loading...

بست بیوگرافی

بیوگرافی یدالله شادمانی,همسر یدالله شادمانی, یدالله شادمانی بدون آرایش,یدالله شادمانی کیست؟,شماره تلفن یدالله شادمانی,زندگی نامه یدالله شادمانی, یدالله شادمانی قبل عمل زیبایی,یدالله شادمانی کجاست؟, ید

بیوگرافی یدالله شادمانی

حسین بازدید : 341 جمعه 06 ارديبهشت 1398

بیوگرافی یدالله شادمانی,همسر یدالله شادمانی, یدالله شادمانی بدون آرایش,یدالله شادمانی کیست؟,شماره تلفن یدالله شادمانی,زندگی نامه یدالله شادمانی, یدالله شادمانی قبل عمل زیبایی,یدالله شادمانی کجاست؟, یدالله شادمانی متولد,آخرین خبر یدالله شادمانی, یدالله شادمانی کیست,فیلم یدالله شادمانی ,دختر یدالله شادمانی , یدالله شادمانی و همسرش,عکس یدالله شادمانی, یدالله شادمانی ازدواج, یدالله شادمانی ویکی پدیا,کلیپ یدالله شادمانی,ارتباط با یدالله شادمانی,اینستاگرام Instagram یدالله شادمانی ,خانه / ثروت یدالله شادمانی,یدالله شادمانی,سایت رسمی یدالله شادمانی,پسر یدالله شادمانی ,عکس همسر یدالله شادمانی,کانال تلگرام یدالله شادمانی,

 

 

 

یدالله شادمانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار یدالله شادمانی می‌توان به بازیگری در فیلم شیار ۱۴۳، فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران و سریال سال‌های دور از خانه اشاره کرد.

یدالله شادمانی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1391 در فیلم خسته نباشید! به کارگردانی افشین هاشمی و محسن قرایی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم شیار ۱۴۳، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای یدالله شادمانی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون غوغا بیات، جلال فاطمی، رویا افشار و حسام محمودی‌فرید را تجربه کرد.

یدالله شادمانی در سال 1392 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در 3 فیلم مهم سینما خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم یدالله شادمانی در این سال، بازیگری در فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران به کارگردانی بهروز افخمی، فیلم پنج تا پنج به کارگردانی تارا اوتادی و فیلم شیار ۱۴۳ به کارگردانی نرگس آبیار محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی یدالله شادمانی بازی در فیلم شیار ۱۴۳ بوده است. یدالله شادمانی سال 1392 فیلم شیار ۱۴۳ نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با نرگس آبیار همکاری داشته است. یدالله شادمانی توانست با بازی در فیلم شیار ۱۴۳ تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر مریلا زارعی، مهران احمدی، گلاره عباسی و جواد عزتی بر تجارب او افزود.

یدالله شادمانی علاوه‌بر فیلم شیار ۱۴۳، سال 1392 در فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران نیز بازی کرده است. یدالله شادمانی این‌بار با بهروز افخمی یعنی کارگردان فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران و هنرمندانی چون مهدی فخیم‌زاده، مانی حقیقی، گوهر خیراندیش و رامبد جوان همکاری داشت.

در این سال‌ها یدالله شادمانی با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران علیرضا استادی با 2 مرتبه و علی نفیسی با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با یدالله شادمانی داشته‌اند.

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی یدالله شادمانی آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. یدالله شادمانی را باید بیشتر بازیگر سینما بدانیم چرا که 87% آثار وی سینمایی و 13% آثارش تلویزیونی است. در واقع یدالله شادمانی از مجموع 8 اثری که در کارنامه دارد، در 7 اثر در سینما با نام‌های فیلم حبیب آقا، فیلم ممیرو، فیلم تنها در چند دقیقه سکوت، فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران، فیلم پنج تا پنج، فیلم شیار ۱۴۳ و فیلم خسته نباشید! به ایفای نقش پرداخته و در 1 اثر در تلویزیون با نام سریال سال‌های دور از خانه بازی کرده است.

در بیوگرافی یدالله شادمانی آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی یدالله شادمانی و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار یدالله شادمانی در منظوم سر بزنید. همه 8 اثر مهم یدالله شادمانی در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار یدالله شادمانی در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر یدالله شادمانی در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی یدالله شادمانی درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی یدالله شادمانی بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، فیلم شیار ۱۴۳ محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی یدالله شادمانی کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم حبیب آقا محسوب می‌شود.

 

https://www.manzoom.irبرچسب ها بیوگرافی یدالله شادمانی همسر یدالله شادمانی یدالله شادمانی بدون آرایش یدالله شادمانی کیست؟ شماره تلفن یدالله شادمانی زندگی نامه یدالله شادمانی یدالله شادمانی قبل عمل زیبایی یدالله شادمانی کجاست؟ یدالله شادمانی متولد آخرین خبر یدالله شادمانی یدالله شادمانی کیست فیلم یدالله شادمانی دختر یدالله شادمانی یدالله شادمانی و همسرش عکس یدالله شادمانی یدالله شادمانی ازدواج یدالله شادمانی ویکی پدیا کلیپ یدالله شادمانی ارتباط با یدالله شادمانی اینستاگرام Instagram یدالله شادمانی
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟