loading...

بست بیوگرافی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النهرین، یک منبع کُردی امروز چهارشنبه به چرایی نامزدی فواد حسین از سوی مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات کردستان عراق برای تصدی پست ریاست جمهوری عراق پرداخت. این منبع بیا

بیوگرافی فواد حسین

حسین بازدید : 421 یکشنبه 16 تير 1398

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النهرین، یک منبع کُردی امروز چهارشنبه به چرایی نامزدی فواد حسین از سوی مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات کردستان عراق برای تصدی پست ریاست جمهوری عراق پرداخت.

این منبع بیان کرد: اینکه بارزانی برای تصدی پست ریاست جمهوری عراق فواد حسین را انتخاب کرده است با هدف ضربه زدن به احزاب شیعی و اتحادیه میهنی کردستان عراق در آن واحد است. وی قصد دارد تصویری ارائه دهد مبنی بر اینکه طرحش غیرطایفه ای به ویژه که فواد حسین اصالتا از شهر خانقین و از کردهای فیلی که شیعه اند، است.

 

منبع کُردی تاکید کرد: این گام با هدف کسب حمایت کردهای فیلی است که به اتحادیه میهنی کردستان گرایش دارند و هدف دیگر بارزانی به مخصمه انداختن احزاب شیعی است زیرا شخصیتی شیعی را برای این پست معرفی کرده است که اگر وی را مورد مخالفت قرار دهند این احزاب با فیلی ها چالش پیدا می کنند.

به گفته این منبع کُرد؛ دفتر سیاسی حزب دموکرات کردستان تا لحظات آخر قصد داشت که فاضل میرانی دبیر سیاسی حزب را برای تصدی این پست معرفی کند اما به دلایلی که در بالا ذکر شد، بارزانی اقدام به معرفی و نامزدی فواد حسین کرد.

این منبع کُردی بیان کرد: بارزانی همچنین به این دلیل فواد حسین را معرفی کرد که فواد حسین ضعیف است و نمی تواند به رویارویی با رهبران حزب بپردازد.

https://www.mehrnews.comبرچسب ها فواد حسین اینستاگرام Instagram فواد حسین شماره تلفن فواد حسین فواد حسین متولد فواد حسین و همسرش زندگی نامه فواد حسین فواد حسین قبل عمل زیبایی آخرین خبر فواد حسین خانه / ثروت فواد حسین ارتباط با فواد حسین فواد حسین کیست؟ بیوگرافی فواد حسین فواد حسین ازدواج همسر فواد حسین کانال تلگرام فواد حسین فواد حسین کجاست؟ فواد حسین ویکی پدیا
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟