loading...

بست بیوگرافی

کانال تلگرام محمدمهدی دوزدوزانی,دختر محمدمهدی دوزدوزانی ,محمدمهدی دوزدوزانی کجاست؟,زندگی نامه محمدمهدی دوزدوزانی,کلیپ محمدمهدی دوزدوزانی,همسر محمدمهدی دوزدوزانی,عکس محمدمهدی دوزدوزانی,شماره تلفن محمدم

بیوگرافی محمدمهدی دوزدوزانی

حسین بازدید : 439 شنبه 25 خرداد 1398

کانال تلگرام محمدمهدی دوزدوزانی,دختر محمدمهدی دوزدوزانی ,محمدمهدی دوزدوزانی کجاست؟,زندگی نامه محمدمهدی دوزدوزانی,کلیپ محمدمهدی دوزدوزانی,همسر محمدمهدی دوزدوزانی,عکس محمدمهدی دوزدوزانی,شماره تلفن محمدمهدی دوزدوزانی, محمدمهدی دوزدوزانی کیست, محمدمهدی دوزدوزانی ویکی پدیا, محمدمهدی دوزدوزانی متولد, محمدمهدی دوزدوزانی و همسرش,پسر محمدمهدی دوزدوزانی , محمدمهدی دوزدوزانی بدون آرایش, محمدمهدی دوزدوزانی قبل عمل زیبایی,اینستاگرام Instagram محمدمهدی دوزدوزانی ,خانه / ثروت محمدمهدی دوزدوزانی,ارتباط با محمدمهدی دوزدوزانی,عکس همسر محمدمهدی دوزدوزانی,فیلم محمدمهدی دوزدوزانی ,محمدمهدی دوزدوزانی,بیوگرافی محمدمهدی دوزدوزانی, محمدمهدی دوزدوزانی ازدواج,سایت رسمی محمدمهدی دوزدوزانی,آخرین خبر محمدمهدی دوزدوزانی,محمدمهدی دوزدوزانی کیست؟,محمدمهدی دوزدوزانی
منتشر شده از بست بیوگرافی
bestbiography.rozblog.com
*******************
    برای تأییدپذیری کامل این مقاله به  بیشتری نیاز است. لطفاً با توجه به شیوهٔ ویکی‌پدیا برای ارجاع به ، با ارایهٔ  معتبر این مقاله را بهبود بخشید. مطالب بی‌منبع را می‌توان به چالش کشید و حذف کرد. (ژوئیه ۲۰۱۶)
    همه یا برخی از  فهرست‌شده در این مقاله، ممکن است معتبر نباشند. لطفاً با پیدا کردن  معتبرتر، یا با بررسی معیارهای اعتبار برای  موجود، این مقاله را بهبود بخشید.  نامعتبر ممکن است به چالش کشیده شوند و حذف گردند. (ژوئیه ۲۰۱۶)

محمد مهدی دوزدوزانی نام یکی از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده‌است که به جرم محاربه علیه جمهوری اسلامی اعدام گردید.
محتویات

    ۱ سابقه تشکیلاتی
    ۲ تشکیل جنبش متحد ایثارگران
    ۳ اعتراض به افساد مالی سپاه و فرزندان روحانیون حاکم
    ۴ اعدام
    ۵

سابقه تشکیلاتی

 تأیید نشده نام اصلی وی را سید مهدی کاظمی، برادر احمد کاظمی فرمانده درگذشته نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرده‌اند.دوزدوزانی معاون مالی نیروی زمینی سپاه پاسداران و از فرماندهان تیپ مستقل الغدیر در ۸ سال جنگ ایران و عراق بود.
تشکیل جنبش متحد ایثارگران

او در سال ۱۳۸۰ به همراه جمعی از رزمندگان و جانبازان معترض به وضع موجود دست به تشکیل گروهی به نام «جنبش متحد ایثارگران» زد. این گروه در همان ابتدا با ارسال نامه سرگشاده‌ای باعنوان «ما رزمنده‌ایم»، به سران نظام، تناقضات رفتار و کردار ایشان را با آنچه که در ابتدای انقلاب وعده داده شده بود متذکر شد که به نامه فرماندهان سپاه معروف گشت و هرچند که مطبوعات طبق دستور شورایعالی امنیت ملی از انتشار آن منع شده بودند اما با تلاش رسانه‌های محافظه کار و جرح و تعدیل آن(روزنامه‌های جوان و کیهان و جبهه) هدف از آن نامه را اعتراض به خاتمی و سیاست‌هایش قلمداد نمودند، در حالیکه در آن نامه بصراحت سیاست‌های رهبر جمهوری اسلامی مد نظر بود و عنوان شده بوده که: «کاسه صبرمان از این همه تبعیض و تناقض در گفتار و کردار لبریز شده…».
اعتراض به افساد مالی سپاه و فرزندان روحانیون حاکم

دوزدوزانی همچنین در سالگرد کشته‌شدن قاسم دهقان در شهرک شهید محلاتی در شهریور سال گذشته، با سخنانی انتقادی فاش ساخت که فقط در نیروی زمینی سپاه ۱۴۷ شرکت اقتصادی وجود دارد که در ایران و دوبی و اروپا فعالیت می‌کند و ضمن تلاش برای تقویت سیاست‌های مخرب ( که بی شک منظور او تجارت مافیائی مواد مخدر و قاچاق دختران ایران بود) هدفشان کسب درآمدهای نامشروع برای نهادهای موازی سپاه همچون حفاظت اطلاعات _ معاونت اطلاعات و حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه می‌باشد. وی همچنین در اوائل سال ۱۳۸۴ به همراه ده‌ها نفر از افسران ارشد سپاه در ستاد مشترک سپاه (پادگان قصر فیروزه) اقدام به تحصن و تجمع کرد و خواهان حضور آیت‌الله خامنه‌ای و پاسخگویی به سئوالاتشان شد که در این تجمع او به عنوان سخنران حضور یافت و شجاعانه خبر تشکیل «جنبش متحد ایثارگران» را اعلام داشت و فریاد زد: اگر سپاه فقط برای خون دادن برای بقای آقایان و آقازاده هایشان است،ما این لباس را میبوسیم و کنار میگذاریم…». در پی این حادثه، موحدی کرمانی نماینده رهبر در سپاه، به میان متحصنین آمده و ضمن درخواست برچیدن تحصن قول رساندن حرفشان را به رهبر داد اما متحصنین قانع نشدند. سپس حسین الله‌کرم و گروه او با گاز اشک‌آور و باتوم به این تجمع حمله کرده و سرتیپ دوزدوزانی و جمعی از متحصنین را بازداشت کردند.
اعدام

در مرداد ماه ۱۳۸۲ دادسرای نظامی تهران با صدور اطلاعیه‌ای با ذکر نام دوزدوزانی خبر از کشف باندی در نیروهای مسلح داد که قصدش اخلال در نظام اقتصادی کشور بوده‌است!! اعلام شد که در خانه دوزدوزانی ۳ قبضه سلاح کشف شد که همان‌ها مستمسکی شد برای محارب شناخته شدن وی؛ در حالیکه بجز یک اسلحه کلتی که به‌طور رسمی و سازمانی تحویل وی بوده او از وجود سلاح‌های دیگر اظهار بی‌اطلاعی کرد. سرانجام با حکم شعبه هفتم دادسرای نظامی تهران، به اتهام تلاش مسلحانه برای براندازی نظام و توهین به مقامات عالی جمهوری اسلامی با حکم دادسرای نظامی تهران محارب شناخته شده و به همراه ده‌ها افسر بالارتبه و میان‌رتبه سپاه (حدود صد نفر) در صبح روز چهارشنبه ۲۴ دیماه ۱۳۸۲ در زندان حشمتیه تهران اعدام شد.

منبع ویکی پدیا

برچسب ها کانال تلگرام محمدمهدی دوزدوزانی دختر محمدمهدی دوزدوزانی محمدمهدی دوزدوزانی کجاست؟ زندگی نامه محمدمهدی دوزدوزانی کلیپ محمدمهدی دوزدوزانی همسر محمدمهدی دوزدوزانی عکس محمدمهدی دوزدوزانی شماره تلفن محمدمهدی دوزدوزانی محمدمهدی دوزدوزانی کیست محمدمهدی دوزدوزانی ویکی پدیا محمدمهدی دوزدوزانی متولد محمدمهدی دوزدوزانی و همسرش پسر محمدمهدی دوزدوزانی محمدمهدی دوزدوزانی بدون آرایش محمدمهدی دوزدوزانی قبل عمل زیبایی اینستاگرام Instagram محمدمهدی دوزدوزانی خانه / ثروت محمدمهدی دوزدوزانی ارتباط با محمدمهدی دوزدوزانی عکس همسر محمدمهدی دوزدوزانی فیلم محمدمهدی دوزدوزانی
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟