ایرانی زیبا که در فرانسه در شبکه LCI کار اجرا را انجام میدهد به عنوان زیباترین مجری زن دنیا انتخاب شد .

زیباترین دختر ایرانی در میان دختران ایران بی معناست زیرا که همه دختران ایران از زیبایی بسیاری برخوردار هستند اما در دنیا زیباترین دختران دنیا را باید در دختران ایرانی جست و جو کرد .

زیباترین دختران ایران در هر کجای ایران و هر کجای دنیا دیده میشوند و میترا طاهری یکی از دختران زیبای ایران است که در فرانسه فعالیت میکند و توانسته است لقب زیباترین مجری زن دنیا را به نام خود ثبت کند .

میترا طاهری Mitra Taheri متولد 18 جولای 1978 در تاریخ شمسی 27 تیر 1357 در کشور فرانسه می باشد .

میترا طاهری دختر ایرانی زیباترین مجری زن دنیا

ملیسا توریو

نام میترا طاهری در زبان فرانسوی Melissa Theuriau که به فارسی ملیسا توریو می باشد نوشته و خوانده میشود .

میترا طاهری و همسرش جمال دبوزی از زوج های مشهور فرانسه می باشند .

پدر میترا طاهری ایرانی و مادر میترا طاهری فرانسوی است .

ملیسا توریو در رشته روزنامه نگاری تحصیل کرده است .

میترا طاهری چندین سال پشت سر هم به عنوان زیباترین مجری زن دنیا انتخاب شد و هم اکنون در شبکه فرانسوی LCI گوینده خبری می باشد .

زیباترین مجری زن دنیا فقط یک بار به ایران سفر کرده است و این یک بار در سن سه سالگی میترا طاهری اتفاق افتاده است .

ملیسا توریو ( میترا طاهری ) دیپلم فنی دانشگاهی در رشتهٔ ارتباطات جدید از دانشگاه فنی پیر مندس فرانسه در گرونوبل دریافت کرده و سپس مدرک کارشناسی‌ارشد خود را در روزنامه‌نگاری صوتی-تصویری از انستیتوی ارتباطات و رسانه‌ها در اشیرول اخذ کرد. در سال ۲۰۰۲ وی گزارشگر تلویزیون ورزشی “مچ تی وی” (Match TV) بود.

میترا طاهری دختر ایرانی زیباترین مجری زن دنیا

ملیسا توریو

از سال ۲۰۰۳ او گزارشگر و گویندهٔ اخبار “شبکه اخبار” (La Chaîne Info) بوده‌است، جایی که برای مردم فرانسه بیشتر و بهتر شناخته شد. پیشرفت غیر منتظره او با کار کردن به عنوان گوینده و مجری برنامه‌ای درباره سفر در شبکه اخبار ادامه یافت. برنامه‌های او شامل برنامه صبحگاهی (LCI Matin),، اخبار ساعت ۶:۴۰ در شبکه اخبار (LCI) و تی‌اف۱ (TF1) از دوشنبه تا پنج‌شنبه بود. برنامه وویاژ (Voyages) نیز درباره مسافرت بود که در ساعت ۱۳:۵۵ روزهای چهارشنبه در LCI پخش می‌شد.

در ماه می سال ۲۰۰۶، توریو با نپذیرفتن پیشنهاد گویندگی اخبار عصرهای تعطیلات آخر هفته در تی‌اف۱، آن‌هم به عنوان جانشین تابستانی گویندهٔ دائمی این شبکه، کلر شازل (به انگلیسی: Claire Chazal)، مدیر تی‌اف۱ را شگفت‌زده کرد.

میترا طاهری دختر ایرانی زیباترین مجری زن دنیا

زیباترین مجری زن دنیا

در ژوئن ۲۰۰۶ یک شبکه تلویزیونی فرانسوی دیگر به نام متروپول ۶ (Métropole 6)، اعلام کرد که توریو از سپتامبر آن سال به عنوان سردبیر و گوینده برنامه “منطقه ممنوعه” (Zone Interdite)، که مجله‌ای هفتگی شامل گزارش‌های تحقیقاتی برجسته‌است، مشغول به کار خواهد شد. هم‌چنین او در شبکه تلویزیونی پاریس پرمیر (Paris Première) برنامه‌های “یک روز، یک عکس” (Un jour, une Photo) و “دو سه روز با من” (Deux trois jours avec moi) را اجرا می‌کند.

“یک روز، یک عکس” درباره عکس‌های تاریخی و مشهور داستان‌هایی را ترسیم می‌کند. “دو سه روز با من” برنامهٔ سفر هفتگی است که در آن مهمان مدعو خود را در طی یک سفر بهتر و بیشتر آشکار می‌سازد. در سپتامبر ۲۰۰۶ توریو به عنوان کمک سردبیر و مجری مجلهٔ تلویزیونی متنفذ منطقه ممنوعه (Zone interdite) در شبکه‌ام۶ (M6) منصوب شد .

میترا طاهری دختر ایرانی زیباترین مجری زن دنیا

میترا طاهری و همسرش جمال دبوزی

در مارس سال ۲۰۰۷، توریو به همراه پنج روزنامه‌نگار دیگر شامل کلر شازل، ماری دوکر، لورانس فراری، بئاتریس شونبرگ و تینا کیفر سازمان “رز” (“La Rose”) را پایه‌گذاری کردند که با یونیسف برای کمک به تحصیل دختران همکاری دارد.

پس از بارگذاری یک ویدیو در اینترنت، ملیسا توریو به یک پدیدهٔ اینترنتی تبدیل گردید. توریو از این موضوع متعجب شده و می‌گوید:” نمی‌توانم آن را توضیح دهم… من مطلقاً به دنبال تبلیغات نیستم.” در سال ۲۰۰۶ روزنامه دیلی اکسپرس، به توریو به عنوان زیباترین گزارش‌گر اخبار دنیا رای داد .

میترا طاهری دختر ایرانی زیباترین مجری زن دنیا

میترا طاهری و همسرش جمال دبوزی

میترا طاهری به عنوان سکسی‌ترین مجری زن دنیا ، توسط خوانندگان ماکسیم در آمریکا انتخاب گردید. در ماه می سال ۲۰۰۷، مجله فرانسوی اف آش ام (FHM) او به عنوان زیباترین زن دنیا برگزید و پاریس مچ از او به عنوان بمب تلویزیونی یاد کرد .

عکس های برهنه میترا طاهری در ساحل در سال ۲۰۰۶ توسط مجله وواسی (Voici) منتشر شد که وکلای او ظاهراً در تلاش هستند که عکس های لخت ملیسا توریو را از اینترنت بردارند در سال ۲۰۱۰ سایت‌های کلاه‌برداری مزایدهٔ آن‌لاین عکسی از او را منتشر کردند تا درمان‌های ویژه‌ای را تبلیغ کنند که مهم‌ترین ِ آن‌ها رژیم‌های لاغریِ همه‌گیری بود که به یک حقهٔ قدیمی ِعجیب برای لاغری شکم معروف شده بود. البته توریو ابتدا از استفادهٔ بی‌اجازه این سایت‌ها از عکسش آگاه نبود.

میترا طاهری دختر ایرانی زیباترین مجری زن دنیا

میترا طاهری و همسرش جمال دبوزی

در ۲۹ مارس سال ۲۰۰۸، توریو با یک کمدین فرانسوی-مراکشی، به نام جمال دبوزی (به انگلیسی: Jamel Debbouze) نامزد شده و در ۷ ماه می ۲۰۰۸ با او ازدواج کرد .

میترا طاهری و همسرش در سوم سپتامبر سال ۲۰۰۸ دارای پسری به نام لئون و در سال ۲۰۱۱ دارای دختری به نام لیلا شدند. در سال ۲۰۱۲ در یک رای‌گیری توسط مجله “گالا” (Gala)، در بین محبوب‌ترین زوج‌های فرانسوی، توریو و دبوزی در بالای فهرست ده زوج محبوب، قرار گرفتند.

میترا طاهری دختر ایرانی زیباترین مجری زن دنیا

میترا طاهری و همسرش جمال دبوزی

پاسخ منفی میترا طاهری به خواستگاران عرب :

در برخی از سایت های ایرانی خبری مبنی بر پاسخ منفی میترا طاهری به خواستگارانش منتشر شده است .

در این خبر گفته شده که میترا طاهری خواستگاران میلیاردر عرب و فرانسوی خود را به خاطر آریایی بودنش رد کرده و گفته که دوست دارد فرزندش آریایی باشد .

با توجه به بیوگرافی ذکر شده در بالا صحت این خبر زیر سوال میرود زیرا که همسر میترا طاهری یک فرد فرانسوی – مراکشی است .

https://avaliha.ir/mitra-taheri-melissa-theuriau/

ــــــــــــــــــــــــــ--ـــــــــــــــــــــــــدانلوددرخواستیــــــــــــــــــــــــــــ--ــــــــــــــــــــــــ

Download Mp3 320

Download Mp3 128

مطالب خواندنی
دیدگاه کاربران


تبلیغات بنری

آرشیو

درخواست آهنگ مجاز

آهنگ مورد نیاز خود را درخواست کنید.

مطالب

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲﴾

X بستن تبلیغات

-------------------------------------------------------------------------

دانلود آهنگ متن ترانه تکست موزیک کد اهنگ پیشواز دانلود اهنگ جدید

برات پیش اومده آهنگی رو از اینترنت بخوای و برات مهم باشه
باهاش خاطره داشته باشی و پیداش نکرده باشی؟

دانلود آهنگ درخواستی
برای دریافت آهنگ درخواستی زیر در تلگرام پی ام دهید

Music-darkhasti

لطفا فقط آهنگ های مهم و کمیاب درخواست بشه


|مشاهده قوانین سفارش موزیک|-------------------------------------------------------------------------