loading...

بست بیوگرافی

بیوگرافی ریحانه طراوتی ریحانه طراوتی هپی ریحانه طراوتی ویکیپدیا کلیپ هپی ریحانه طراوتی ریحانه طراوتی ویکی پدیا ریحانه طراوتی فیگارو رقص ریحانه طراوتی پدر

بیوگرافی ریحانه طراوتی

حسین بازدید : 503 چهارشنبه 07 آذر 1397

کانال تلگرام ریحانه طراوتی, ریحانه طراوتی کیست, ریحانه طراوتی ازدواج,پسر ریحانه طراوتی , ریحانه طراوتی قبل عمل زیبایی,زندگی نامه ریحانه طراوتی,عکس ریحانه طراوتی,بیوگرافی ریحانه طراوتی, ریحانه طراوتی متولد, ریحانه طراوتی بدون آرایش,دختر ریحانه طراوتی ,خانه / ثروت ریحانه طراوتی,ریحانه طراوتی کجاست؟,فیلم ریحانه طراوتی ,همسر ریحانه طراوتی,ریحانه طراوتی کیست؟,ارتباط با ریحانه طراوتی, ریحانه طراوتی و همسرش,آخرین خبر ریحانه طراوتی,عکس همسر ریحانه طراوتی,کلیپ ریحانه طراوتی,اینستاگرام Instagram ریحانه طراوتی ,ریحانه طراوتی,شماره تلفن ریحانه طراوتی,سایت رسمی ریحانه طراوتی, ریحانه طراوتی ویکی پدیا,

https://khaandaniha.ir/news/40426/مصاحبه-با-ریحانه-طراوتی-اختصاصی-بنیتا


• بهترین پروژه ی عکاسیتان از نظر خودتان کدام است؟ آیا این عکس ها داستان خاصی دارند؟
با دوستان نزدیکم چند مجموعه کار کرده ام که بسیار دوستشان دارم.یکی از آنها مجموعه ای است به نام «سرگشته» که قرار بود در گالری آبتین نمایش داده شود که در لحظه ی آخر به دلیل مشکلاتی که به وجود آمد، نمایش داده نشد.یکی دیگر از مجموعه ها «فریدای ایرانی من» نام دارد که در گالری آران به نمایش گذاشته شد. هر دوی این مجموعه ها دارای حال و هوایی زنانه و  پر احساس هستند و از آنجاییکه مدل ها از دوستانم بودند با من که پشت دوربین بودم احساس راحتی می کردند و همین باعث شد حس عکس ها واقعی به نظر برسد.پروژه ی «سرگشته» درباره ی زنی است که در دنیای خود گم شده و به دنبال خودش می گردد اما خود را پیدا نمی کند و در آخر دست به خودکشی می زند.پروژه ی «فریدای ایرانی من» الهام گرفته شده از نقاشی های فریدا کالو ، نقاش مکزیکی است. فکر می کردم که شاید اگر فریدا در ایران بود، نقاشی ها یا عکس هایش به این صورت بود و سعی کردم آن حرف ها را به تصویر بکشم. فریدای ایرانی من نابیناست و علتش حسی است که به این زن رنج کشیده داشتم.او انسان بسیار عجیبی بود. از نظر جسمی بسیار بیمار بود و تنها عضو سالم بدنش چشمانش بودند.من فریدای خود را برعکس به تصویر کشیدم. همه ی اعضای بدن او، به جز چشمانش سالم است.
 
 
• کدام عکاس را تحسین می کنید؟ آیا از او یا فرد خاصی الگو می گیرید؟
من به عکاسی مد و پرتره علاقه ی بسیاری دارم.عکاس مورد علاقه ی من «پیتر لیندبرگ» است که عکس های بی نظیری از بازیگران گرفته است .به نظر من زیباترین عکس هایی که تا به حال از کیت وینسلت گرفته شده اند ، از کارهای این عکاس هستند. «گیام پائولو اسگورا»، عکاس ایتالیایی مد و البته ماریو تستینو را نیز خیلی دوست دارم.دوست دارم در عکاسی ، همه چیز زیبا باشد زیبایی عکس شاید برایم بیشتر از مفهوم آن اهمیت دارد.به همین دلیل به عکاسی های مد علاقمند هستم زیرا زیبا هستند.
• تا به حال با چه شرکت هایی برای تبلیغات کار کرده اید؟
با فیلا، سفیر، دانشگاه هنر، گالری شیرین، گالری آران، روژا، طراحان ایرانی، مجلات مد و هفته ی مد تهران
 
• در کنار عکاسی به چه حرفه ای مشغول هستید؟
من از 17 سالگی کار می کردم. کارهایی از قبیل از طراحی گرافیک، نوشتن دستور غذا برای کافه ها، برگزاری مراسم های مختلف و بسیاری از کارهای دیگر را انجام داده ام. در حال حاضر مشاوره ی تبلیغاتی می دهم و مشغول به فعالیت در مدیریت بازاریابی آنلاین هستم.
• از ١ تا ١٠ چه نمره ای به خودتان می دهید؟
نمره ی پنج
 
• اگر به گذشته برگردید باز هم عکاسی را انتخاب می کنید؟
اگر به گذشته برگردم قطعا باز هم عکاسی را انتخاب می کنم.درواقع من هنر را انتخاب کرده ام. من نقاشی و مجسمه سازی کرده و طراحی صنعتی خوانده ام .به علاوه ویولون هم می زدم.در کل هنر را دوست داشتم. به نظرم نباید خود را به عنوان محدود کنیم. من شاید عکاس نباشم  و هنر را دوست داشته باشم.
• برای تبدیل شدن به یک عکاس خوب، تحصیلات دانشگاهی لازم است یا کسب تجربه کافی است؟
تحصیلات قطعا کمک کننده است اما تجربه هم در کنارتحصیلات لازم است. اگر این دو را در کنار هم پیش ببرید بهترین کار را خواهید کرد.من تحصیلات آکادمیک عکاسی ندارم اما از طریق کسب تجربه و خواندن کتاب یاد گرفتم.آزمون و خطا کردم ولی فکر می کنم می توان این اطلاعات را در بازه ی زمانی کوتاه تر ، با تحصیلات آکادمیک بدست آورد.پس توصیه می کنم تا جایی که امکان دارد از طریق تحصیلات آکادمیک وارد این حرفه شوید.
• برای کسانی که به عکاسی علاقمند هستند چه حرف یا توصیه ای دارید؟
به کسانی که به عکاسی علاقمند هستند توصیه می کنم که از همین لحظه، با اولین دوربینی که در دسترسشان است، حتی تلفن همراه،  شروع به عکاسی کنند. برای شروع عکاسی نیازی به داشتن دوربین گرانقیمت نیست. تلفن همراه شما بهترین گزینه برای شروع است. تمرین و آزمون و خطا کنید. از خودتان، از طبیعت و از هر موضوعی که برایتان جذاب است عکس بگیرید. در گوگل جست و جو کنید و کتاب های معتبر عکاسی بخوانید. برای تمرین دادن چشمانتان به کادرها و زاویه های صحیح، عکس های زیادی ببینید. عکس هایی که گرفتید در شبکه های اجتماعی منتشر کنید و از نظرات افراد مختلف برای اصلاح عکس هایتان استفاده کنید. عکاسی اصلا سخت نیست فقط نیازمند پشتکار و عشق به کار است.
• به عنوان یک فرد موفق، چه حرفی برای خانم های ایرانی دارید؟
در طی این سال های کمی که کار کرده ام متوجه شدم که کار کردن سخت است و برای یک خانم، سخت تر هم می شود.فقط باید به کار خود عشق بورزید و به راه خود ادامه دهید. باقی چیزها خودشان حل می شوند.
 
• راه های ارتباطی شما  با طرفدارانتان چیست؟
وب سایت و شبکه های اجتماعی من:
وب سایت : www.reihanetaravati.com
اینستاگرام : @reihanet
توییتر: @reihanetaravati
اسنپ چت : @reihanetaravatiبرچسب ها کانال تلگرام ریحانه طراوتی ریحانه طراوتی کیست ریحانه طراوتی ازدواج پسر ریحانه طراوتی ریحانه طراوتی قبل عمل زیبایی زندگی نامه ریحانه طراوتی عکس ریحانه طراوتی بیوگرافی ریحانه طراوتی ریحانه طراوتی متولد ریحانه طراوتی بدون آرایش دختر ریحانه طراوتی خانه / ثروت ریحانه طراوتی ریحانه طراوتی کجاست؟ فیلم ریحانه طراوتی همسر ریحانه طراوتی ریحانه طراوتی کیست؟ ارتباط با ریحانه طراوتی ریحانه طراوتی و همسرش آخرین خبر ریحانه طراوتی عکس همسر ریحانه طراوتی
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟