loading...

بست بیوگرافی

ارتباط با امید دانا,امید دانا,دختر امید دانا ,سایت رسمی امید دانا,بیوگرافی امید دانا, امید دانا بدون آرایش,همسر امید دانا,امید دانا کجاست؟,اینستاگرام Instagram امید دانا ,آخرین خبر امید دانا,عکس امید

بیوگرافی امید دانا

حسین بازدید : 2641 سه شنبه 10 ارديبهشت 1398

ارتباط با امید دانا,امید دانا,دختر امید دانا ,سایت رسمی امید دانا,بیوگرافی امید دانا, امید دانا بدون آرایش,همسر امید دانا,امید دانا کجاست؟,اینستاگرام Instagram امید دانا ,آخرین خبر امید دانا,عکس امید دانا,کانال تلگرام امید دانا, امید دانا ویکی پدیا,پسر امید دانا ,عکس همسر امید دانا, امید دانا و همسرش,کلیپ امید دانا,شماره تلفن امید دانا, امید دانا ازدواج,خانه / ثروت امید دانا,زندگی نامه امید دانا, امید دانا متولد,فیلم امید دانا , امید دانا قبل عمل زیبایی, امید دانا کیست,امید دانا کیست؟,

 

 

 
در آشوب های انتخابات سال 1388 که از آن به عنوان «فتنه ضدانقلاب» یاد می شود متاسفانه حادثه کوی دانشگاه که در سال 1378 اتفاق افتاد دوباره تکرار می شود و شاهد شعارهای ساختار شکنانه،توهین به امام خامنه ای و موارد بیشماری که پیش از این بیان شده هستیم؛ امید دانا که در خارج از کشور خود را زندانی سیاسی معرفی می کند صرفا به جهت سر دادن شعارهایی در توهین به امام خامنه ای شناسایی شده و بنابر قوانین به زندان محکوم می شود.

 


 نمایش سر دادن شعار علیه رهبری توسط امید دانا در جلسه دادگاه
{literal}{{/literal}مرگ بر ضد ولایت فقیه{literal}}{/literal}

 

 امید دانا پس از دستگیری حتی فکرش را هم نمی کرد که روزی به واسطه شعارهایش اینهمه مورد توجه محافل ضدانقلاب قرار گیرد به طوری که هنوز او در زندان است ولی محافل ضدانقلاب سخن از اعدام و شکنجه او می زنند؛به یک نمونه از نوشته های سایت های ضدانقلاب درباره امید دانا توجه کنید: «در دادگاهی که در روز چهارشنبه ۱۴ بهمن از شبکۀ ٦ (خبر) پخش شد، جوانی با چهرۀ مات نشان داده شد که در دادگاه مشغول اعتراف کردن بود. البته یک صحنۀ شعار دادن در روز عاشورا را نیز از وی پخش کردند.در همان روز حکم اعدام برایش صادر کردند. ولی تا این روز هیچ نام یا عکسی در هیچیک از پایگاههای اطلاع‌رسانی یا سایتهای مدافع حقوق بشر از وی منتشر نشده، احتمال می رود او را در خاموشی به دار آویزند. خواهشمند است هرچه زودتر نام و عکس ایشان را که برایتان فرستادم پخش کنید تا شاید از مرگ او در خاموشی جلوگیری شود ...».
 
امید دانا پس از تحمل حبس در ایران به کمک عناصر وابسته به سلطنت طلبان [ فواد پاشایی از حزب مشروطه] در استکلهم شهر کمونیست ها پناهنده می شود،گفتنی است این شهر متعلق به کمونیست های ایرانی است و ایرانیانی که در این شهر زندگی می کنند در تجمعات خود فقط و فقط پرچم شیر و خورشید را بالا می برند و دیگر هیچ،این نوع از تظاهرات به دلیل نفوذی است که احزاب کمونیست توانسته اند در این شهر و در ایرانیان ساکن آن داشته باشند.
 
 
 
امید دانا که هنوز چندی از آمدنش نمی گذرد از جانب سلطنت طلبان ماموریت می یابد تا آرامش را در این شهر بر هم زند و پرچم متعلق به سلطنت طلبان (شیر و خورشید تاج دار) را به اهتزاز در آورد؛وی در تظاهراتی که برای اعلام همبستگی با زندانیان سیاسی ترتیب داده شده بود پرچم شیر و خورشید تاج دار را به همراه عکس رضا پهلوی بالا می برد و همین حرکت کافی است تا تظاهرات برپا شده، لغو شود و دو دستگی در میان ایرانیان مخالف نظام ایجاد شود.
 
 

اختلاف افکنی امید دانا با بالا بردن عکس رضا پهلوی در تجمعات


 
در هیمن رابطه سایت ها و وبلاگ های ضدانقلاب نوشتند:
چیزی که در ویدیو ها و عکس ها دیده می شد جمعیتی حدود ۶۰ نفر بود که بین ۴۰ تا ۵۰ نفر آن افرادی عمدتا جوان با عکسهای شاهزاده رضا پهلوی و ۱۰-۲۰ نفر دیگر با پرچمهای سرخ یا بدون پرچم در عکسها و ویدیو ها حضور داشتند. آقای مهرداد درویش پور از شخصیت های توده ای-اصلاح طلب بازمانده از انقلاب ۵۷ پشت بلند گو با این استدلال که در دوره پهلوی زندان رفته و حق داشته انقلاب کند! خواست که عکس های شاهزاده رضا پهلوی را پایین بیاورند اما کسی به حرف او توجه نکرد. امید دانا از هواداران پادشاهی و زندانیان سیاسی آزاد شده جنبش سبز نیز عنوان کرد ما امروز برای همبستگی با شما و همه گروه های سیاسی دیگر به اینجا آمده ایم و شعارهای مشترک با شما را سر می دهیم. پس از آن در فضای مجازی تبلیغاتی گسترده راه افتاد که هواداران رضا پهلوی تظاهرات ما را دزدیدند! دزدیده شدن تظاهرات ۱۰-۲۰ نفره بوسیله ۵۰ نفر از آن حرف های خنده دار بود.
 
 
و این ماجرای اختلاف در اپوزسیون می شود که گاهی دامان سلطنت طلب را می گیرد،گاهی سکولار،گاهی اصلاح طلب و گاهی هم کمونیست ها ...
 
هر چند امید دانا می کوشد تا در خارج از کشور نقش یک فعال سیاسی را بازی کند اما متاسفاننه یا خوشبختانه کسی او را جزو آمار به حساب نمی آورد و حتی حاضر نیستند که با او مصاحبه کنند،نمونه این ادعا را می توان در مصاحبه با «شادی لارشون» دانست.
 
در روز کارگر، شادی لارشون عضو حزب محیط زیست سوئد در ارتباط با جلوگیری از نفوذ اصلاح طلبان و اتحاد با نیروهای برانداز حاکمیت جمهوری اسلامی از جلوی دوربین امید دانا کنار رفته و حاضر به مصاحبه با او نشد.جالب آنجاست که امید دانا وی را شخصیتی مهم در اپوزسیون ایران می داند و از او می خواهد تا در همبستگی با عناصری که خواهان براندازی نظام هستند شرکت کند، اما به واقع ما تا به حال چندبار اسم «شادی لارشون» را به گوش شنیده ایم که حالا او بخواهد برای ما تصمیم گیری کند!!؟ (از جانب ضدانقلاب)
 
امید دانا به واقع فقط یک شعاردهنده از همه جا بی خبر بود،او حتی در هنگام شعار دادن علیه رهبری متوجه نشد که ماموران نظامی از او فیلمبرداری می کنند؛به واقع خواسته یا ناخواسته امید دانا بدون هیچ فعالیت سیاسی چشمگیری در داخل ایران بواسطه جو زدگی و همکاری با سازمان های سلطنت طلب فریب خورده و متاسفانه حاضر نمی شود که در اندیشه های خود قدری تامل کند و این می شود که راه اشتباه را ادامه می دهد و .... زندان
 
درباره تجمعات و تظاهراتی که امید دانا در آن به نوعی مستقیم و غیرمستقیم تاثیرگذار بوده است باید افزود چه با حضور وی و چه بدون حضور وی به تعداد شرکت کنندگان در تظاهرات سلطنت طلبان افزوده نمی شود و این نه به امید دانا مربوط می شود و نه به فرد دیگری به جز شخص رضا پهلوی که با اندیشه ها و عملکرد خود بسیاری از هواداران را از خود و نظام سلطنت طلبی فراری داده است.

منبع

https://www.bultannews.comبرچسب ها ارتباط با امید دانا امید دانا دختر امید دانا سایت رسمی امید دانا بیوگرافی امید دانا امید دانا بدون آرایش همسر امید دانا امید دانا کجاست؟ اینستاگرام Instagram امید دانا آخرین خبر امید دانا عکس امید دانا کانال تلگرام امید دانا امید دانا ویکی پدیا پسر امید دانا عکس همسر امید دانا امید دانا و همسرش کلیپ امید دانا شماره تلفن امید دانا امید دانا ازدواج خانه / ثروت امید دانا
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟