loading...

بست بیوگرافی

,    بیوگرافی نازلی در سریال ماه کامل,    بیوگرافی نازلی در ماه کامل,    بیوگرافی بازیگران سریال ترکی ماه کامل,    بیوگرافی فرید در ماه کامل,    بازیگران سریال ماه کامل,    بیوگرافی فرید در سریال ماه کامل,    بیوگرافی بازیگران سریال ماه کامل,    بيوگرافي بازيگران سريال ماه كامل,    بیوگرافی بازیگران ماه کامل,    اوزگه گورل، بازیگر جوان سینما و تلویزیون…

, بیوگرافی نازلی در سریال ماه کامل

حسین بازدید : 319 جمعه 04 آبان 1397

,    بیوگرافی نازلی در سریال ماه کامل
,    بیوگرافی نازلی در ماه کامل
,    بیوگرافی بازیگران سریال ترکی ماه کامل
,    بیوگرافی فرید در ماه کامل
,    بازیگران سریال ماه کامل
,    بیوگرافی فرید در سریال ماه کامل
,    بیوگرافی بازیگران سریال ماه کامل
,    بيوگرافي بازيگران سريال ماه كامل
,    بیوگرافی بازیگران ماه کامل


,   

اوزگه گورل، بازیگر جوان سینما و تلویزیون ترکیه، متولد ۵ فوریه ۱۹۸۷ (۳۱ سال سن) در سیلویری می باشد که از جمله سریال های پرمخاطبی که از ایشان دیده شد می توان فصل گیلاس و ماه کامل که به قرص ماه تغییر نام پیدا کرد اشاره نمود.

 


 

اوزگه گورل از بازیگران زن جوان و معروف ترکیه می باشد که در استانبول زندگی می کند. مادر اوزگه از مهاجرات سالونیک (از شهرهای یونان) و پدرس چرکسی می باشد که ازگه تا پایان سال تحصیلی دبیرستانش در محل تولدش یعنی سیلوبری زندگی می کرد. اوزگه در رشته تجارت بین المللی به تحصیل پرداخت اما نیمه کاره آن را رها کرد.ابتدا در رشتۀ بازیگری و سپس در رشته مورد‌علاقه‌اش دوره‌های آموزشی لازم را گذراند.

 


 

شروع به فعالیت اوزگه گورل

 

اوزگه گورل در سریال “دخترم کجاست؟” نقش زینب را بازی می کرد و همان فیلم اولین تجربه بازیگری وی به شمار می رود.

 

بعدها سریال دیگری از وی دیده شد. که سریال‌های Hizur Sokak و قرن محتشم  باعث بیشتر دیده شدن و شهرتش شدند.

 

در سال ۲۰۱۴، اوزگه گورل در سریال Medcezir کاراکتر آدا را بازی کرد. در ۲۰۱۴ در سریال فصل گیلاس (Kiraz Mevsimi) نقش اصلی داستان (öykü) را بازی کرد و جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن سال را به خود اختصاص داد. در ۲۰۱۷ بازیگر نقش اول سریال Yıldızlar Şahidim بود. در ۲۰۱۸ نیز سریال Dolanay (قرص ماه) در نقش نازلی و börü از این بازیگر در حال پخش است.

 

 

http://koolakmag.ir/%D8%A8%DB%8C%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D8%B2%DA%AF%D9%87-%DA%AF%D9%88%D8%B1%D9%84%D8%9B-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%B4-%D9%86%D8%A7%D8%B2%D9%84%DB%8C/برچسب ها بیوگرافی نازلی در سریال ماه کامل بیوگرافی نازلی در ماه کامل بیوگرافی بازیگران سریال ترکی ماه کامل بیوگرافی فرید در ماه کامل بازیگران سریال ماه کامل بیوگرافی فرید در سریال ماه کامل بیوگرافی بازیگران سریال ماه کامل بيوگرافي بازيگران سريال ماه كامل بیوگرافی بازیگران ماه کامل
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟