loading...

بست بیوگرافی

شماره تلفن یاسر عرب,خانه / ثروت یاسر عرب,ارتباط با یاسر عرب,یاسر عرب,زندگی نامه یاسر عرب,کانال تلگرام یاسر عرب, یاسر عرب قبل عمل زیبایی, یاسر عرب ازدواج, یاسر عرب و همسرش,یاسر عرب کیست؟, یاسر عرب ویکی

بیوگرافی یاسر عرب

حسین بازدید : 455 پنجشنبه 06 تير 1398

شماره تلفن یاسر عرب,خانه / ثروت یاسر عرب,ارتباط با یاسر عرب,یاسر عرب,زندگی نامه یاسر عرب,کانال تلگرام یاسر عرب, یاسر عرب قبل عمل زیبایی, یاسر عرب ازدواج, یاسر عرب و همسرش,یاسر عرب کیست؟, یاسر عرب ویکی پدیا,اینستاگرام Instagram یاسر عرب , یاسر عرب متولد,یاسر عرب کجاست؟,بیوگرافی یاسر عرب,همسر یاسر عرب,آخرین خبر یاسر عرب,

 

یاسر عرب
ورود به فاز ویرایش

‏یاسر عرب‏
Yasser Arabs

کارگردان
مدیر فیلم برداری
نویسنده

یاسر عرب، کارگردان، مدیر فیلم برداری و نویسنده سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «ماهی ها در سکوت نمی میرند»، فیلم سینمایی «ماهی ها در سکوت می میرند» و فیلم سینمایی «ننه قربون» فعالیت داشته است.

بیوگرافی یاسر عرب:

یاسر عرب کارگردان سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار یاسر عرب می‌توان به کارگردانی برنامه هم قصه، سریال یک پیشنهاد ساده - قسمت سوم و فیلم ماهی ها در سکوت نمی میرند اشاره کرد.

یاسر عرب کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرد و سال 1390 در فیلم ننه قربون به عنوان کارگردان فعالیت داشته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند برنامه هم قصه، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای یاسر عرب محسوب می‌شود.

یاسر عرب در سال 1395 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم یاسر عرب در این سال، فعالیت در برنامه هم قصه به عنوان کارگردان محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی یاسر عرب فعالیت در برنامه هم قصه بوده است. یاسر عرب سال 1395 برنامه هم قصه را کارگردانی کرد که توانست خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. از یاسر عرب نقل قول شده است که برای کارگردانی در برنامه هم قصه و همکاریش با عوامل و بازیگران اعلام رضایت کرده است. یاسر عرب توانست با فعالیت در برنامه هم قصه تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر سید روح الله رضوی توانست سطح کاری او را متحول کند.

یاسر عرب علاوه‌بر برنامه هم قصه، سال 1394 سریال یک پیشنهاد ساده - قسمت سوم را کارگردانی کرده است. یاسر عرب این‌بار با یاسر عرب یعنی کارگردان سریال یک پیشنهاد ساده - قسمت سوم همکاری داشت.

با اینکه یاسر عرب را بیشتر بعنوان کارگردان می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. یاسر عرب علاوه‌بر کارگردان به‌عنوان مدیر فیلم برداری، نویسنده و تهیه کننده نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین آثار یاسر عرب در حرفه‌ی مدیر فیلم برداری، فیلم ماهی ها در سکوت می میرند و فیلم ننه قربون است. مهم‌ترین اثر یاسر عرب در حرفه‌ی نویسنده، سریال یک پیشنهاد ساده - قسمت سوم است. مهم‌ترین اثر یاسر عرب در حرفه‌ی تهیه کننده، فیلم ننه قربون است.

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی یاسر عرب آن هست که در مدت زمان فعالیت خود، هم در تلویزیون و هم در سینما حضور داشته است. یاسر عرب را باید بیشتر کارگردان سینما بدانیم چرا که 75% آثار وی سینمایی و 25% آثارش تلویزیونی است. در واقع یاسر عرب از مجموع 4 اثری که در کارنامه دارد، در 3 اثر در سینما با نام‌های فیلم ماهی ها در سکوت نمی میرند، فیلم ماهی ها در سکوت می میرند و فیلم ننه قربون فعالیت داشته و در 1 اثر در تلویزیون با نام سریال یک پیشنهاد ساده - قسمت سوم فعالیت داشته است.

در بیوگرافی یاسر عرب آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی یاسر عرب و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار یاسر عرب در منظوم سر بزنید. همه 5 اثر مهم یاسر عرب در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار یاسر عرب در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر یاسر عرب در آثار ارزشمندتری فعالیت کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی یاسر عرب درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی یاسر عرب بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، برنامه هم قصه محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی یاسر عرب کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم ماهی ها در سکوت نمی میرند محسوب می‌شود.

اگر در مورد بیوگرافی یاسر عرب نکات بیشتری می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید تا کمکی بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران یاسر عرب کرده باشید. مثلا اگر اطلاعاتی دقیق‌تر در مورد بیوگرافی یاسر عرب، آثار یاسر عرب، جوایز یاسر عرب، همکاران یاسر عرب، گالری عکس یاسر عرب، قد یاسر عرب، وزن یاسر عرب، رنگ چشم یاسر عرب، وضعیت تأهل و همسر یاسر عرب، فرزندان یاسر عرب، حواشی یاسر عرب و کودکی یاسر عرب می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید.

نمایش بیشتر
سوابق کاری یاسر عرب
اضافه کردن اثر به سوابق یاسر عرب
کارگردان (5 اثر)
پنهان شدن
5
هم قصه (برنامه تلویزیونی)
(1395)
4
یک پیشنهاد ساده - قسمت سوم (سریال تلویزیونی)
(1394)
4.8
ماهی ها در سکوت نمی میرند
(1393)
4.3
ماهی ها در سکوت می میرند
(1392)
4.2
ننه قربون
(1390)
مدیر فیلم برداری (2 اثر)
پنهان شدن
4.3
ماهی ها در سکوت می میرند
(1392)
4.2
ننه قربون
(1390)
نویسنده (1 اثر)
پنهان شدن
4
یک پیشنهاد ساده - قسمت سوم (سریال تلویزیونی)
(1394)
تهیه کننده (1 اثر)
پنهان شدن
4.2
ننه قربون
(1390)
مهمان (1 اثر)
پنهان شدن
7.1
به اضافه مستند (برنامه تلویزیونی)
(1396)
https://www.manzoom.irبرچسب ها شماره تلفن یاسر عرب خانه / ثروت یاسر عرب ارتباط با یاسر عرب یاسر عرب زندگی نامه یاسر عرب کانال تلگرام یاسر عرب یاسر عرب قبل عمل زیبایی یاسر عرب ازدواج یاسر عرب و همسرش یاسر عرب کیست؟ یاسر عرب ویکی پدیا اینستاگرام Instagram یاسر عرب یاسر عرب متولد یاسر عرب کجاست؟ بیوگرافی یاسر عرب همسر یاسر عرب آخرین خبر یاسر عرب
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟