loading...

بست بیوگرافی

دوست دختر جورجینا رودریگز ,همسر جورجینا رودریگز,شماره جورجینا رودریگز,آخرین خبر جورجینا رودریگز,تلگرام جورجینا رودریگز,دوست پسر جورجینا رودریگز ,بیوگرافی جورجین

بیوگرافی جورجینا رودریگز fd,'vhtd [,v[dkh v,nvd'c

حسین بازدید : 403 چهارشنبه 10 آبان 1396

دوست دختر جورجینا رودریگز ,همسر جورجینا رودریگز,شماره جورجینا رودریگز,آخرین خبر جورجینا رودریگز,تلگرام جورجینا رودریگز,دوست پسر جورجینا رودریگز ,بیوگرافی جورجینا رودریگز, جورجینا رودریگز کیه,جورجینا رودریگز,صفحه شخصی جورجینا رودریگز,عکس همسر جورجینا رودریگز,اینستاگرام Instagram جورجینا رودریگز ,کانال تلگرام جورجینا رودریگز,سایت رسمی جورجینا رودریگز,عکس جورجینا رودریگز,زندگی شخصی جورجینا رودریگز,شماره تلفن جورجینا رودریگز,فیسبوک جورجینا رودریگز,زندگی نامه جورجینا رودریگز,

بیوگرافی جورجینا رودریگز fd,'vhtd [,v[dkh v,nvd'c

زندگی نامه همسر رونالدو به همراه عکس

بیوگرافی جورجینا رودریگز به همراه تصاویر

عکس و تصاویر همسر کریستیانورونالدو

در این مجموعه از سرویس زندگی نامه به سراغ جورجینا رودریگز همسر کریستیانو رونالدو  به همراه تصاویر زندگی این زوج ورزشکار رفته ایم که در ادامه مطلب مشاهده می نمایید.

عکس همسر کریستیانو رونالدو

عکس همسر کریستیانو رونالدو

هتل در مادیرا، پرتغال به جشن آغاز سال ۲۰۱۷٫ او همچنین در کنار او دوست دختر زیبای خود جورجینا رودریگز بود.
رونالدو همچنین در عکس با دیگر اعضای خانواده خود را مانند برادرش میگل دیده می شد و آنها به نظر می رسید واقعا جشن سال نو لذت می برد. رونالدو به تن کت و شلوار در حالی که جورجینا رودریگز عینک لباس سفید در طول این رویداد.

عکس جورجینا رودریگز همسر کریستیانو رونالدو

عکس جورجینا رودریگز همسر کریستیانو رونالدو

با بهره گیری از شرکت زن و شوهر دیده می شد سلام مهمان و بهره گیری از شرکت های یکدیگر و این شرکت از خانواده و دوستان خود. رونالدو حتی یک نان تست را در یک ویدیو به اشتراک گذاشته در یک وب سایتاسپانیایی به اشتراک گذاشته.

عکس جورجینا رودریگز همسر کریستیانو رونالدو

عکس جورجینا رودریگز همسر کریستیانو رونالدو

قبل از کریسمس، کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز به اشتراک گذاری لحظه های شیرین با هم در طول تاریخ شام در مادرید خال خال شد. زن و شوهر بوسیدن یکدیگر و با بهره گیری از یک چت خوب در حالی که آنها یک وعده غذایی را به اشتراک بگذارید با هم دیده می شد.

عکس های شخصی همسر رونالدو

عکس های شخصی همسر رونالدو

با توجه به عمومی رابطه این که گفته می شود یکی از تاریخ های اخیر از زن و شوهر که آنها را ساخته اند عمومی است. بازیکن رئال مادرید و رودریگز گزارش شده به قدمت هر یک از دیگر در ماه نوامبر سال گذشته است. دو چند بار در طول تاریخ خود دیده می شد و رودریگز حتی بازی های عمل رونالدو در ورزشگاه سانتیاگو Bernabeau بازدید کردند.

عکس های شخصی همسر رونالدو

عکس های شخصی همسر رونالدو


چگونه آنها را ملاقات کرد؟رونالدو بنا به گزارش جورجینا رودریگز در یک رویداد دولچه و گابانا در مادرید ملاقات کرد. در این جلسه تاریخ خود آغاز شده تا زمانی که آنها تصمیم به آن را نشان می دهد به مردم است.
قبل از قدمت رودریگز، رونالدو به خانم اسپانیا دزیره کوردرو فرر که او را با در نمایش مشخصات عمومی الناس در ارتباط بود. ستاره فوتبال همچنین دیده شد به اشتراک گذاری یک لحظه صمیمی با پائولا سوارز.
کریستیانو رونالدو در سال جدید با تمام اعضای خانواده و دوست دختر خود جورجینا رودریگز، استقبال کرد. ستاره رئال مادرید فرصتی برای صرف وقت با خانواده اش و عزیزان صورت گرفت.

عکس های شخصی همسر رونالدو

عکس های شخصی همسر رونالدو

عکس جدید همسر رونالدو در سال 2017

عکس جدید همسر رونالدو در سال ۲۰۱۷

 

 

 

http://avang.net/biography-georgina-rodriguez-wife-of-ronaldo-photos/

 برچسب ها دوست دختر جورجینا رودریگز همسر جورجینا رودریگز شماره جورجینا رودریگز آخرین خبر جورجینا رودریگز تلگرام جورجینا رودریگز دوست پسر جورجینا رودریگز بیوگرافی جورجینا رودریگز جورجینا رودریگز کیه جورجینا رودریگز صفحه شخصی جورجینا رودریگز عکس همسر جورجینا رودریگز اینستاگرام Instagram جورجینا رودریگز کانال تلگرام جورجینا رودریگز سایت رسمی جورجینا رودریگز عکس جورجینا رودریگز زندگی شخصی جورجینا رودریگز شماره تلفن جورجینا رودریگز فیسبوک جورجینا رودریگز زندگی نامه جورجینا رودریگز
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟