loading...

بست بیوگرافی

,    بیوگرافی مژگان پارسایی,    مژگان پارسایی کیست,    مژگان پارسایی ویکی پدیا,    رقیه مشهدی آقا,    سروناز چيت ساز,    مهوش سپهری,    زهرا مریخی,    معصومه ملک محمدی,    مسعود رجوی,   مژگان پارسایی (رقيه مشهدی آقا ) متولد تربت جام بازجو و شکنجه گر گروه نفاق است که در قتل و آزار اعضایی که تمایل به جدا شدن داشتند نقش دارد.   مسؤوليت پادگان اشرف…

, بیوگرافی مژگان پارسایی

حسین بازدید : 277 یکشنبه 20 آبان 1397
,    بیوگرافی مژگان پارسایی
,    مژگان پارسایی کیست
,    مژگان پارسایی ویکی پدیا
,    رقیه مشهدی آقا
,    سروناز چيت ساز
,    مهوش سپهری
,    زهرا مریخی
,    معصومه ملک محمدی
,    مسعود رجوی

,   

مژگان پارسایی (رقيه مشهدی آقا ) متولد تربت جام بازجو و شکنجه گر گروه نفاق است که در قتل و آزار اعضایی که تمایل به جدا شدن داشتند نقش دارد.

 

مسؤوليت پادگان اشرف در مقطعی در اختيار پارسایی بود. وی در نشستهای درونی این سازمان می گفت : " ما جنگ مسلحانه را تعطیل نخواهیم کرد ولی بنا به مصالحی به تعویق خواهیم انداخت".

 

در جريان بازداشت مريم رجوی در پاریس مژگان پارسایی اولین کسی بود که بحث خودسوزی را پیش کشید و خودش اولین داوطلب خودسوزی بود. اولین جمله ای هم که در این رابطه گفت این بود که : برای آزادی مریم ارزش دارد که هست و نیست خودمان را در قرارگاه اشرف، برای او به آتش بکشیم جا دارد و باید برای همیشه همه چیزمان را برای مریم در قرارگاه اشرف به آتش بکشیم. البته اینها همه ترجمان پیام مسعود رجوی بود که از زبان مژگان بیان می شد. به این صورت که ما باید در هر نقطه از دنیا و از هر گونه توان و قدرت و امکانات برای آزادی مریم استفاده کنیم. می گفت: هر کجا که مجاهدی نفس می کشد در سراسر این کره خاکی باید آماده باشد که هست و نیست خود را در طبق اخلاص بگذارد و برای آزادی مریم به آتش بکشد.

 

مژگان پارسایی که بعد از حمله آمريکا به عراق به عنوان جانشين مسعود و مريم رجوی در اشرف تعيين شد پس از مدتی به علت طراحی نقشه فرار از عراق از سمت خود خلع گرديد.

 

 

http://www.habilian.ir/برچسب ها بیوگرافی مژگان پارسایی مژگان پارسایی کیست مژگان پارسایی ویکی پدیا رقیه مشهدی آقا سروناز چيت ساز مهوش سپهری زهرا مریخی معصومه ملک محمدی مسعود رجوی
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟