loading...

بست بیوگرافی

فیلم فراز مدیری ,عکس فراز مدیری, فراز مدیری کیست,خانه / ثروت فراز مدیری,ارتباط با فراز مدیری, فراز مدیری ویکی پدیا,فراز مدیری, فراز مدیری متولد,شماره تلفن فراز مدیری,آخرین خبر فراز مدیری, فراز مدیری بدون آرایش,بیوگرافی فراز مدیری,کلیپ فراز مدیری,دختر فراز مدیری ,زندگی نامه فراز مدیری,همسر فراز مدیری,عکس همسر فراز مدیری,فراز مدیری کیست؟,پسر فراز مدیری ,فراز مدیری کجاست؟,اینستاگرام Instagram فراز مدیری , فراز مدیری ازدواج,کانال تلگرام فراز مدیری, فراز مدیری و همسرش, فراز مدیری قبل عمل زیبایی,سایت…

بیوگرافی فراز مدیری

حسین بازدید : 361 جمعه 24 اسفند 1397

فیلم فراز مدیری ,عکس فراز مدیری, فراز مدیری کیست,خانه / ثروت فراز مدیری,ارتباط با فراز مدیری, فراز مدیری ویکی پدیا,فراز مدیری, فراز مدیری متولد,شماره تلفن فراز مدیری,آخرین خبر فراز مدیری, فراز مدیری بدون آرایش,بیوگرافی فراز مدیری,کلیپ فراز مدیری,دختر فراز مدیری ,زندگی نامه فراز مدیری,همسر فراز مدیری,عکس همسر فراز مدیری,فراز مدیری کیست؟,پسر فراز مدیری ,فراز مدیری کجاست؟,اینستاگرام Instagram فراز مدیری , فراز مدیری ازدواج,کانال تلگرام فراز مدیری, فراز مدیری و همسرش, فراز مدیری قبل عمل زیبایی,سایت رسمی فراز مدیری,

فراز مدیری چهره جدید سینما و تلویزیون ایران که این روزها با بازی در نقش محمد در سریال لحظه گرگ و میش مورد توجه قرار گرفته‌است  متولد سال 1370 و عاشق هنر است.

 

فراز مدیری، به همان اندازه که نقش آرامی دارد شخصیت آرامی‌هم دارد. او از زندگی شخصی‌اش بسیار کم صحبت می‌کند و اطلاعاتی حتی درباره تحصیلات او در دست نیست و فقط می‌دانیم فارغ‌التصحیل دانشگاه آزاد در یک رشته هنری است.

 

فراز مدیری یک برادر دارد که رابطه بسیار خوبی هم با او دارد و آنها مانند دو دوست هستند.

 

مدیری قبل از بازی در سریال گرگ و میش در سه فیلم ایفای نقش کرده‌ و  بازی‌های موفقی هم داشته‌ است.

مدیری در مصاحبه‌ای گفته‌است: از اینکه قرار است نقش محمد را در سریال لحظه گرگ و میش بازی کنم خبرنداشتم با تماسی از دفتر آقای اسعدیان برای دیدار با او دعوت شدم و خب مسلما دیدن کارگردان بزرگی چون آقای اسعدیان خودش به تنهایی یک افتخار است بعد از اینکه با ایشان صحبت کردم تست گریم شدم و بعد هم قرار شد در پروژه لحظه گرگ و میش همکاری کنیم.

جالب است بدانید که فراز مدیری با بازیگر نقش یاسمن مادرش، هم سن است به علت تشابه نام فامیلی فراز  با مهران مدیری در برخی از صفحات مجازی گمانه زنی شده که او با مهران مدیری نسبت فامیلی دارد ، که این خبر شایعه است .

فراز مدیری تاپیش از ورود به دنیای سینما و تلویزیون به موسیقی علاقه داشت و تلاش زیادی برای ورد به دنیای موسیقی کرد اما بعد از مدتی آوازخوانی را کنار گذاشت و وارد سینما شد. اولین بازی او در فیلم ماهی و گربه به کارگردانی شهرام مکری بود که بسیار هم خوب ایفای نقش کرد.

علاوه بر فیلم سینمایی ماهی و گربه، فیلم سینمایی نزدیک‌تر و فیلم سینمایی هجوم از دیگر کارهای فراز است.

فراز مدیری گیتاریست قهاری است و نوازندگی گیتار را به علاقه دنبال می‌کند. هرچند او از زندگی شخصی‌اش صحبت نمی‌کند و تلاش زیادی دارد تا خانواده‌اش را از حاشیه‌های شغلی‌اش در امان نگه‌ دارد اما یک پست جدید در اینستاگرامش حواشی برای او درست کرده‌است.

او در این پست که با انتشار عکسی غیر واضح همراه بوده‌ است نوشت:مثلث برموداست گیسوانت ، باد که در آن می پیچد هر بنده ای را گرفتار می کند .

 

وجود این پست در صفحه مجازی فراز مدیری بازیگر نقش محمد در سریال لحظه گرگ و میش این احتمال را به وجود می آورد که رابطه عاشقانه ای در زندگی او جریان دارد.

او به تازگی عکاسی هم می‌کند و قصد دارد نمایشگاه عکس هم راه اندازی کند. فراز عکس هایش را در صفحه اینستاگرامش هم منتشر می کند و گفته است قصد دارد به صورت حرفه ای عکاسی را هم دنبال کند.

http://davatonline.ir/برچسب ها فیلم فراز مدیری عکس فراز مدیری فراز مدیری کیست خانه / ثروت فراز مدیری ارتباط با فراز مدیری فراز مدیری ویکی پدیا فراز مدیری فراز مدیری متولد شماره تلفن فراز مدیری آخرین خبر فراز مدیری فراز مدیری بدون آرایش بیوگرافی فراز مدیری کلیپ فراز مدیری دختر فراز مدیری زندگی نامه فراز مدیری همسر فراز مدیری عکس همسر فراز مدیری فراز مدیری کیست؟ پسر فراز مدیری فراز مدیری کجاست؟
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟