loading...

بست بیوگرافی

بیوگرافی صبا صفری صبا صفری کیست منزل صبا صفری اینستاگرام صبا صفری صبا صفری تنیس سبک نقاشی صبا صفری ورکشاپ صبا صفری صبا حاجی صفری وبلاگ صبا صفری

بیوگرافی صبا صفری

حسین بازدید : 578 پنجشنبه 11 بهمن 1397

بیوگرافی صبا صفری صبا صفری کیست منزل صبا صفری اینستاگرام صبا صفری صبا صفری تنیس سبک نقاشی صبا صفری ورکشاپ صبا صفری

صبا حاجی صفری وبلاگ صبا صفری


اینستاگرام Instagram  صبا صفری ,  صبا صفری ویکی پدیا,کلیپ  صبا صفری, صبا صفری,بیوگرافی  صبا صفری, صبا صفری کیست؟,عکس  صبا صفری,  صبا صفری ازدواج, صبا صفری کجاست؟,همسر  صبا صفری,  صبا صفری متولد,ارتباط با  صبا صفری,  صبا صفری بدون آرایش,زندگی نامه  صبا صفری,فیلم  صبا صفری ,  صبا صفری کیست,  صبا صفری قبل عمل زیبایی,عکس همسر  صبا صفری,خانه / ثروت  صبا صفری,پسر  صبا صفری ,شماره تلفن  صبا صفری,سایت رسمی  صبا صفری,آخرین خبر  صبا صفری,  صبا صفری و همسرش,دختر  صبا صفری ,کانال تلگرام  صبا صفری,


خانه ــ استخر مجردی صبا صفری؛ دختر معروف اینستاگرام/12عکس

 

 

 

ایران‌آرت: اینجا خانه یکی از بچه‌های خلاق و خوش‌فکر اینستاگرام است. کسی که به دلیل رنگ کردن حیاط خانه یا به قول خودش «حیات دلبر» محبوبیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی کسب کرد. از آرزوهای صبا صفری، ترغیب مردم به داشتن خانه، خیابان و در نهایت شهرهایی رنگی‌تر است. مهم‌ترین دلیلی که ما را به حیات دلبر خانه او کشاند جسارت او در انتخاب رنگ بود. 

 

 

 

 

 

 

 

 

چرا شهر خاکستری است؟
زمانی که در شهر قدم می‌زنم، همیشه بابت خاکستری بودن آن و نبود رنگ‌های شاد در جداره‌های اصلی شهر، خیابان‌ها، کوچه‌ها و در نهایت خانه‌ها غصه می‌خورم. حتی زمانی که یک دیوار خاکستری و نه چندان زیبا را می‌بینم در ذهنم رنگش می‌کنم. به‌قدری این مسئله دغدغه من است که حتی بعضی شب‌ها خواب می‌بینم در حال رنگ کردن دیوارها در خیابان هستم!

ارزش رنگ را دست کم نگیرید
سفر رفتن جزء علاقمندی‌های من است. هر دفعه که به جایی سفر کرده‌ام که رنگ، عنصر مهمی در آن بوده به این مسئله فکر می‌کنم که ای‌کاش در شهر من هم رنگ نقش پررنگ‌تری را ایفا می‌کرد؛ به این خاطر که رنگ، فارغ از اینکه جزء قشر متمول باشید یا نه، جزء هزینه‌هایی است که اکثرا   افراد از پس آن بر می‌آیند و مطمئناً بعد از دیدن نتیجه کار هم با خود خواهید گفت: واقعا ارزشش را داشت!

 

 

 

 

لازم نیست برای رنگ‌آمیزی خانه یا شهر، پولدار باشید. چند سطل رنگ، تعدادی غلتک و چند همراه و دوست پایه کافی است تا از روند کار لذت ببرید. روزی که با دوستانم شروع به رنگ‌آمیزی نمودیم تصور نمی‌کردم به چنین خروجی زیبایی برسیم. حیاط در چند مرحله رنگ‌آمیزی شد. کار سختی نیست. می‌توانید در حین کار گپ بزنید، خوراکی بخورید و موسیقی گوش کنید تا فضا برایتان لذت‌بخش‌تر شود. 

لطفاً گیج نشوید
باید به این مسئله فکر کنید که چه رنگی در طولانی‌مدت برای شما خسته‌کننده به نظر نمی‌رسد، البته که کار سختی است. وقتی به مغازه رنگ‌فروشی پیکو کالر می‌روید و با حدود شانزده هزار رنگ مواجه می‌شوید انتخاب رنگ اصلاً کار ساده‌ای نیست و کمی هم گیج‌کننده   است.

 

 

 

 


میز و صندلی کمتر از 200 هزار تومان!
میز و صندلی را با مبلغ 150 هزار تومان از یک سایت خریدوفروش لوازم دست‌دوم خریدم؛ زمانی که به دستم رسید بسیار کثیف بود. فکر می‌کنم با رنگ‌آمیزی در نهایت با هزینه‌ای کمتر از 200 هزار تومان برایم تمام شد. 

وسایل دست دوم خریدم
خیلی از وسایل فضای داخلی را به‌صورت دست‌دوم خریدم و تعمیرشان کردم. تنها تغییری که در فضای داخل انجام دادم کابینت‌های آشپزخانه بود که به دلیل اینکه خیلی قدیمی شده بودند رنگشان کردم. گنجه یا کنسول زردرنگ، قبلاً به رنگ قهوه‌ای بود که رنگ‌آمیزی شد و به این شکل درآمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تغییرات رنگ و دکور را از فضای داخلی شروع کردم. خیلی وقت‌ها فکر می‌کردم با حیاط چه‌کار می‌شود کرد؟! تا اینکه به فکر رنگ کردن افتادم. با صاحب‌خانه مطرح کردم. او فکر می‌کرد می‌خواهم یک رنگ روشن انتخاب کنم. وقتی به او گفتم قصد دارم دیوارها را به رنگ آبی رنگ‌آمیزی کنم گفتند فکر نمی‌کنی شبیه به استخر می‌شود!؟ به او گفتم شما که سلیقه من را می‌شناسید قول می‌دهم چیز بدی از آب درنیاید. دیگر چیزی نگفتند. وقتی هم عکس‌های حیاط را برای صاحب‌خانه فرستادم کلی خوشش آمد، البته روز اول فقط به فکر استفاده از یک رنگ آبی بودم، اما تصمیمم عوض شد. الآن مطمئنم هر رنگی به‌تنهایی می‌تواند غوغا کنند.

برایم عکس می‌فرستند!
از زمانی که تصاویر مرحله‌به‌مرحله رنگ‌آمیزی حیاط را در استوری اینستاگرام گذاشتم، بسیاری از افراد به فکر رنگ کردن محیط زندگی‌شان افتادند که از این بابت بسیار خوشحالم. خیلی‌ها از نتیجه کارشان برایم عکس هم می‌فرستند. گاهی واقعا از شدت خوشحالی گریه‌ام می گیرد. من معتقدم اگر نمی‌توانید فضای داخلی منزل را متحول کنید لااقل به فضای بیرونی کمی رنگ بپاشید.

 

 

 

 

 

 

تابلوها را زن و شوهر جوانی برایم فرستادند که کسب‌وکار جدیدی راه‌اندازی کرده‌اند. همین‌طور گلدان‌های فلزی که کاربرد دیگری مثل جای قاشق چنگال و... هم می‌تواند داشته باشد. یکی دیگر از کسب‌وکارهای جدید که به فروش اینترنتی گل می پردازد، این گلدان‌ها را بردند و با یک بغل گل برگرداندند. این اتفاق هر هفته جمعه‌ها تکرار می‌شود. اکثر گل‌های داخل حیاط یک نوع آلاله به نام« آنیمون» است. دو دختر خوش‌سلیقه دیگر هم هستند که برای مناسبت‌های مختلف مثل نوروز یا... «جعبه خوشحالی» و سمبل‌های مختلف می‌سازند. آویزهای داخل حیاط هنر آنها است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


http://www.iranart.ir/برچسب ها اینستاگرام Instagram صبا صفری صبا صفری ویکی پدیا کلیپ صبا صفری صبا صفری بیوگرافی صبا صفری صبا صفری کیست؟ عکس صبا صفری صبا صفری ازدواج صبا صفری کجاست؟ همسر صبا صفری صبا صفری متولد ارتباط با صبا صفری صبا صفری بدون آرایش زندگی نامه صبا صفری فیلم صبا صفری صبا صفری کیست صبا صفری قبل عمل زیبایی عکس همسر صبا صفری خانه / ثروت صبا صفری پسر صبا صفری
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟