loading...

بست بیوگرافی

عسل پهلوان بدون آرایش,همسر  عسل پهلوان,کانال تلگرام  عسل پهلوان,خانه / ثروت  عسل پهلوان,  عسل پهلوان ویکی پدیا,اینستاگرام Instagram  عسل پهلوان ,  عسل پهلوان ازدواج,زندگی

بیوگرافی عسل پهلوان

حسین بازدید : 1953 دوشنبه 08 بهمن 1397

عسل پهلوان بدون آرایش,همسر  عسل پهلوان,کانال تلگرام  عسل پهلوان,خانه / ثروت  عسل پهلوان,  عسل پهلوان ویکی پدیا,اینستاگرام Instagram  عسل پهلوان ,  عسل پهلوان ازدواج,زندگی نامه  عسل پهلوان,ارتباط با  عسل پهلوان,بیوگرافی  عسل پهلوان, عسل پهلوان,  عسل پهلوان قبل عمل زیبایی,آخرین خبر  عسل پهلوان,  عسل پهلوان متولد, عسل پهلوان کجاست؟, عسل پهلوان کیست؟,  عسل پهلوان و همسرش,سایت رسمی  عسل پهلوان,کلیپ  عسل پهلوان,شماره تلفن  عسل پهلوان,دختر  عسل پهلوان ,عکس  عسل پهلوان,  عسل پهلوان کیست,پسر  عسل پهلوان ,فیلم  عسل پهلوان ,عکس همسر  عسل پهلوان,

اختصاصی-به گزارش ملایر٠٨١: عسل پهلوان یکی از مجری های لس آنجلس است که در کنار کارهای تجاری اش،دستی هم در فعالیت های سیاسی دارد.متن زیر به همت ملایر۰۸۱ و اندیشکده ایرانیان تهیه و تولید شده است‌.
بیوگرافی عسل پهلوان

بیوگرافی مختصر عسل پهلوان:
عسل پهلوان با نام اصلی فرزانه پهلوان زاده ۲۳/مهر/۱۳۴۶ در شهر تهران است.پدرش عباس پهلوان از روزنانه نگاران تجربی سابق ایران است و مادرش منیژه محتشم دختر سروان اردشیر محتشم از ارتشی های پایگاه نوژه همدان می باشد.عسل پهلوان تحصیلات مقدماتی خود را  مدرسه آریا مهر تهران گذراند و دیپلم خود را در لس انجلس آمریکا دریافت کرد، عسل پهلوان صاحب  دو  برادر ناتنی می باشد که یکی از ان ها به دلیل اعتیاد از ۱۵ سال پیش توسط پدر طرد شده است.فرزانه پهلوان با نام مستعار عسل پهلوان در حال حاضر در شبکه تجاری شهرام همایون مجری برنامه نسل من است و در مجله فردوسی امروز، هر هفته مقالاتی را به رشته تحریر در می آورد‌.

خانواده عسل پهلوان:
عباس پهلوان در سال۱۳۳۸ با منیژه رضایی دختر یکی از اقوام خود ازدواج کرد و از آن ازدواج صاحب یک پسر به نام غلامرضا شد اما این عشق به دلیل فوت منیژه ناکام ماند.در سال ۱۳۴۳ عباس پهلوان به منشی دفتر مجله فردوسی،سرکار خانم منیژه محتشم علاقمند می شود و پس از ازدواج با او صاحب دختری به نام عسل می شود
خود عسل پهلوان در مصاحبه اش با رادیو صدای ایران لس آنجلس از رابطه آسمانی اش با  برادر دومش خبر داد و گفت:برادر اولم علت اعتیادش را توجه و پدرم نسبت به برادر دوم می داند.عسل پهلوان بارها ابراز کرده که پس از پدر و مادر نازنینش دلبسته برادر دومش جواد است و از برادر اولش به دلایلی متنفر است و هر روز او را نفرین می کند‌.

تصیلات عسل پهلوان:
عسل پهلوان دارای مدرک دیپلم  است،وی در کنار دو برادر ناتنی خود به یادگیری اصول روزنامه نگاری مشغول شد و استعداد زیادی در این مورد از خود نشون داد.پدرش عباس پهلوان او را روزها به تحریریه مجله فردوسی می برد تا تنها دخترش با اصول کار آشنا شود.عسل پهلوان به دلیل استعدادش موفق به  کسب دیپلم روزنامه نگاری از موسسه خصوصی آنتونی بران در تهران شد.

مهاجرت به خارج از کشور:
با به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایران عده ای از روزنامه نگاران بدلیل نبود شرایط لازم مجبور به ترک وطن شدند و ماندن و ساختن را به رفتن ترجیح دادند.پدر عسل پهلوان هم یکی از آن ها بود.برادر اول و بزرگتر خانواده پهلوان  از ۱۰ سال قبل به آمریکا مهاجرت کرده بود و چند سالی بود که منتظر پدر و مادر دومش بود‌.
سر انجام در روز ۱۳ آبان ۶۱ و بدلیل جنگ و مشکلات کاری این خانواده ایران را به مقصد پاریس ترک کرده و از آنجا عازم  آمریکا شدند.پس از مستقر شدن خانواده پهلوان در  آمریکا عسل پهلوان تحصیلات خود را ادامه داد و موفق به کسب دیپلم شد ولی به دلیل مشکلات اقتصادی پدرش از دانشگاه باز ماند و در رستوران سفیر شعبه لس آنجلس مشغول به کار شد.

ازدواج عسل پهلوان:
عسل پهلوان۷ سال پس از ورود به آمریکا با یک جوان نروژی ازدواج کرد و پس از دو سال از او طلاق گرفت.حاصل این ازدواج پسری بود که در حال حاضر پیش مادرش زندگی می کند.

ازدواج دوم عسل پهلوان با یک ایرانی افغانی به نام شارع، رنگ و بوی اقتصادی داشت.گفته می شود که عسل پهلوان از همسر دومش خواسته تا هویت اصلی اش را با نامی ایرانی مخفی کند.

فعالیت سیاسی عسل پهلوان:
عسل پهلوان بر خلاف پدرش به سیاست علاقه چندانی نشان نداد و همیشه خود را یک گوینده ساده و درجه چندم معرفی می کند اما فعالیت های اخیر او در سازماندهی مخالفان جمهوری اسلامی ایران هر چند موفقیتی در پیش نداشته اما نشان می دهد که علاقه به سیاست را از پدرش به ارث برده است.

رابطه جنجالی عسل پهلوان با شهرام همایون:
بعد از ازدواج سوم شهرام همایون؛ فعالیت های عسل پهلوان در شبکه چنل وان یا همان کانال یک گسترش یافت و اطرافیان او شایعه ای را مطرح کردند که در ابتدای کار باور کردنی نبود.در آن زمان شایعه شده بود که شهرام همایون با عسل پهلوان رابطه نامشروع دارد و به یکدیگر علاقمند هستند.این خبر زمانی قوت گرفت که همسر افغانستانی عسل پهلوان با گلوریا اصفهانی منشی اش رابطه عاشقانه برقرار کرد‌ و عسل پهلوان سه ماه در خانه پدرش به قهر نشست.

نظر دیگران درباره شهرام همایون:
علیرضا نوری زاده در برنامه پنجره ای رو به خانه پدری به شماره ۲۵۱ به طور غیر مستقیم به این شایعه اشاره کرد و گفته بود:آقایانی که به اسم پهلوی و رضا شاه سکه آب طلا و پرچم می فروشند و مردم بیچاره را سر کیسه می کنند آنقدر اخلاق ندارند که دختر پیرمردی محترم را بدلیل نیاز و نیاز احساسی مالی مورد سو استفاده جنسی قرار ندهند.

منظور نوری زاده شهرام همایون بود و از این سخن مشخص شد که عسل پهلوان با وجود داشتن همسر و فرزند با شهرام همایون رابطه جنسی و نامشروع دارد‌.البته بی محلی های همسر افغانستانی عسل پهلوان،بهانه این رابطه از سوی شهرام همایون بوده است.

لازم به ذکر است که امیر عباس فخر آور در مصاحبه ای با شبکه پارس گفته بود:همان هایی که ما هستیم ما هستیم می کنند و زیر علم پهلوی قیمه می خورند و خود را به دروغ سازنده هر جریان و اعتراضی معرفی می کنند و چند زن می گیرند،آنقدر بی اخلاق هستند که به زن شوهر دار هم رحم نمی کنند و با وجود چند زن و فاحشه های حرفه ای دست از سر کارمندان خود بر نمی دارند‌.
بیوگرافی عسل پهلوان

 

http://malayer081.mihanblog.com/post/714

 برچسب ها عسل پهلوان بدون آرایش همسر عسل پهلوان کانال تلگرام عسل پهلوان خانه / ثروت عسل پهلوان عسل پهلوان ویکی پدیا اینستاگرام Instagram عسل پهلوان عسل پهلوان ازدواج زندگی نامه عسل پهلوان ارتباط با عسل پهلوان بیوگرافی عسل پهلوان عسل پهلوان عسل پهلوان قبل عمل زیبایی آخرین خبر عسل پهلوان عسل پهلوان متولد عسل پهلوان کجاست؟ عسل پهلوان کیست؟ عسل پهلوان و همسرش سایت رسمی عسل پهلوان کلیپ عسل پهلوان شماره تلفن عسل پهلوان
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟