loading...

بست بیوگرافی

X عکسهای سمیرا حسن پور و همسرش X سمیرا حسن پور در پایتخت X سمیرا حسن پور در دورهمی X سمیرا حسن پور در پایتخت 2 X قد سمیرا حسن پور X همسر اول سامان سالور X سمیرا حسن

عکسهای سمیرا حسن پور

حسین بازدید : 509 چهارشنبه 09 مرداد 1398
X عکسهای سمیرا حسن پور و همسرش X سمیرا حسن پور در پایتخت X سمیرا حسن پور در دورهمی X سمیرا حسن پور در پایتخت 2 X قد سمیرا حسن پور X همسر اول سامان سالور X سمیرا حسن پور در پایتخت 4 X بیوگرافی سامان سالور X سمیرا حسن پور بازیگر دلدادگان X عکسهای سمیرا X عکس سمیرا حسینی با همسرش X ازدواج سمیرا حسینی X قد سمیرا حسینی X خواهر سمیرا حسینی X سمیرا حسینی در صاحبدلان X برادر سمیرا حسینی X سمیرا حسینی در گسل X عکس های سمیرا حسینی وهمسرش X عکسهای سمیرا حسینی X سیده سمیرا حسینی X سمیرا حسینی اینستا X عکسهای سمیرا حسینی وهمسرش X سمیرا حسینی ازدواج کرده است

 

زندگی شخصی سمیرا حسن پور


تحصیلات سمیرا حسن پور

خانواده سمیرا حسن پور

آزاده زارعی و سمیرا حسن پور

آزاده زارعی در کنار سمیرا حسن پور


ازدواج و همسر سمیرا حسن پور

علاقه سمیرا حسن پور به نقاشی و پیانو

عکس سمیرا حسن پور

بیوگرافی کامل سمیرا حسن پور


سمیرا حسن پور و علاقه به ورزش

زندگی سمیرا حسن پور

زندگی شخصی سمیرا حسن پور 


از کودکی به هنر علاقمند بودم و برای انتخاب رشته دبیرستان هم دوست داشتم که رشته هنری را انتخاب کنم اما مادرم زیاد موافق نبودند و همین شد که برای رشته دانشگاهی ام طوری که مادرم نفهمند کنکور هنر هم شرکت کردم و انتخاب اولم نمایش بود و انتخاب دومم گرافیک چون که از کودکی نقاشی می کشیدم. رفته رفته و پس از گذراندن دوره دانشکده در صحنه تئاتر حضور پیدا کردم و با تشویق های بهرام بیضایی به کلاس بازیگری رفتم و می شود گفت ایشان از مشوق های خیلی خوبم در این حیطه بودند.
سمیرا حسن پور و نسرین مقانلو

فعالیت هنری سمیرا حسن پور

ورود سمیرا حسین پور به تلویزیون و شهرت

شوهر سمیرا حسین پور

سمیرا حسن پور در کنار همسرش


بازی سمیرا حسن پور در سریال دلدادگان

سریال دلدادگان در دوفصل از شبکه سیما پخش شد سمیرا حسن پور نقش جوانی راضیه را در این سریال ایفا کرد . مهرانه مهین ترابی میانسالی راضیه همسر مالک را بازی کرده بود .

سمیرا حسن پور

فیلم های سمیرا حسن پور


فیلم شناسی سمیرا حسن پور 

فیلم های سینمایی سمیرا حسن پور

  1. تمشک (1392)
  2. سایه های موازی (1394)
  3. آن ها (1395)

فیلم های سمیرا حسن پور

سینمایی و سریال های سمیرا حسین پور


سریال های سمیرا حسن پور

  1. پایتخت
  2. چاردیواری
  3. شاید برای شما هم اتفاق بیفتد
  4. هفت سین
  5. دلدادگان

افتخارات سمیرا حسن پور

اهمیت ورزش برای زنان از نظرسمیرا حسن پور

در این موضوع که هر چیزی حتی ورزش کردن هم احتیاج به فرهنگسازی دارد، تردیدی نیست؛ بسیاری از افراد به ویژه خانم ها با فرهنگ ورزش کردن آشنا نیستند و نسبت به آن بی اعتنایی می کنند. این موضوع حتی در مورد قشر هنرمند ما هم وجود دارد و نسبت خانم هایی ورزش می کنند در مقابل آقایان قابل مقایسه نیست. حتی هنرمندان مرد بیشتر به تناسب اندام شان اهمیت می دهند. فکر می کنم وقت آن فرا رسیده است که ما با ورزش کردن به خودمان لطف کنیم و سلامتی و به دنبال آن روحیه خوب و تناسب اندام را به خود هدیه دهیم.
سمیرا حسن پور و نرگس محمدی

گاهی اوقات که به دوستانم در مورد نگرانی ام پیرامون ورزش حرف می زنم آنها تعجب می کنند. شاید برخی از آنها نسبت به اهمیت ورزش آگاه نیستند. بسیاری از ما نسبت به مسائل مختلف زندگی مان برنامه ریزی می کنیم اما به محض اینکه پای ورزش به میان می آید وقت کم می آوریم. نتیجه آن هم این می شود که بسیاری از افراد جامعه به ویژه خانم ها نگران اضافه وزن شان هستند و از آن مهم تر دچار بیماری های مختلف از جمله افسردگی هستند. در صورتی که با ورزش کردن افراد، بزرگ ترین لطف را به خودشان می کنند؛ هم روحیه شان بالا می رود و هم می توانند اندام زیبایی داشته باشند.
سمیرا حسن پور

بیوگرافی سمیرا حسن پور

وقتی از من برای بازی در تیم والیبال هنرمندان دعوت شد با علاقه آن را پذیرفتم. چون من از دوران کودکی ام به این رشته علاقه داشته ام و تمریناتی را در این حوزه انجام داده ام؛ از طرفی حس می کردم حضور در تیمی که متشکل از خانم های هنرمند است می تواند جذاب باشد و باعث تبادل اطلاعات شود. در طول سال هایی که عضو این تیم بودم سعی کردم به نوعی جزو اعضای ثابت باشم و بی دلیل در تمرینات غیبت نداشته باشم، اما متاسفانه طی مدت اخیر تیم انسجام خودش را از دست داده و تمرینات و مسابقات با جدیدت گذشته برگزار نمی شود.
متاسفم که باید روی این ذهنیت مبنی بر اینکه جمع های خانم ها معمولا دوام چندانی ندارد صحه بگذارم. متاسفانه خانم ها به دلیل باورهای فرهنگی اشتباه رفتارهای پایداری در جمع های زنانه ندارند و تاسف من زمانی بیشتر می شود که آنها سعی ندارند این تفکر نادرست را تصحیح کنند. به همین خاطر جمع های مختلفی که خانم ها در آن عضو هستند حتی از نوع ورزشی، بعد از مدتی یا از هم می پاشد یا اعضای آن کاملا تغییر می کنند؛ در حالی که این اتفاق کمتر در جمع های آقایان رخ می دهد و ما شاهد آن هستیم که تیم های ورزشی هنرمندان طی مدت اخیر تقریبا با همان اعضا مشغول فعالیت هستند.

دستپخت سمیرا حسن پور

سمیرا حسن پور در دلدادگان

بازی به یاد ماندنی سمیرا حسن پور

همبازی شدن سمیرا حسن پور با سوپراستارها

سمیرا حسن پور

مصاحبه و گفتگو جذاب با سمیرا حسن پور


مصاحبه خواندنی با سمیرا حسن پور

از کودکی به هنر علاقمند بودم و برای انتخاب رشته دبیرستان هم دوست داشتم که رشته هنری را انتخاب کنم اما مادرم زیاد موافق نبودند و همین شد که برای رشته دانشگاهی ام طوری که مادرم نفهمند کنکور هنر هم شرکت کردم و انتخاب اولم نمایش بود و انتخاب دومم گرافیک چون که از کودکی نقاشی می کشیدم. رفته رفته و پس از گذراندن دوره دانشکده در صحنه تئاتر حضور پیدا کردم و با تشویق های بهرام بیضایی به کلاس بازیگری رفتم و می شود گفت ایشان از مشوق های خیلی خوبم در این حیطه بودند.
عکس سمیرا حسن پور

سمیرا حسن پور در موسیقی

علاقه سمیرا حسن پور به موسیقی


در ابتدا که فیلمنامه را خواندم قرار بر این بود تا نقشی متفاوت را بازی کنم و خوشحال تر شدم آن هم به این خاطر که گفتند نقشی که قرار است بازی کنی دختری ترک زبان، ساده و زودباور است که با تمام این تفاسیر این نقش برایم بسیار دوست داشتنی و جذاب شد. همان زمان گفتند نقش پدرت را رضا کیانیان بازی می کند و بعد شد مهدی فخیم زاده و بعد فردوس کاویانی و کلاً همه چیز و حتی ترک زبانی من و پدرم هم عوض شد. برای این نقش حدود یک ماه روی یادگیری این زبان زمان گذاشتم و از پدرم که اصالتاً ترک هستند خیلی یاد گرفتم. با اینکه جاذبه های نقش برایم کمتر شد اما باز هم نقشم را دوست داشتم. 
سمیرا حسن پور و همسرش

سمیرا حسن پور و همسرش در دورهمی


سمیرا حسن پور و شهاب حسینی

سمیرا حسن پور بازیگر

سمیرا حسن پور و بازیگران سریال دلدادگان

http://namnak.comبرچسب ها عکسهای سمیرا حسن پور و همسرش سمیرا حسن پور در پایتخت سمیرا حسن پور در دورهمی سمیرا حسن پور در پایتخت 2 قد سمیرا حسن پور همسر اول سامان سالور سمیرا حسن پور در پایتخت 4 بیوگرافی سامان سالور سمیرا حسن پور بازیگر دلدادگان عکسهای سمیرا عکس سمیرا حسینی با همسرش ازدواج سمیرا حسینی قد سمیرا حسینی خواهر سمیرا حسینی سمیرا حسینی در صاحبدلان برادر سمیرا حسینی سمیرا حسینی در گسل عکس های سمیرا حسینی وهمسرش عکسهای سمیرا حسینی سیده سمیرا حسینی
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟