loading...

بست بیوگرافی

عطیه معصومی بازیگر,کانال تلگرام عطیه معصومی بازیگر,عکس عطیه معصومی بازیگر,دوست دختر عطیه معصومی بازیگر ,بیوگرافی عطیه معصومی بازیگر,آخرین خبر عطیه معصومی بازیگر,اینستاگرام Instagram عطیه معصومی بازیگر ,شماره تلفن عطیه معصومی بازیگر, عطیه معصومی بازیگر متولد, عطیه معصومی بازیگر و همسرش,زندگی نامه عطیه معصومی بازیگر, عطیه معصومی بازیگر ویکی پدیا,سایت رسمی عطیه معصومی بازیگر,دوست پسر عطیه معصومی بازیگر , عطیه معصومی بازیگر بدون آرایش, عطیه معصومی بازیگر قبل عمل زیبایی, عطیه معصومی بازیگر ازدواج, عطیه…

بیوگرافی عطیه معصومی بازیگر

حسین بازدید : 391 پنجشنبه 08 شهريور 1397

عطیه معصومی بازیگر,کانال تلگرام عطیه معصومی بازیگر,عکس عطیه معصومی بازیگر,دوست دختر عطیه معصومی بازیگر ,بیوگرافی عطیه معصومی بازیگر,آخرین خبر عطیه معصومی بازیگر,اینستاگرام Instagram عطیه معصومی بازیگر ,شماره تلفن عطیه معصومی بازیگر, عطیه معصومی بازیگر متولد, عطیه معصومی بازیگر و همسرش,زندگی نامه عطیه معصومی بازیگر, عطیه معصومی بازیگر ویکی پدیا,سایت رسمی عطیه معصومی بازیگر,دوست پسر عطیه معصومی بازیگر , عطیه معصومی بازیگر بدون آرایش, عطیه معصومی بازیگر قبل عمل زیبایی, عطیه معصومی بازیگر ازدواج, عطیه معصومی بازیگر کیست,عکس همسر عطیه معصومی بازیگر,

چهره‌ای که پس از سال‌ها عوض نشد + فیلم

عطيه معصومي

بازیگر سرکش «پرنده کوچک خوشبختی» که همه را از خود عاصی کرده بود این روزها در کنار همسر و دو فرزندش زندگی آرامی دارد و معتقد است: آن زمان بچه بودم و چیزی نمی‌فهمیدم اما الان از کار بازیگری خجالت می‌کشم.

 

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عطیه معصومی این روزها 35 سال دارد.ابن بازیگر ناشنوا، وقتی 9 سالش بود در فیلم «پرنده کوچک خوشبختی» درخشید و بازی‌اش مورد توجه قرار گرفت.

 

سال گذشته ایسنا در آستانه روز سینما به سراغ فرخ هاشمیان بازیگر فیلم «بچه‌های آسمان» رفت و پس از انتشار گزارش و مصاحبه‌اش، او به آرزوی‌اش که حضور دوباره در عرصه بازیگری بود،رسید و امسال در ادامه سلسه‌ گفت‌وگوها و مصاحبه‌ها سراغ بازیگر «پرنده کوچک خوشبختی» رفتیم.

 

 

عطیه معصومی

 

 

عطیه معصومی که این روزها در کنار همسر و دو فرزندش، یک فروشگاه لوازم کادویی را اداره می‌کند ارتباطش با بازیگری قطع نشده و علاوه بر سریال «بزنگاه» رضا عطاران در دو سریال دیگر به نام‌های «راه شب»، «بال‌های خیس» و فیلم «شمعی در باد» مقابل دوربین رفته است.

 

فروشگاه «چارلی و لورل هاردی» محل قرارمان با معصومی می‌شود، مغازه‌ای که سالهاست فعال بوده و اجناس خاص آن، مشتریان زیادی دارد.

 

این بازیگر که به خوبی حرف‌ها را متوجه می‌شود و سخن می‌گوید درباره روزهای حضورش در «پرنده کوچک خوشبختی» گفت: خانم درخشنده مرا در مدرسه از بین 5 نفر انتخاب کرد. آن موقع در مدرسه کار تئاتر می‌کردم. یادم است هنگام فیلم دختر خانم درخشنده شده بودم و برایم معلم خصوصی گرفته بودم تا به درسم لطمه نخورد.

 

 

عطیه معصومی

 

او که در این فیلم با هما روستا و امین تارخ هم بازی بود درباره آن‌ها اظهار کرد: بسیار آن‌ها را دوست دارم. چندی پیش امین تارخ مرا دید و نشناخت. گفتم دخترت هستم، گفت من دختر ندارم، بعد فهمید دخترش در «پرنده کوچک خوشختی» هستم. هما روستا هم من را دید نشناخت.

 

این بازیگر اما ارتباطش را با پوران درخشنده قطع نکرده و درباره‌اش گفت: مرتب با هم تماس داریم و قرار است فیلمی با حضور شخصیت‌های فیلم‌هایش بسازد و خبرش را به من داده‌اند.

 

معصومی درباره حضور دوباره‌اش در دنیای بازیگری اظهار کرد: دوستم من را به دستیار رضا عطاران معرفی کرد و خود آقای عطاران به مغازه آمد و با هم آشنا شدیم و قرار شد در «بزنگاه» بازی کنم . تجربه بسیار خوبی بود و ایشان بسیار خوش اخلاق بودند.

 

وی حضور در این حرفه را بسیار سخت عنوان کرد و ادامه داد: سر فیلم «پرنده کوچک خوشبختی» بچه بودم و عقلم نمی‌رسید اما الان که بزرگ شدم خجالت می‌کشم. بازیگری خیلی خوب است اما خسته‌کننده است و کار در اینجا (مغازه) را بیشتر دوست دارم.

 

 

عطیه معصومی در کنار همسر و فرزندانش

 

معصومی درباره فعالیتش در فروشگاه گفت: 13 سال است در این مغازه که متعلق به همسرم است کار می‌کنم و از همین طریق با همسرم آشنا شدم، در واقع در تجریش مشتری‌اش بودم.

 

وی افزود: 11 سال است ازدواج کردم و همسرم هم ناشنوا است. دو دختر به نام‌های نیکا و تینا دارم. دختر بزرگم که کلاس دوم است دوست دارم بازیگر شود، اما خودش دوست دارد دکتر شود.

 

معصومی که این روزها بیشتر وقتش را در فروشگاهشان می‌گذراند ادامه داد: از صبح تا شب سر کار هستم و به همسرم کمک می‌کنم. شب هم که به خانه می‌روم حتی تلویزیون هم نگاه نمی‌کنم و آنقدر خسته می‌شوم که سریع می‌خوابم. بیرون هم می‌روم مدام همسرم اس ام اس می‌دهد که کجایی پاشو بیا. من به خاطر اینکه می‌شنوم و کمی می‌توانم صحبت کنم حتما باید در مغازه باشم.

 

او درباره اینکه چرا هیچ عکسی از حضورش در فیلم «پرنده کوچک خوشبختی» و کارهای دیگرش در فروشگاه دیده نمی‌شود، به ایسنا گفت: دوست ندارم عکس بزنم. علاقمندم مشتری خودش مرا بشناسد. خیلی وقت‌ها مرا می‌بینند می‌شناسند و خوشحال می‌شوند. من هم فیلم را به آن‌ها هدیه می‌دهم. می‌گویند قیافه‌ام همان است فقط بزرگ شده‌ام.

 

ملیحه فیلم «پرنده کوچک خوشبختی» مانند علی «بچه‌های آسمان»‌ آرزویی در بازیگری ندارد و در کنار همسر و دو فرزند شیرین‌اش روزهای خوبی را در فروشگاه کوچکشان در شهرک غرب سپری می‌کند.

 

 

 

 

 

 

عطیه معصومی

 

 

عطیه معصومی

 

 

عطیه معصومی

 

 

عطیه معصومی
https://www.isna.ir/news/93061911331/%DA%86%D9%87%D8%B1%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%87%D8%A7-%D8%B9%D9%88%D8%B6-%D9%86%D8%B4%D8%AF-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85

عطیه معصومی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
عطیه معصومی
زمینه فعالیت بازیگری
تولد ۱۳۵۸
ملیت ایرانی

عطیه معصومی بازیگر، ایرانی متولد سال ۱۳۵۸ است. وی با جهانگیر طاهری‌اصل ازدواج کرده و با همراهی وی در یکی از مرکز خریدهای تهران فروشگاه لوازم تزئینی و کادویی دارند.[۱]

بازیگری

زمانی که ۸ سال داشت نقش دختری به نام «ملیحه» را در فیلم سینمایی پرنده کوچک خوشبختی (۱۳۶۷) ایفا کرد.[۲][۳] وی در مورد ایفای نقش در این فیلم چنین گفته‌است:

اولین کار حرفه‌ای من با فیلم پرنده کوچک خوشبختی ساخته پوران درخشنده آغاز شد. ایشان برای انتخاب بازیگر نقش اصلی فیلمشان به مدرسه ما آمدند. باغچه‌بان جایی بود که من و دوستانم با عشق فراوان در آنجا به معنای واقعی زندگی می‌کردیم. مدیر مدرسه طبق نظر خودش پنج نفر از بچه‌ها را به خانم درخشنده معرفی کردند.[۴]

البته عطیه جزو پنج نفری که به پوران درخشنده معرفی شدند، نبود. لکن وی توانست این نقش را بدست بیاورد؛ خودش ماجرای بدست آوردن نقش را چنین بازگو کرده‌است:

مدیر مدرسه‌مان اصلاً حواسش به من نبود و چند نفر دیگر را انتخاب کرد اما وقتی کارگردان از بازی آن‌ها خوشش نیامد من معرفی شدم. چند تا تست مختلف مثل راه‌رفتن، گریه کردن و حرف زدن دادم و درخشنده گفت این نقش را تو بهتر از هرکسی می‌توانی بازی کنی.[۵]

از دیگر آثار او بازی در فیلم سینمایی «شمعی در باد» (۱۳۸۲) و سریالهای تلویزیونی «راه شب» (۱۳۸۵)، «بزنگاه» (۱۳۸۷)[۶]و «بال‌های خیس» (۱۳۹۱)[۷]می‌باشد.

منابع

 

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D8%B7%DB%8C%D9%87_%D9%85%D8%B9%D8%B5%D9%88%D9%85%DB%8Cبرچسب ها عطیه معصومی بازیگر کانال تلگرام عطیه معصومی بازیگر عکس عطیه معصومی بازیگر دوست دختر عطیه معصومی بازیگر بیوگرافی عطیه معصومی بازیگر آخرین خبر عطیه معصومی بازیگر اینستاگرام Instagram عطیه معصومی بازیگر شماره تلفن عطیه معصومی بازیگر عطیه معصومی بازیگر متولد عطیه معصومی بازیگر و همسرش زندگی نامه عطیه معصومی بازیگر عطیه معصومی بازیگر ویکی پدیا سایت رسمی عطیه معصومی بازیگر دوست پسر عطیه معصومی بازیگر عطیه معصومی بازیگر بدون آرایش عطیه معصومی بازیگر قبل عمل زیبایی عطیه معصومی بازیگر ازدواج عطیه معصومی بازیگر کیست عکس همسر عطیه معصومی بازیگر
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟