loading...

بست بیوگرافی

بیوگرافی کیت عروس ملکه انگلیس,زایمان عروس ملکه انگلیس,مگان عروس ملکه انگلیس,اتاق خواب ملکه انگلیس,قوانین عروس ملکه انگلیس,اخلاق کیت میدلتون,بیوگرافی کیت میدلتون,قد و وزن کیت میدلتون,اختلاف کیت و ویلیامبیوگرافی کامل کیت میدلتون نام کامل کاترین الیزابت لقب(ها) دوشس کمبریج زادروز ۹ ژانویهٔ ۱۹۸۲ ‏(۳۴ سال) زادگاه برکشایر، انگلستان همسر شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج دودمان دودمان ویندسور پدر مایکل فرانسیس میدلتون مادر کارول الیزابت میدلتون فرزندان شاهزاده جرج کمبریجشاهدخت شارلوت کمبریج دین مسیحی بیوگرافی…

بیوگرافی کیت عروس ملکه انگلیس

حسین بازدید : 252 دوشنبه 10 دي 1397

بیوگرافی کیت عروس ملکه انگلیس
,
زایمان عروس ملکه انگلیس
,
مگان عروس ملکه انگلیس
,
اتاق خواب ملکه انگلیس
,
قوانین عروس ملکه انگلیس
,
اخلاق کیت میدلتون
,
بیوگرافی کیت میدلتون
,
قد و وزن کیت میدلتون
,
اختلاف کیت و ویلیام

بیوگرافی کامل کیت میدلتون نام کامل کاترین الیزابت لقب(ها) دوشس کمبریج زادروز ۹ ژانویهٔ ۱۹۸۲ ‏(۳۴ سال) زادگاه برکشایر، انگلستان همسر شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج دودمان دودمان ویندسور پدر مایکل فرانسیس میدلتون مادر کارول الیزابت میدلتون فرزندان شاهزاده جرج کمبریجشاهدخت شارلوت کمبریج دین مسیحی بیوگرافی کامل کیت میدلتون مشخصات فردی: او که بخاطر سلیقهٔ خوبش […]

بیوگرافی کامل کیت میدلتون

نام کامل کاترین الیزابت لقب(ها) دوشس کمبریج زادروز ۹ ژانویهٔ ۱۹۸۲ ‏(۳۴ سال) زادگاه برکشایر، انگلستان همسر شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج دودمان دودمان ویندسور پدر مایکل فرانسیس میدلتون مادر کارول الیزابت میدلتون فرزندان شاهزاده جرج کمبریجشاهدخت شارلوت کمبریج دین مسیحی

 کیت میدلتون

بیوگرافی کامل کیت میدلتون

مشخصات فردی:

او که بخاطر سلیقهٔ خوبش در مُد مورد تحسین قرار گرفته. ،در لیست «خوش پوشان» قرار دارد.

عادات و علائق شخصی:

هفته ای ۳ بار به سالن مورد علاقه اش با نام Richard Ward Hair و Metrospa می رود که هر بار سشوار کشیدن در این سالنها هزینه ۷۵ دلاری برایش در بر دارد.

کیت گذراندن وقت در سالن را دوست دارد و با همه افراد سالن آشنایی دیرینه ای دارد، بنابراین بودن در آنجا برایش آرامش بخش است. عاشق ورزش است و به طور حرفه ای بیس بال ، پینگ پنگ و تنیس بازی می کند.

دوران زندگی:

مادرش مهماندار هواپیما و پدرش برنامه ریز پرواز هواپیماها در خطوط هوایی بریتیش ایرویز بوده اند. والدینش در ۲۱ ژوئن ۱۹۸۰ ازدواج کردند. آن دو با هم یک فروشگاه پستی سفارش لوازم تزئینی برای مهمانی برپا کرده و از این راه میلیونر شدند.کاترین پس از اتمام مدرسه به کالج مارلبرو رفت و پس از آن به تحصیل در رشته تاریخ هنر در دانشگاه سنت اندروز پرداخت.

آشنایی با شاهزاده ویلیام: در آنجا با شاهزاده ویلیام (متولد ۲۱ ژوئن ۱۹۸۲) که او نیز در سال ۲۰۰۱ مشغول تحصیل در آن دانشگاه بود آشنا شد. با آغاز رابطهٔ این دو، رسانه ها هم لحظه لحظه، آنها را زیر نظر داشتند.

در فوریهٔ ۲۰۰۶ عنوان شد که کاترین تحت محافظت ۲۴ ساعتهٔ سازمان امنیت سلطنتی و دیپلماتیک قرار گرفته. این موضوع به گمانه زنی ها دربارهٔ اینکه او و ویلیام به زودی نامزد می شوند، قوت بخشید، چون اگر غیر از این بود، سرویس امنیت از او محافظت نمی کرد. در آن زمان هیج نامزدی اتفاق نیفتاد و محافظت دیگر شامل حال او نمی شد. اما آن دو به دوستی با هم ادامه دادند و در اواخر ۲۰۰۷ دوباره به هم پیوستند. از آن موقع به بعد کاترین در بسیاری از مراسم سطح بالای سلطنتی شرکت نمود. از وقتی که نامزدی آنها شروع شد، کاترین از طرف رسانه ها مورد توجه شدیدتری قرار گرفت و البته این گمان بوجود آمد که آنها در نهایت ازدواج خواهند کرد.

 کیت میدلتون

زندگینامه کیت میدلتون

شکایت از رسانه ها: وی در ۱۷ اکتبر ۲۰۰۷ توسط وکیلش از رسانه ها شکایت کرد و گفت که آنها اذیتش می کنند. او گفت کار خیلی خاصی انجام نداده که این همه مورد توجه رسانه قرار گرفته است.

شاهزاده ویلیام و شاهزاده چارلز (پدر ویلیام) در جشن تولد ۲۵ سالگی کاترین در ژانویهٔ ۲۰۰۷، از طرف وکیل کیت مورد تهدید شکایت قرار گرفتند. دو گروه روزنامه گاردین و نیویورک تایمز مانع از چاپ عکس های خصوصی کاترین که توسط خبرنگاران سمج گرفته شده بود، شدند.او حداقل در یک مراسم رسمی به عنوان مهمان سلطنتی شاهزاده ویلیام شرکت داشت که رژهٔ سلطنتی در ۱۵ دسامبر ۲۰۰۶ بود.

نامزدی: در نوامبر ۲۰۱۰ کاخ سلطنتی اعلام کرد که کاترین و ویلیام در آوریل ۲۰۱۱ وصلت خواهند کرد. آن دو در اکتبر ۲۰۱۰ طی سفر ده روزه ای که به مناسبت دریافت مدرک پرواز هلی کوپتر ویلیام با هم به کنیا واقع در شرق آفریقا رفته بودند، نامزد شدند.

مراسم ازدواج: مراسم ازدواج از ساعت ۱۲:۳۰ به وقت تهران و در تاریخ ۲۹ آوریل ۲۰۱۱ در کلیسای وست مینستر شهر لندن آغاز گردید. این مراسم در ساعت ۱۷ به وقت تهران به صورت رسمی پایان پذیرفت، اما پس از آن این مراسم که با صرف ناهار و رقص و پایکوبی همراه بود به صورت خصوصی ادامه یافت.

مراسم عقد طبق برنامه در ساعت ۱۴:۳۰ برگزار گردید. در ابتدا سیاستمداران دعوت شده وارد کلیسا شدند. بعد از آن ساقدوش داماد که شاهزاده هری بود به همراه داماد داخل کلیسا شدند. در مرحله بعدی عروس وارد کلیسا شد. مهمانان خانم لباس های رسمی و کلاه های مخصوص پوشیده بودند و از لباس های فانتزی و سبک خبری نبود.در ساعت ۱۵:۵۲ کالسکه عروس و داماد و گروه اسب سواران که آنها را اسکورت کرده بودند وارد دروازه کاخ باکینگهام شدند. در ساعت ۱۵:۵۵ ملکه وارد کاخ باکینگهام شد.

طراحی لباس عروس را سارا برتون از طراحان مشهور خانه مد الکساندر مک کوئین انجام داد. مدل یقه لباس عروس، مدل سوییت هارت (قلبی) بود. همچنین لباس عروس، آستینهای بلند و طرحی کلاسیک داشت. این لباس دارای یک دنباله نسبتاً بلند بود و از گیپور (پارچه توری شکل) در دوخت آن استفاده شده بود. گل های دسته گل عروس به رنگ سفید بود.

مراسم مانور هوایی با هواپیماهای زمان جنگ جهانی دوم و تعدادی هواپیمای مدرن، انجام شد. هواپیماهای تورنادو و تایدو برای ادای احترام و وفاداری به خانواده سلطنتی بر روی کاخ باکینگهام پرواز کردند.

من یک ملکه خواهم بود: کتاب «من یک ملکه خواهم بود» نوشته روزنامه نگار ایتالیایی؛فدریکا برونینی که ماجرای آشنایی و ازدواج پرنس «ویلیام» و « کاترین میدلتون » در آن شرح داده شده در ایتالیا منتشر شده است.

تحصیلات و مدارک علمی: رشته تاریخ هنر در دانشگاه سنت اندروز

افتخارات: کاترین در بسیاری از لیست های خوش پوشان دنیا قرار گرفته و طبق انتخاب «دیلی تلگراف» به عنوان «متعهدترین نوظهور» در لیست ۲۰۰۶ برنده ها و بازنده ها قرار گرفته است.او توسط «تاتلر» در سال ۲۰۰۷ در رتبهٔ هشتم در لیست ده تندیس برتر مد انتخاب شد.همچنین در مجله مردم در سال ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ در لیست خوش پوشان جای گرفت.در ژوئن ۲۰۰۸ وبگاه Style.com کاترین را به عنوان تندیس زیبایی ماه انتخاب کرد. همچنین در جشنوارهٔ غرور در لیست خوش پوشان بین المللی قرار گرفت.

ویی پدیا

https://persianv.com/برچسب ها بیوگرافی کیت عروس ملکه انگلیس زایمان عروس ملکه انگلیس مگان عروس ملکه انگلیس اتاق خواب ملکه انگلیس قوانین عروس ملکه انگلیس اخلاق کیت میدلتون بیوگرافی کیت میدلتون قد و وزن کیت میدلتون اختلاف کیت و ویلیام
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟