loading...

بست بیوگرافی

X خانه / ثروت سیاوش حکمت شعار X زندگی نامه سیاوش حکمت شعار X سیاوش حکمت شعار متولد X شماره تلفن سیاوش حکمت شعار X قد سیاوش حکمت شعار X همسر سیاوش حکمت شعار X سیاوش ح

بیوگرافی سیاوش حکمت شعار

حسین بازدید : 630 چهارشنبه 23 مرداد 1398
X خانه / ثروت سیاوش حکمت شعار X زندگی نامه سیاوش حکمت شعار X سیاوش حکمت شعار متولد X شماره تلفن سیاوش حکمت شعار X قد سیاوش حکمت شعار X همسر سیاوش حکمت شعار X سیاوش حکمت شعار ویکی پدیا X سیاوش حکمت شعار کجاست؟ X کانال تلگرام سیاوش حکمت شعار X سیاوش حکمت شعار ازدواج X تحصیلات سیاوش حکمت شعار X سیاوش حکمت شعار و همسرش X اینستاگرام Instagram سیاوش حکمت شعار X بیوگرافی سیاوش حکمت شعار X عکسهای سیاوش حکمت شعار X سیاوش حکمت شعار قبل عمل زیبایی X ارتباط با سیاوش حکمت شعار X سن سیاوش حکمت شعار X آخرین خبر سیاوش حکمت شعار X سیاوش حکمت شعار کیست؟

 

بیوگرافی و عکسهای سیاوش حکمت شعار را در ادامه ببینید.

سیاوش حکمت شعار بازیگری را با فیلم سینمایی بچه های بد ساخته علیرضا داوودنژاد آغاز کرد.سیاوش حکمت شعار

این بازیگر جوان و خوش سیما که از دوران نوجوانی با رضا داوودنژاد دوستی دیرینه داشت در رفت آمد با خانواده این کارگردان، به خاطر اندام مناسب، چهره و فیزیک مساعد، توسط علیرضا داوودنژاد برای بازی در این فیلم انتخاب شد.

سیاوش حکمت شعار

پس از آن در یک اپیزود از سریال “باران عشق” ساخته احمد امینی و درام سینمایی “غیرمنتظره” محمدهادی کریمی به ایفای نقش پرداخت.

سیاوش حکمت شعار و داودنژاد

فیلم بچه های بد به کارگردانی علیرضا داودنژاد به سال 1379 خلاصه داستان :رضا و سیاوش دو دوست قدیمی پس از سه سال بطور اتفاقی همدیگر را ملاقات کرده و به ویلای سیاوش واقع در شمال کشور می روند.... بازیگران :رضا داوودنژاد ، زهرا داوودنژاد ، سیاوش حکمت شمار ، احترام السادات حبیبیان ، بهاره رهنما ، منوچهر حکمت شعار و ...

 

سیاوش حکمت شعار در برهه ای از زمان بنا بود در سریال “سفر سبز” محمدحسین لطیفی هم نقش اصلی را بازی کند و محمدرضا شریفی نیا در این باره با او صحبت کرده بود و توافقات لازم هم حاصل شده بود اما استقرار گروه تولید در آلمان و دردسرهای دریافت ویزا موجب شد سیاوش به موقع به فیلمبرداری نرسد و در نهایت پارسا پیروزفر که آن موقع 30ساله بود با گریم نقشی جوانی 20ساله را بازی کند!

پس از آن سیاوش به ناگاه از عرصه سینما و تلویزیون دور افتاد و همین باعث شکل گیری شایعات مختلفی پیرامون وی شد. شایعاتی که از مهاجرت گرفته تا درگیری در اعتیاد را شامل می شد.

سیاوش حکمت شعار قبل از بیماری

این بازیگر جوان سالها است به دلیل ابتلا به بیماری ام.اس در بستر بیماری است و در این مدت فقط خانواده و دوستان نزدیک وی هستند که در کنار او قرار دارند و به او سر می زنند.منوچهر حکمت شعار پدر سیاوش که در همه این سالها بار اصلی مراقبت از فرزند را برعهده داشته درباره سابقه بیماری فرزند می گوید:

در سال 1380بود که سیاوش از منزل رضا داوودنژاد چند مرتبه با من تماس گرفت و خبر داد که حالش زیاد خوب نیست. با نگرانی به آنجا رفتم و در جلوی مجتمع ،سیاوش را بسیار بیحال دیدم و بلافاصله او را به بیمارستان رساندم. او سرگیجه و سردرد شدیدی داشت و قدرت تکلمش ضعیف شده بود.

سیاوش هم اکنون با واکر هم به سختی قادر به حرکت است و یکی از پاهایش تحرکی ندارد.

سیاوش حکمت شعار عکس

سیاوش در مدت دو ماه تمام قدرت حرکتی اش را از دست داد

این پدر نگران و صبور ادامه می دهد:پزشکان پس از انجام معاینات و آزمایشات متعدد اعلام کردند که سیاوش به بیماری ام.اسدچار شده است. متاسفانه پس از آن بود که سیاوش در مدت دو ماه قدرت حرکتی تمام اعضای بدنش از دست داد و قادر به انجام هیچ کاری نبود و حتی انگشتش را هم نمیتوانست تکان دهد. تنها کاری که از دست ما برمی آمد انجام دوره های درمان مطابق با دستورات پزشکان بود که این دوره های درمانی تا امروز ادامه داشته است که البته فقط تا حدودی موثر بوده است.

گلزار هم تلفنی جویای احوالش بود

منوچهر حکمت شعار می افزاید:اوایل بیماری هنرمندانی چون بهزاد فراهانی، محمدرضا فروتن، رضا داوودنژاد و شقایق فراهانی از او عیادت می کردند و بهنوش بختیاری و محمدرضا گلزار هم تلفنی جویای احوال او بودند، ولی اینها فقط در آن مقطع بود و پس از آن دیگر کسی سراغی از سیاوش نگرفت.

مهناز افشار بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران، از سیاوش حکمت شعار بازیگر سال های دور که حالا چندسالی است با بیماری ام اس زندگی می کند، عیادت کرد.با آرزوی سلامتی برای همه بیماران.

بهنوش بختیاری با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت :

سیاوش حکمت شعار چندین سال پیش در فیلم بچه های بد علیرضا داوودنژاد درخشید..ومتاسقانه بعدازون دچار بیماری نادر مغزی شد و تعادل بدن و تکلم درست رو از دست داد و مدتی به کما رفت..

سیاوش حکمت شعار و بهنوش بختیاری

وهنوز هیچ پزشکی در ام ار آی و سی تی اسکن ها هیچ علائم خاصی ندیده اما پسر زیبای سینمای ما نتونسته بهبودیشو بدست بیاره. صورتش از سابق جذابتره..وحتی یه خط از گذشت زمان در چهره معصومش نیست..میدونم که همه همکارام سیاوش رو خوب یادشونه..و دوسش دارن..مدتی که در بیمارستان پیشش بودم فقط از دستش خندیدم و رویای بازگشت به سینما هنوز در وجودش پر میزنه..دعا کنید معجزه ای رخ بده..الان در بیمارستان آتیه بستریه و شکر خدا یک پدر بینظیر داره که همیشه کنارشه و خانواده گلش که درد زیادی درین سالها کشیدن..آدم هیچی از روزگار خودش نمیدونه..ایشالله که همیشه تن شماها سالم باشه…از دیدن تک تک شما خوشحال میشه… یاعلی

سیاوش حکمت شعار و مهناز افشار

سیاوش حکمت شعار در ملاقات سیاوش حکمت شعار 

سیاوش حکمت شعار و امیر جعفری

سیاوش حکمت شعار و امیر جعفری

سیاوش حکمت شعار و بهرام رادان

سیاوش حکمت شعار در کنار بهرام رادان

سیاوش حکمت شعار

عکسهای سیاوش حکمت شعار

سیاوش حکمت شعار و رضا داوودنژاد

سیاوش حکمت شعار و رضا داوودنژادhttp://namnak.com

 برچسب ها خانه / ثروت سیاوش حکمت شعار زندگی نامه سیاوش حکمت شعار سیاوش حکمت شعار متولد شماره تلفن سیاوش حکمت شعار قد سیاوش حکمت شعار همسر سیاوش حکمت شعار سیاوش حکمت شعار ویکی پدیا سیاوش حکمت شعار کجاست؟ کانال تلگرام سیاوش حکمت شعار سیاوش حکمت شعار ازدواج تحصیلات سیاوش حکمت شعار سیاوش حکمت شعار و همسرش اینستاگرام Instagram سیاوش حکمت شعار بیوگرافی سیاوش حکمت شعار عکسهای سیاوش حکمت شعار سیاوش حکمت شعار قبل عمل زیبایی ارتباط با سیاوش حکمت شعار سن سیاوش حکمت شعار آخرین خبر سیاوش حکمت شعار سیاوش حکمت شعار کیست؟
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟