loading...

بست بیوگرافی

,    ,    بیوگرافی هانیه بساتینی,    هانیه بساتینی اینستاگرام,    هانیه توسلی و همسرش,    ازدواج هانیه توسلی,  &nbs

, بیوگرافی هانیه بساتینی

حسین بازدید : 331 سه شنبه 09 بهمن 1397


,   
,    بیوگرافی هانیه بساتینی
,    هانیه بساتینی اینستاگرام
,    هانیه توسلی و همسرش
,    ازدواج هانیه توسلی
,    مادر هانیه توسلی
,    هانیه توسلی گربه
,    هانیه توسلی بی حجاب
,    هانیه توسلی و گربه اش
,    هانیه توسلی فیلم

 

https://www.manzoom.ir/media/person_images/12548215563.jpg.215x307_q100_box-8%2C0%2C362%2C504_crop_detail.jpg


بیوگرافی هانیه بساتینی:

هانیه بساتینی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار هانیه بساتینی می‌توان به بازیگری در سریال عبور از پاییز، فیلم اینک انسان اشاره کرد.

هانیه بساتینی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1382 در فیلم اینک انسان به کارگردانی سیدجواد موسوی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال عبور از پاییز، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای هانیه بساتینی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون آرین ریسباف، آرمین سارنج، کاوه داودوندی و یاشار موسوی را تجربه کرد.

هانیه بساتینی در سال 1388 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم هانیه بساتینی در این سال، بازیگری در سریال عبور از پاییز به کارگردانی مسعود شاه‌محمدی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی هانیه بساتینی بازی در سریال عبور از پاییز بوده است. هانیه بساتینی سال 1388 سریال عبور از پاییز نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با مسعود شاه‌محمدی همکاری داشته است. هانیه بساتینی توانست با بازی در سریال عبور از پاییز تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر چنگیز جلیلوند، محمود عزیزی، شیرین بینا و برزو ارجمند بر تجارب او افزود.

با اینکه هانیه بساتینی را بیشتر بعنوان بازیگر می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. هانیه بساتینی علاوه‌بر بازیگر به‌عنوان طراح لباس، طراح صحنه، دستیار کارگردان، دستیاراول کارگردان و برنامه‌ریزی نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین اثر هانیه بساتینی در حرفه‌ی طراح لباس، فیلم اینک انسان است. مهم‌ترین اثر هانیه بساتینی در حرفه‌ی طراح صحنه، فیلم اینک انسان است. مهم‌ترین اثر هانیه بساتینی در حرفه‌ی دستیار کارگردان، فیلم امیر است. مهم‌ترین اثر هانیه بساتینی در حرفه‌ی دستیاراول کارگردان، فیلم جان‌دار است. مهم‌ترین اثر هانیه بساتینی در حرفه‌ی برنامه‌ریزی، فیلم جان‌دار است.

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی هانیه بساتینی آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است.

در بیوگرافی هانیه بساتینی آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی هانیه بساتینی و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار هانیه بساتینی در منظوم سر بزنید. همه 2 اثر مهم هانیه بساتینی در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار هانیه بساتینی در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر هانیه بساتینی در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی هانیه بساتینی درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی هانیه بساتینی بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال عبور از پاییز محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی هانیه بساتینی کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم اینک انسان محسوب می‌شود.

اگر در مورد بیوگرافی هانیه بساتینی نکات بیشتری می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید تا کمکی بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران هانیه بساتینی کرده باشید. مثلا اگر اطلاعاتی دقیق‌تر در مورد بیوگرافی هانیه بساتینی، آثار هانیه بساتینی، جوایز هانیه بساتینی، همکاران هانیه بساتینی، گالری عکس هانیه بساتینی، قد هانیه بساتینی، وزن هانیه بساتینی، رنگ چشم هانیه بساتینی، وضعیت تأهل و همسر هانیه بساتینی، فرزندان هانیه بساتینی، حواشی هانیه بساتینی و کودکی هانیه بساتینی می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید.


https://www.manzoom.ir/name/nm1529734/%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%86%DB%8Cبرچسب ها بیوگرافی هانیه بساتینی هانیه بساتینی اینستاگرام هانیه توسلی و همسرش ازدواج هانیه توسلی مادر هانیه توسلی هانیه توسلی گربه هانیه توسلی بی حجاب هانیه توسلی و گربه اش هانیه توسلی فیلم
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟