loading...

بست بیوگرافی

عسل ملک زاده کیست,فیلم عسل ملک زاده ,سایت رسمی عسل ملک زاده,عکس همسر عسل ملک زاده, عسل ملک زاده قبل عمل زیبایی,عسل ملک زاده,همسر عسل ملک زاده, عسل ملک زاده ویکی پدیا,کانال تلگرام عسل ملک زاده,کلیپ عسل

بیوگرافی عسل ملک زاده

حسین بازدید : 299 دوشنبه 08 بهمن 1397

عسل ملک زاده کیست,فیلم عسل ملک زاده ,سایت رسمی عسل ملک زاده,عکس همسر عسل ملک زاده, عسل ملک زاده قبل عمل زیبایی,عسل ملک زاده,همسر عسل ملک زاده, عسل ملک زاده ویکی پدیا,کانال تلگرام عسل ملک زاده,کلیپ عسل ملک زاده,زندگی نامه عسل ملک زاده,پسر عسل ملک زاده ,عسل ملک زاده کجاست؟,شماره تلفن عسل ملک زاده,بیوگرافی عسل ملک زاده,دختر عسل ملک زاده ,ارتباط با عسل ملک زاده, عسل ملک زاده و همسرش, عسل ملک زاده بدون آرایش,آخرین خبر عسل ملک زاده, عسل ملک زاده متولد,خانه / ثروت عسل ملک زاده, عسل ملک زاده ازدواج,عکس عسل ملک زاده,اینستاگرام Instagram عسل ملک زاده ,عسل ملک زاده کیست؟,

گفتگو با عسل ملک زاده نوازنده دف و مدرس بین المللی / آدم موفق همیشه باید روی پای خودش بایستد

موسیقی ایده آل – دلارام بهرامپور : عسل ملک زاده متولد ۱۳۶۶ نوازنده ی دف ، کونگا ، درامز و کاخن . فارغ التحصیل گریم تئاتر و سینما و دارای مدرک بین المللی fashion designer می باشد . وی در دانشگاه الزهرا تهران دف تدریس میکند و ورک شاپ و مستر کلاس های دف در کشور سوئیس و همچنین ورک شاپ کاخن در اسپانیا را برگزار کرده است . ملک زاده در جشنواره ی ایوان آینه ، آوای مهر ، جوان ایرانی مقام اول را کسب کرده و نوازنده ی برتر تئاتر بانوان شده است وی در فستیوال بین المللی شرق در کشور ازبکستان نیز مقام دوم را با گروه آوای مهربانی کسب نموده است .
هم اکنون نیز گروه کوبه ای سرمست را با ۵۰ نوازنده سرپرستی میکند . به بهانه ی تازه ترین ورکشاپ کاخنِ وی در اسپانیا او به گفتگو نشستیم .

– اساتید شما از ابتدا چه کسانی بودند ؟

خانم سارا احمدی ، مهراد نوبخت پور ، مهرداد کریم خاوری ، عرفان به امید حق و حسین رضایی نیا بودند البته من به مدت ۵ ماه در سنندج هم دوره ی دف گذراندم که ریتم های کردی را آنجا آموزش دیدم .

– خانواده ی شما تا چه حد در فعالیت هنری و موفقیتتان نقش داشتند ؟!

خانواده ی من واقعا در فعالیت های هنری من نقش به سزایی داشتند که من همیشه مدیونشون هستم و اگر حمایت های آنها نبود شاید من به جایگاهی که میخواستم تا کنون نرسیده بودم .

– برای کسانی که علاقه به موسیقی دارند و از طرف خانواده هایشان حمایت نمیشوند ، پیامی ندارید ؟

خیلی ها در فضاهای مجازی این سوال را از من میپرسند اما مهم فقط هدف است ، مهم این هست که شما یک هدفی را دنبال کنید و تمام تلاش خودتون رو بکنید تا به چیزی که میخواهید برسید و دنبال بهونه نگردید و اگر به نتیجه نرسیدید کسی را مقصر نکنید ، بنظر من آدم موفق همیشه باید روی پای خودش بایستد و احتیاجی به حمایت کسی نداشته باشد .

photo_2016-11-08_19-17-32

-اوقات فراغت شما را ساز هایتان پر میکنند ؟

من در طول هفته با گروه های مختلفی تمرین دارم و بین این ها کنسرت ها هم هستند و در دانشگاه الزهرا و دو آموزشگاه دیگر مشغول تدریس هستم به همین خاطر اگر اوقات فراغتی پیدا کنم در فرصت اول تمرین میکنم چون من پرکاشنیست هستم و همچنین سازهای کاخن ، درامز ، کونگا و … را مینوازم که احتیاج به تمرین دارم و سعی میکنم حتی اگر کمترین فرصتی را که پیداکردم به تمرین بپردازم .

– چرا و چه شد که سازهای کوبه ای توجه شما را جلب کرد ؟

من از سال ۱۳۷۹ دف را شروع کردم که دو نوازنده را دیدم که مشغول نواختن دف بودند و من واقعا تنم لرزید جوری که نزدیک یک ربع من داشتم گریه میکردم انقدر تحت تاثیر این صدا قرار گرفته بودم و همین باعث شد که من این ساز را عاشقانه دنبال کنم و هرچه جلوتر رفتم مجنون تر شدم و از همان زمان هدفمند ساز میزدم و همیشه فکر میکردم که من میتوانم یک نوازنده ی حرفه ای شوم و میتوانم مثل اساتیدم روی استیج یا کنسرت های خارج از کشور اجرا بکنم و میتوانم به چیزی که میخواهم برسم و بعد از مدتی سراغ عود و تنبور رفتم که در کنار دف ادامه بدهم اما بازهم هرچه جلو تر میرفتم متوجه میشدم علاقه ام به سازهای کوبه ای بیشتر هست و ترجیح دادم در همین زمینه فعالیتم را بیشتر کنم و الان حدود ۳ سال هست که سازهای پرکاشن و درامز و کونگا و کاخن را شروع کردم و لذت بسیار زیادی میبرم از نواختن انها ولی خب همیشه میگویم که من نوازنده ی دف هستم ولی درکنار دف سازهای دیگر راهم مینوازم چراکه یک هنرمند در این روزگار باید از همه ی سازها و ریتم ها آگاهی داشته باشد و در هر زمینه بهترین باشد .

– از کارنامه ی هنری خودتان بگویید.

از سال ۷۹ دف را شروع کردم و از سال ۸۳ آموزش میدهم الان در حال حاضر در دانشگاه الزهرای تهران مشغول تدریس هستم و در هشت جشنواره ی سراسری کشوری مقام اول را کسب کردم ، در کشور سوئیس سالی دوبار به ورک شاپ و مستر کلاس و اجرای تک نوازی میپردازم در کشور اسپانیا ورک شاپ کاخن داشتم که ریتم های ایرانی را آموزش میدادم که بسیار موفقیت آمیز بود و الان در حال حاضر عازم سفر مجدد به اروپا هستم برای مسترکلاس دف و با اهنگسازهای به نامی مثل اقای کارن همایونفر کار کردم در ضبط سریال نفس گرم و اقای سعید ذهنی ، اقای مهراد نوبخت پور و اقای بهزاد عبدی و در زمینه ی موسیقی تئاتر هم جز نوازنده ها بودم که با اقای شمسایی کار کردم .
و صاحب اثر rejoicing Dafs ( دف های سرمست ) هستم که دارای ۱۲ کلیپ تصویری است که در اروپا منتشر شده است .

– در حال حاضر مشغول چه فعالیت هایی هستید؟

برای ورک شاپ و مستر کلاس عازم سفر به اروپا هستم در آبان ماه ، در آذر ماه هم برای دومین بار در تهران ورکشاپ دایره برگزار میکنم ، در تیرماه اولین ورکشاپ را برگزار کردم که با استقبال خیلی فوق العاده ای روبه رو شدم و ۵۰ نفر شرکت کننده داشت که از شهرهای ایران آمده بودند و چون ظرفیت تکمیل شد من تصمیم گرفتم که این ورک شاپ را برای دومین بار هم تمدید و برگزار کنم و هم چنین در دی و بهمن ماه به امید خدا کنسرتهایی را خواهم داشت .

photo_2016-11-08_19-17-23

– بانوان ایرانی در موسیقی محدودیت های زیادی دارند چند جمله خطاب به بانوان علاقه مند بگویید .

اگر ما استوار مسیر و هدفی را که داریم ادامه بدهیم حتما موفق خواهیم بود . چراکه محدودیت نه تنها در موسیقی بلکه در همه ی زمینه های هنری وجود دارد و این باعث نمیشود که ما به سمت موسیقی نرویم یا اینکه بخواهیم کلا پا پس بکشیم و بگوییم حال که ما محدود هستیم پس هزار و یک کار دیگر بکنیم الا موسیقی که بهش علاقه داریم این کارِ درستی نیست و بیشتر پر و بال دادن به این محدودیت است و ما باید با همین سختی کار کنیم و با همین سختی خودمان را به جامعه ی موسیقی نشان بدهیم کما اینکه در سفری که من ده روز پیش به اسپانیا داشتم برایشان بسیار عجیب بود که چطور یک خانم از ایران مستقل و تنها در این فستیوال دعوت شده و شرکت کرده است و پرمخاطب ترین کلاس این فستیوال را برگزار کرده است و البته من هم طبق قواعد و قوانین جامعه ام از نظر پوشش رفتار کردم و به بهترین شکل کلاسم برگزار شد و بسیار استقبال شد بطوری که من مجدد برای سال اینده به این فستیوال دعوت شدم و این بسیار ارزشمند هست و ما میتوانیم با همین محدودیت های بسیار کم نشان بدهیم که خانمها قادر به انجام تمام کارها حتی بسیار سخت هستند و واقعا از هیچ نظر از آقایان کمتر نیستند .

-ورک شاپ ها و مستر کلاس هایی که برگزار میکنید چه در ایران و چه در خارج از کشو با استقبال زیادی مواجه اند بنظر خودتان دلیل این موضوع چیست ؟

من ورکشاپ و مستر کلاس هایی که تشکیل میدهم در خارج از کشور با استقبال فوق العاده زیادی رو به رو میشوند و برای مثال اگر چند استاد هستیم برای برگزاری ورکشاپ یکی از شلوغ ترین کلاس ها ، کلاس های من هست و من خدارا شاکرم بخاطر این موضوع و برای من جالب و ارزشمند هست که تا این حد از دف و فرهنگ ایران استقبال میکنند و دوست دارند . قبل از اینکه من آنجا بروم وقتی که اسم من را روی پوستر میبینند طبیعی هست که هر شاگردی سرچ میکند تابداند کلاس های چه کسی را شرکت میکند و این موضوع که با آگاهی هنرجو به کلاس می آید آن هم با این تعداد بسیار برای من خوشایند است .

photo_2016-11-08_19-17-28

 

http://idealmusic.ir

 برچسب ها عسل ملک زاده کیست فیلم عسل ملک زاده سایت رسمی عسل ملک زاده عکس همسر عسل ملک زاده عسل ملک زاده قبل عمل زیبایی عسل ملک زاده همسر عسل ملک زاده عسل ملک زاده ویکی پدیا کانال تلگرام عسل ملک زاده کلیپ عسل ملک زاده زندگی نامه عسل ملک زاده پسر عسل ملک زاده عسل ملک زاده کجاست؟ شماره تلفن عسل ملک زاده بیوگرافی عسل ملک زاده دختر عسل ملک زاده ارتباط با عسل ملک زاده عسل ملک زاده و همسرش عسل ملک زاده بدون آرایش آخرین خبر عسل ملک زاده
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟