loading...

بست بیوگرافی

,    بیوگرافی نجفی تهرانی,    نجفی تهرانی کیست,    حجت الاسلام نجفی تهرانی,    ابوالفضل نجفی تهرانی,    همسر نجفی شهردار تهرا

, بیوگرافی نجفی تهرانی

حسین بازدید : 820 جمعه 10 خرداد 1398


,    بیوگرافی نجفی تهرانی
,    نجفی تهرانی کیست
,    حجت الاسلام نجفی تهرانی
,    ابوالفضل نجفی تهرانی
,    همسر نجفی شهردار تهران
,    بیوگرافی ابوالفضل نجفی تهرانی
,    محمدعلی نجفی
,    همسر اول نجفی شهردار تهران
,    محمدعلی نجفی soroor tabeshian

,   

 

 

 

 

دختر نجفی ، شهردار ثابق تهران کیست + عکس

 


دختر نجفی امروز صبح در دادسرای امور جنایی تهران با ابراز تسلیت به خانواده میترا استاد گفت: میترا استاد با ارگان‌های خاصی رابطه داشت و از همین طریق به پدرم تسلط پیدا کرده بود و او را تحت فشار قرار می‌داد.

وی افزود: میترا اصلا خیانت نکرده بود، اما در دعواهایش با پدرم مرتب تهدید می‌کرد خیانت خواهد کرد.

این دختر گفت: پیش از ظهر دیروز که قتل رخ داد راننده پدرم نزدم آمد او یک نامه ۳ برگی پشت رو رو از پدرم به من داد که در آن نوشته بود میترا را کشته و دلایلش را هم نوشته بود. سراسیمه به موبایلش زنگ زدم خاموش بود راننده پدرم، چون بتازگی اسباب کشی کرده بودند کلید خانه را داشت سریع آنجا رفتیم و با ورود به خانه جسد را دیدیم ما در خانه بودیم که پسر میترا آمد من کیفش را گرفتم و در گوشه‌ای گذاشتم و بعد فهمید چه اتفاقی افتاده است.

وی ادامه داد: مهیار دروغ می‌گوید دستش را پدرم شکسته او دستش در مدرسه شکسته بود و همه این را می‌دانند.

این دختر با نگرانی ادامه داد: میترا استاد از وقتی با پدرم ازدواج کرد مسیر اشتباهی را پیش گرفت او به پدرم اجاز نمی‌داد با ما رفت و آمد کند حتی تماس با ما ممنوع بود آخرین بار یکماه پیش بود که پدرم به من زنگ زد آن هم بخاطر اینکه می‌خواست ماشین لکسوس را که به نام من بود بفروشد رفتم امضا دادم و برگشتم ما هیچ چیزی به نام ندارم مادرم هرچه دارد به نام خودش است و منم جز همان لکسوس که فروخته شد چیزی به نام ندارم.

دختر نجفی گفت: خیلی ناراحتیم این اتفاق افتاده است، اما میترا بی تقصیر نیست او از همان یکسال پیش پدرم را تهدید به خیانت می‌کرد حتی ما را تهدید به اسیدپاشی کرده بود و پدرم برای اینکه ما در امان باشیم با ما قطع رابطه کرده بود.

 
برچسب ها بیوگرافی نجفی تهرانی نجفی تهرانی کیست حجت الاسلام نجفی تهرانی ابوالفضل نجفی تهرانی همسر نجفی شهردار تهران بیوگرافی ابوالفضل نجفی تهرانی محمدعلی نجفی همسر اول نجفی شهردار تهران محمدعلی نجفی soroor tabeshian
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟