بست بیوگرافی

بیوگرافی مجیدحاجی زاده بازیگر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
موزیک درخواستی

بیوگرافی مجیدحاجی زاده بازیگر

شماره تلفن مجید حاجی زاده بازیگر, مجید حاجی زاده بازیگر کیست,دختر مجید حاجی زاده بازیگر ,فیلم مجید حاجی زاده بازیگر ,مجید حاجی زاده بازیگر,سایت رسمی مجید حاجی زاده بازیگر, مجید حاجی زاده بازیگر ازدواج,آخرین خبر مجید حاجی زاده بازیگر,کانال تلگرام مجید حاجی زاده بازیگر,پسر مجید حاجی زاده بازیگر ,بیوگرافی مجید حاجی زاده بازیگر, مجید حاجی زاده بازیگر و همسرش,عکس مجید حاجی زاده بازیگر,کلیپ مجید حاجی زاده بازیگر, مجید حاجی زاده بازیگر متولد,مجید حاجی زاده بازیگر کجاست؟,اینستاگرام Instagram مجید حاجی زاده بازیگر ,ارتباط با مجید حاجی زاده بازیگر,همسر مجید حاجی زاده بازیگر, مجید حاجی زاده بازیگر ویکی پدیا, مجید حاجی زاده بازیگر بدون آرایش,مجید حاجی زاده بازیگر کیست؟,خانه / ثروت مجید حاجی زاده بازیگر, مجید حاجی زاده بازیگر قبل عمل زیبایی,زندگی نامه مجید حاجی زاده بازیگر,عکس همسر مجید حاجی زاده بازیگر,

زندگی شخصی مجیدحاجی زاده

مجیدحاجی زاده ، ازدواج مجیدحاجی زاده
مجیدحاجی زاده بازیگر سینما و تلویزیون که چند سالی است حضورش در عرصه بازیگری کم رنگ شده است درباره ازدواجش و پسرش صحبت کرد.

مجیدحاجی زاده که با موج چشم رنگی ها به سینما آمد و خیلی ها منتظر تولد سوپراستاری جدید بودند اما جز نقش های فرعی در فیلم هایی درجه دو چیزی نصیبش نشد. مجید حاجی زاده پس از 4 سال دوری از سینما از دلایل غیبتش می گوید.

پسرم زندگی ام  را عوض کرد
مجید حاجی زاده با موج چشم رنگی ها به سینما آمد و با اینکه در ابتدای راه دو فیلم پرفروش داشت اما رفته رفته از چرخه خارج شد و به کلی بازیگری را کنار گذاشته  اما حالا پس از چهار سال دوباره آمده است تا این بار شانسش را در قالبی جدید امتحان کند. او این بار با تحصیلات بالاتر در رشته مورد علاقه اش و اندوخته های خود در این سال ها و البته در مسیر تغییرات زندگی شخصی اش از جمله پدر شدن بازگشته تا روزهای جدیدی را در دنیای بازیگری تجربه کند.
فرار از کلیشه های تحمیلی
این دوری از فضای تلویزیون و سینما ناخواسته نبود! در واقع شاید یک جورهایی منتظر یک اتفاق جدید و یک کار جدید و غیرکلیشه ای بودم که ناخواسته این کلیشه شدن به من تحمیل شده بود. البته نه اینکه خسته شده باشم، ولی از آن فضایی که ایجاد شده بود خسته بودم. در کارهایی که دایم به من پیشنهاد می شد، شباهت های زیادی بین نقش ها وجود داشت و دوست داشتم از آن فضا دور شوم. در واقع دنبال کارگردان و فضای جدیدی بودم که این تکرار برای من شکسته شود و دنبال فیلمسازی بودم که ظاهر و فیزیک من را درنظر نداشته باشد، به من اعتماد کند و نقشی تازه به من بدهد. همه ما انسان ها می توانیم در پس ظاهرمان، هزاران لایه درونی دیگر داشته باشیم و همین باعث می شود که بتوانیم نقش های مختلف را بازی کنیم و من این حس را داشتم و همین حس بود که باعث شده بود وسواس زیادی داشته باشم و نقش های تکراری را رد کنم!

ازدواج مجیدحاجی زاده 

مجید حاجی زاده
 
حضور به شرط تازگی
البته واقعا این طور نبود که در آن سال ها کارهایی انجام بدهم که دوست نداشته باشم، چون دوست داشتم آن کارها را هم تجربه و خودم را تثبیت کنم ولی به هر حال بعد از سال ها کار کردن، این حس به من دست داده بود که باید در کارهایم تغییری ایجاد کنم. متاسفانه خیلی اوقات فیلمسازان برداشت هایی از کارهای قبلی بازیگرها دارند و بر همان اساس به آن بازیگر پیشنهاد بازی در نقش های مشابه را می دهند و این برایم سخت بود که بخواهم بعد از سال ها حضور در این عرصه، دایم در نقش های تکراری حضور داشته باشم.
اشتباه دور شدن از فضا
البته احساس می کنم اشتباهی که در این مدت مرتکب شدم این بود که از این فضا دور شدم! اینکه بخواهید بنشینید و منتظر باشید تا آن اتفاق مهم برای تان رخ دهد، درواقع اشتباه است و من هم نباید به این شکل عمل می کردم. در حال حاضر هم تصمیم دارم تا با کارهای خوب ادامه دهم و دوباره ارتباطات خودم را ایجاد کنم و با فیلم های خوب بازگردم.
موج چشم رنگی ها
در آن سال ها یادم هست یک موجی تحت عنوان «ورود چشم رنگی ها» به بازیگری راه افتاده که برای افرادی مثل من خیلی آزاردهنده بود چون مطبوعات و رسانه ها روی این موضوع خیلی مانور می دادند، اما من می خواستم از این موضوع فرار کنم و این طور نباشد که روی چهره ام کار کنم؛ هرچند چهره هر انسانی یک موهبت خدادادی است و اتفاقا در کاری مثل بازیگری خیلی هم خوب و تاثیرگذار است ولی من شخصا دوست نداشتم که این موضوع تنها نقطه مثبت من باشد؛ به همین دلیل از رشته تحصیلی ام انصراف دادم و رشته تئاتر را انتخاب کردم و همان زمان بود که «مهر خاموش» را کار کردم و با این نگاه که باید ابتدا درسم را در این زمینه بخوانم و بعد وارد شوم، کارم را ادامه دادم.
سابقه 18 ساله
نخستین کارم را در سال 1376 در فیلم «دختری با کفش های کتانی» آقای صدرعاملی تجربه کردم و تقریبا 18 سال است که در این حرفه حضور دارم.
 
مجید حاجی زاده
دیروز با تجربه امروز
اگر دوباره به عقب بازگردم باز هم سمت بازیگری می روم چون من نسبت به این کار عشق داشتم و با علاقه وارد آن شدم ولی اگر تجربه امروزم را داشتم و به عقب برمی گشتم، شاید فقط راه را تغییر می دادم و با وسواس و دقت بیشتری کارهایم را انتخاب می کردم. هرچند هنوز هم خیلی از دوستان می گویند که دیر نشده است ولی به هر حال من سال ها عمرم را در این کار گذاشتم و شاید لازم بود دقت بیشتری در کارهایم داشتم.
نخستین کافی شاپ هنرمندان
من سال ها پیش یک کافی شاپ راه اندازی کردم که درواقع منبع درآمد خوبی برایم است؛ از طرفی در برخی از آموزشگاه های دوستان تدریس هم می کردم ولی منبع اصلی درآمدم همان کافی شاپ بود و هست. البته این را هم بگویم که من سال ها قبل زودتر از دوستان هنرمندم که سمت این کار آمده اند این کافی شاپ را راه اندازی کردم.
تغییری به اندازه پدر شدن
در این مدت گاه گاهی بازی در کارهایی را انجام می دادم که شاید بیشترش رفاقتی بود ولی علاوه بر کار، در زندگی شخصی ام هم تغییراتی ایجاد شد، مثلا پسرم متولد شد و مدتی درگیر آن بودم و باید به عنوان پدر برایش وقت می گذاشتم که اتفاقا خیلی هم راضی هستم. در مدتی که کم کار بودم، یک عده از دوستان فکر می کردند که من اصلا ایران نیستم و عده ای هم که برای پیشنهاد کار می آمدند، فیلمنامه هایی که پیشنهاد می دادند برایم جذابیت نداشت و همان موضوع تکرار و کلیشه که در سینمای ما باب شده است، برایم ایجاد شده بود و من از این مقوله فراری بودم.
http://namnak.com/%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF%D8%AD%D8%A7%D8%AC%DB%8C-%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87.p18048

ــــــــــــــــــــــــــ--ـــــــــــــــــــــــــدانلوددرخواستیــــــــــــــــــــــــــــ--ــــــــــــــــــــــــ

Download Mp3 320

Download Mp3 128

مطالب خواندنی
دیدگاه کاربران


تبلیغات بنری

آرشیو

درخواست آهنگ مجاز

آهنگ مورد نیاز خود را درخواست کنید.

مطالب

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲﴾

X بستن تبلیغات

-------------------------------------------------------------------------

دانلود آهنگ متن ترانه تکست موزیک کد اهنگ پیشواز دانلود اهنگ جدید

برات پیش اومده آهنگی رو از اینترنت بخوای و برات مهم باشه
باهاش خاطره داشته باشی و پیداش نکرده باشی؟

دانلود آهنگ درخواستی
برای دریافت آهنگ درخواستی زیر در تلگرام پی ام دهید

Music-darkhasti

لطفا فقط آهنگ های مهم و کمیاب درخواست بشه


|مشاهده قوانین سفارش موزیک|-------------------------------------------------------------------------