loading...

بست بیوگرافی

عکس همسر فهیمه مومنی, فهیمه مومنی و همسرش,زندگی نامه فهیمه مومنی,آخرین خبر فهیمه مومنی,عکس فهیمه مومنی,پسر فهیمه مومنی , فهیمه مومنی بدون آرایش,فهیمه مومنی کیست؟,فهیمه مومنی,شماره تلفن فهیمه مومنی, فهیمه مومنی متولد,خانه / ثروت فهیمه مومنی,ارتباط با فهیمه مومنی,همسر فهیمه مومنی,سایت رسمی فهیمه مومنی, فهیمه مومنی ویکی پدیا,کلیپ فهیمه مومنی,بیوگرافی فهیمه مومنی,کانال تلگرام فهیمه مومنی,دختر فهیمه مومنی , فهیمه مومنی ازدواج, فهیمه مومنی قبل عمل زیبایی,فهیمه مومنی کجاست؟, فهیمه مومنی کیست,فیلم فهیمه…

بیوگرافی فهیمه مومنی

حسین بازدید : 305 یکشنبه 09 دي 1397

عکس همسر فهیمه مومنی, فهیمه مومنی و همسرش,زندگی نامه فهیمه مومنی,آخرین خبر فهیمه مومنی,عکس فهیمه مومنی,پسر فهیمه مومنی , فهیمه مومنی بدون آرایش,فهیمه مومنی کیست؟,فهیمه مومنی,شماره تلفن فهیمه مومنی, فهیمه مومنی متولد,خانه / ثروت فهیمه مومنی,ارتباط با فهیمه مومنی,همسر فهیمه مومنی,سایت رسمی فهیمه مومنی, فهیمه مومنی ویکی پدیا,کلیپ فهیمه مومنی,بیوگرافی فهیمه مومنی,کانال تلگرام فهیمه مومنی,دختر فهیمه مومنی , فهیمه مومنی ازدواج, فهیمه مومنی قبل عمل زیبایی,فهیمه مومنی کجاست؟, فهیمه مومنی کیست,فیلم فهیمه مومنی ,اینستاگرام Instagram فهیمه مومنی ,

فهیمه مومنی متولد سال 1365 در خمام است. از عمده ترین فعالیت های وی می توان به بازی در سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی اشاره کرد که در سال 92 بر روی آنتن شبکه سه سیما رفت. او معتقد است، همسرش«مهرزاد فکری» بزرگ ترین و تنها مشوق او در دنیای بازیگری است. خواننده گفتگوی ما با این بانوی هنرمند خمامی باشید.

به گزارش خوبان: فهیمه مومنی بازیگر خمامی و همسر مهرزاد فکری است. بخش اول گفتگو با این زوج هنرمند خمامی با عنوان «مهرزاد فکری: ۸۰ درصد سوپراستارهای ایران، گیلانی اند/ آرزو دارم یک روز با مهدی فخیم زاده کار کنم/ بهترین خاطراتم در دنیای هنر با علی حلوی است» تقدیم حضورتان گردید. بخش دوم که شامل مصاحبه با فهیمه مومنی است را در ذیل می خوانید.

 

وقتی از او خواستیم مختصری از زندگی خود را برایمان بازگو کند این گونه شروع کرد: 

فهیمه مومنی متولد سال 1365 در خمام. در اردیبهشت ماه سال 83 با مهرزاد فکری ازدواج کردم و در سال 1389 از دانشگاه پیام نور انزلی در رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری فارغ التحصیل شدم.

خوبان خبر: چه شد که به سراغ دنیای بازیگری رفتید؟

از دوران مدرسه به بازیگری علاقه مند بودم. در دوران راهنمایی، یک معلم پرورشی به نام خانم «شهرزاد اسداللهی» در مدرسه دهخدا داشتیم که همیشه به من می گفت استعداد خوبی در زمینه نویسندگی دارم. تا این که معلمم تصمیم گرفت متنی را که من با عنوان « مکافات» نوشته بودم به عنوان نمایشنامه در مسابقات بین مدارس استان استفاده کند. این متن در خصوص زندگی بعد از مرگ و اعمال بد و خوب دختری بود که به سراغش می آمد. در این نمایشنامه یکی از نقش ها را خودم بازی کردم. از آنجا بود که به این رشته علاقه مند شدم.

 

 3

 

در دوران دبیرستان که در مدرسه کوثر خمام درس می خواندم یک معلم تئاتر به نام « زینب شعبانی» داشتیم که از رشت می آمد و با بچه ها تئاتر کار می کرد. او یکی از بازیگران موفق در زمینه تئاتر است. در آن سال هم تئاتری به نام «راحیل » را کار کردیم که در مسابقات استانی مقام اول را کسب کرد.

پس از چند سال فاصله و در سال آخر دانشگاه، بسیج دانشگاه یک کانون تئاتر تشکیل داد و ما چندین تئاتر را بر روی صحنه بردیم که با استقبال عوامل دانشگاه و دانشجویان مواجه شد.

بعد از این قضیه و در سال 89، آقای کامبیز کاشفی که برای ساخت یک تله فیلم به رشت آمده بود و می خواست تست بگیرد، من به طور کاملا اتفاقی در این تست شرکت کردم و از بین 300 خانم انتخاب شدم. این تله فیلم « زندگی در اعماق فنجان قهوه» نام داشت.

زندگی در اعماق فنجاق قهوه ، اولین کار تصویری من بود که خیلی هم در آن استرس داشتم.

خوبان خبر: چه حسی داشتید وقتی برای اولین بار جلوی دوربین رفتید؟

بسیار استرس داشتم. چون فضا برای من خیلی ناشناخته بود و برای اولین بار در جمعی قرار می گرفتم که همگی حرفه ای بودند.

بعد از این کار بود که آقای حلوی به من پیشنهاد دادند که برای یک دوره آموزش بازیگری تصویری به آموزشگاه بروم. این کلاس های 6 ماهه به من کمک زیادی کرد تا استرسم کم شود.

لابلای این دوره ها، چندین تئاتر هم کار کردم. تئاتر «روز دروغ» نوشته  محمد یعقوبی نویسنده لنگرودی، « سهراب کشی» نوشته بهرام بیضائی در سالن خاتم الانبیا که نقش تهمینه مادر سهراب را بازی کردم و یک تئاتر خیابانی به اسم«این بازی برنده ندارد» نوشته آقای حلوی که به اتفاق همسرم در آن بازی کردم از آن جمله اند. این تئاتر طی دو روز در آبان ماه 92 در شهرداری رشت اجرا شد و با استقبال مردم روبرو شد.

در چند دوره نمایش نامه خوانی هم شرکت کردم.

 

2

 

خوبان خبر: تا حالا در هیج فیلمی به صورت خانوادگی به ایفای نقش پرداخته اید؟

بله. در تله تئاتری با موضوع دفاع مقدس در سال 90، به کارگردانی علی حلوی که بازی می کردم، نقش مقابل من را همسرم برعهده داشت و پسرمان هم نقش خودش را بازی می کرد.

خوبان خبر: چه شد که در سریال ستایش دو حضور یافتید؟

وقتی سر سریال چای و زندگی بودیم، خانم ساقی زینتی که گیلانی الاصل هستند و تهران زندگی می کنند از طرف آقای حلوی به این سریال دعوت شدند. از همان جا ما با هم آشنا شدیم. خانم زینتی از بازی من خوشش آمد و من را به سعید سلطانی برای بازی در ستایش دعوت کرد. من هم به همراه دوستم و همسرم به تهران رفتم و در تست آقای سلطانی شرکت کردم.

من در تست ضعف دارم و معتقدم که در 5 دقیقه نمی توان به هنر یک بازیگر پی برد. به نظر خودم تست خوبی ندادم اما چون نمونه کار برده بودم، آقای سلطانی پسندیدند.

 

1

 

خوبان خبر: در این سریال چه نقشی داشتید؟

در این فیلم نقش مهری خواهر شوهر «نازگل» دختر ستایش را بازی می کردم.

خوبان خبر: در ادامه سریال ستایش هم شاهد حضور شما خواهیم بود؟

بله. در پارت سوم این فیلم هم که در آینده نزدیک فیلمبرداری می شود حضور خواهم داشت.

خوبان خبر: همسر یک هنرمند بودن چه دردسرهایی دارد؟

چون هر دو در یک عرصه فعالیت می کنیم همدیگر را خیلی خوب درک می کنیم. اما چون ایشان مدیر تولید است، بیشتر وقت ها نیست. در زمان هایی که نیستند هم مسئولیت خانه و فرزندمان با من است.

خوبان خبر: چه طور شد که با مهرزاد فکری آشنا شدید؟

در اینجا مهرزاد فکری از ما خواست که پاسخ سوال را بدهد. ( با خنده)

 

4

 

او گفت: قبل از خدمت یک برنامه جٌنگ در خمام کار می کردیم. حوزه هنری رشت هم یک دوره کوتاه کلاس بازیگری برگزار می کرد. در آن زمان، من رفته بودم که آقای میرمعنوی، مسئول برگزار کننده کلاس را ببینم که همسرم هم در آن دوره شرکت داشت. وقتی رفتم، به من گفتند که آقای میرمعنوی کلاس دارند و من هم به داخل کلاس رفتم. در کلاس، دیدم که همسرم در حال اِتود زدن است. به من هم پیشنهاد دادند که نقش مقابل ایشان را بازی کنم. این طور شد که باب آشنایی ما باز شد.

در ضمن همسر من شاعر هم هست.

خوبان خبر: شیرین ترین خاطره ای که از دنیای بازیگری دارید؟

دفعه اول که مقابل دوربین قرار گرفتم خیلی استرس داشتم. با خودم می گفتم الان است که جلوی این جماعت حرفه ای کم بیاورم. کار به جایی رسید که غش کردم و برایم آب قند آوردند. ( با خنده) وقتی کار تمام شد با خودم گفتم خدا را شکر که بالاخره تمام شد. من دیگر هیچ وقت بازیگر نمی شوم. ولی بعد که در کلاسهای آقای حلوی شرکت کردم، استرسم از بین رفت.

خوبان خبر: نظر شما در خصوص فضای سینمای ایران چیست؟ سینمای ایران را چطور ارزیابی می کنید؟

سینما به خودی خود یک اجتماع هنری است و تلاش دارد انسان ها را از طریق پیام هایی که می دهد به کمال برساند ولی مثل هر محیط دیگری که می تواند شامل افراد خوب و بد شود سینما هم از این امر مستثنی نیست. پس این من بازیگر هستم که با رفتارم نشان می دهم چه شخصیتی دارم.

در فضای سینمای ایران یک عده هستند که حرمت نگه نمی دارند. عده ای هم هستند که باعث افتخار کشورمان هستند و با کارهای خوبی که ساخته اند، فرهنگ واقعی جامعه  ما را به نمایش می گذارند. مثل کار محمد (ص) مجید مجیدی که در این فیلم، یکی از دوستانم، دستیار آقای مجیدی است. این کار قطعا با استقبال بسیار زیادی مواجه خواهد شد.

من همیشه کارهایم را با گزینش انتخاب می کنم و برایم مهم است که با چه گروهی کار می کنم. چون اخلاق مهم ترین چیز است. علی حلوی هم به ما یاد داد که مهم ترین چیز اخلاق است.

به نظرم می توان با انتخاب درست، آینده شغلی خود را تضمین کرد.

خوبان خبر: الگوی بازیگری شما در داخل ایران چه کسی است؟

بازی خانم لیلا حاتمی را خیلی دوست دارم.

خوبان خبر: بزرگ ترین مشوق شما؟

من از طرف مادرم حمایت شدم اما کسی مشوق من نبود بجز همسرم.

در این لحظه مهرزاد فکری وارد گفتگو شد. او گفت: من یک اعتقادی دارم و آن این است که از پارتی بازی بدم می آید. در هیچ یک از کارهایی که با هم کار کرده ایم و یا کارهای دیگر، من همسرم را معرفی نکرده ام. چون حس می کنم صورت خوشی ندارد.

من فکر می کنم اگر با پارتی بازی به موفقیتی دست پیدا کنیم زود هم زمین می خوریم، اما اگر برای آن کار زحمت بکشیم، همیشه ماندگار خواهیم بود.

ما بازیگرانی مثل فاطمه معتمد آریا، لیلا حاتمی و محمد رضا فروتن داریم که در سینمای ما سالم کار می کنند و به نظرم هرچه قدر مزد هم بگیرند حقشان است، اما از طرفی هم کسانی هستند که به سینما لطمه می زنند. به نظرم همه دوست دارند تصویرشان دیده شود و هیچ کس از معروف شدن بدش نمی آید ولی برای دیده شدن باید اخلاق آن را هم داشت.

همیشه به همسرم می گویم که وقتی سر کاری با هم می رویم، تنها دو همکار هستیم.

من از همسرم به خاطر همه حمایت هایش بسیار سپاسگزارم.

فهیمه مومنی: در فیلم های کوتاهی که مهرزاد ساخته، ایفای نقش کرده ام اما در جاهایی که ایشان مدیرتولید بوده اند من بازی نکرده ام.

 

http://www.khoobankhabar.irبرچسب ها عکس همسر فهیمه مومنی فهیمه مومنی و همسرش زندگی نامه فهیمه مومنی آخرین خبر فهیمه مومنی عکس فهیمه مومنی پسر فهیمه مومنی فهیمه مومنی بدون آرایش فهیمه مومنی کیست؟ فهیمه مومنی شماره تلفن فهیمه مومنی فهیمه مومنی متولد خانه / ثروت فهیمه مومنی ارتباط با فهیمه مومنی همسر فهیمه مومنی سایت رسمی فهیمه مومنی فهیمه مومنی ویکی پدیا کلیپ فهیمه مومنی بیوگرافی فهیمه مومنی کانال تلگرام فهیمه مومنی دختر فهیمه مومنی
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟