loading...

بست بیوگرافی

کانال تلگرام خشایار پایدار, خشایار پایدار قبل عمل زیبایی, خشایار پایدار بدون آرایش,شماره تلفن خشایار پایدار,زندگی نامه خشایار پایدار,آخرین خبر خشایار پایدار, خشایار پایدار و همسرش,عکس همسر خشایار پاید

بیوگرافی خشایار پایدار

حسین بازدید : 944 شنبه 22 دي 1397

کانال تلگرام خشایار پایدار, خشایار پایدار قبل عمل زیبایی, خشایار پایدار بدون آرایش,شماره تلفن خشایار پایدار,زندگی نامه خشایار پایدار,آخرین خبر خشایار پایدار, خشایار پایدار و همسرش,عکس همسر خشایار پایدار,سایت رسمی خشایار پایدار,خشایار پایدار کیست؟, خشایار پایدار ازدواج,پسر خشایار پایدار , خشایار پایدار متولد,عکس خشایار پایدار,همسر خشایار پایدار, خشایار پایدار کیست,دختر خشایار پایدار ,کلیپ خشایار پایدار,اینستاگرام Instagram خشایار پایدار ,خشایار پایدار,بیوگرافی خشایار پایدار,فیلم خشایار پایدار ,خشایار پایدار کجاست؟,خانه / ثروت خشایار پایدار, خشایار پایدار ویکی پدیا,ارتباط با خشایار پایدار,

 

 

 

سبک : رپ

تاریخ تولد : 12 مرداد 1362 در شهر اصفهان

عرفان خزایی در 12 مرداد 1362 در شهر اصفهان متولد شد و با نام عرفان خوانندگی کرد. به گفته خودش در سن 6 ماهگی به سفر دور دنیا رفته است. او تاکنون به آمریکا و هلند و مکزیک و آلمان سفر کرده و در ایران و در حالی که فقط سیزده سال داشت با آهنگ گربه های شب تشنگی در راهند با خشایار آشنا شد و شروع به کار کرد.

عرفان در سن شانزده سالگی برای همیشه از ایران خارج شد و هیچگاه بازنگشت. او از همان ابتدا خیلی حرفه ای رپ را دنبال نکرد. در هنگام اقامت در اروپا با مشکلاتی مواجه شد و مجبور به سفر به آمریکا شد و خیلی زود در رشته برق مهندسی گرفت و در سال 80 شروع به رپ خوانی کرد و از همان اول با خشایار و افرا و سوگند و بهزاد لیتو همکار بود.

او به سبک جاز و رپ و هاوس خیلی علاقه داره و اصولا پسر با ادب و زرنگی هستش. عرفان با همکاری شرکت پایدار تصمیم به جهانی کردن رپ فارسی دارد و از این هدف با حسین تهی هم هدف شده است. عرفان بعد از امپیزو و حمید امپورتر از سروش هیچکس و رضا پیشرو خوشش میاد ولی اصولا الگویش را توپیک اشکوتا هندی می داند.

او از همان ابتدا با مشکل خانوادگی همراه بود و به خاطر فقر مالی پدر در اواخر زندگی و طلاق مادرش فشار زیادی را تحمل کرده و از این جهت با رپرهای بزرگی چون بهرام و پیشرو هم درد می باشد ولی خودش اکنون جز خواننده های ثروتمند بعد از تهی و تتلو محسوب میشود.

عرفان از تابلوی نقاشی اکیسووا اثر پیکاسو خیلی خوشش می آید و بابت خرید آن حدود سی هزار دلار پول داده است. عرفان اصولا از سبک هیپ هاپ استفاده میکنه و با استودیو لندن قرار داد رسمی دارد. عرفان حدود نه سال است که رپ حرفه ای کار میکند و بعد از هیچکس و پیشرو و تیغه و غیره جز رپرهای قدیمی است. او همچنین بعد از حادثه 11 سپتامبر 2001 در آمریکا به دلیل ایرانی بودن به چند زندان رفت.

او در بین شعرا هم به سعدی خیلی علاقه دارد. مهمترین علاقه او به پدرش محمد خزایی است که تا آخرین لحظات زندگی در کنارش بوده است. آلبومهای او هم از خانه تا گور و همیشگی نام دارند.

بازديد : 15646 بار

منبع: blogfa.com

http://biography.powerset.ir/برچسب ها کانال تلگرام خشایار پایدار خشایار پایدار قبل عمل زیبایی خشایار پایدار بدون آرایش شماره تلفن خشایار پایدار زندگی نامه خشایار پایدار آخرین خبر خشایار پایدار خشایار پایدار و همسرش عکس همسر خشایار پایدار سایت رسمی خشایار پایدار خشایار پایدار کیست؟ خشایار پایدار ازدواج پسر خشایار پایدار خشایار پایدار متولد عکس خشایار پایدار همسر خشایار پایدار خشایار پایدار کیست دختر خشایار پایدار کلیپ خشایار پایدار اینستاگرام Instagram خشایار پایدار خشایار پایدار
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟