loading...

بست بیوگرافی

X کانال تلگرام شاهین عباسیان X زندگی نامه شاهین عباسیان X خانه / ثروت شاهین عباسیان X شاهین عباسیان و همسرش X شاهین عباسیان کیست؟ X شاهین عباسیان ویکی پدیا X ارتباط

بیوگرافی شاهین عباسیان

حسین بازدید : 384 دوشنبه 01 مهر 1398
X کانال تلگرام شاهین عباسیان X زندگی نامه شاهین عباسیان X خانه / ثروت شاهین عباسیان X شاهین عباسیان و همسرش X شاهین عباسیان کیست؟ X شاهین عباسیان ویکی پدیا X ارتباط با شاهین عباسیان X شاهین عباسیان متولد X شاهین عباسیان قبل عمل زیبایی X آخرین خبر شاهین عباسیان X شاهین عباسیان ازدواج X عکسهای شاهین عباسیان X سن شاهین عباسیان X شماره تلفن شاهین عباسیان X شاهین عباسیان کجاست؟ X بیوگرافی شاهین عباسیان X تحصیلات شاهین عباسیان X اینستاگرام Instagram شاهین عباسیان X همسر شاهین عباسیان X قد شاهین عباسیان

شاهین عباسیان (زاده ۲۶ خرداد ۱۳۷۶ – سرپل ذهاب استان کرمانشاه) بازیکن فوتبال اهل ایران است که برای تیم پرسپولیس و در پست مدافع راست بازی می‌کند.

 زندگینامه شاهین عباسیان

بیوگرافی شاهین عباسیان

فعالیت ورزشی

وی همچنین سابقهٔ دعوت شدن به تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران را در کارنامه دارد.

فولادخوزستان

وی فوتبال خود را از آکادمی فوتبال باشگاه فولاد خوزستان آغاز کرد و در فصل ۱۷–۲۰۱۱ عضو تیم زیر ۱۹ سال این تیم بود.

پرسپولیس

شاهین عباسیان در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۶ با عقد قراردادی ۳ ساله به پرسپولیس پیوست.

آمار ملی

وی همچنین سابقه باز ی در رده‌های سنی تیم ملی ایران را در کارنامه خود دارد و در مقدماتی جام جهانی حضور داشت و در صعود این تیم نقش مهمی را ایفا کرد، به دلیل مصدومیت این رقابت‌ها را از دست داده بود.

حضور در تیم برانکو

من در تمام تمرینات تلاش می‌کنم تا بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم و خودم را به آقای برانکو ثابت کنم. بازی با السد هم شرایط سختی داشت و من هم سابقه بازی کردن نداشتم که بخواهم به یک‌باره وارد زمین شوم. امید داشتم که شاید به میدان بروم اما اینطور نشد. با این حال مهم موفقیت پرسپولیس و پیروزی بود که همین هم حاصل شد. ان‌شالله در بازی‌های بعد بتوانم درون زمین به تیمم کمک کنم.

وی با اشاره به عملکرد جوانان تیم و توجه ویژه برانکو ایوانکوویچ به آنها گفت: همه بازیکنان جوان در پرسپولیس از کیفیت خوبی برخوردارند و امیدواریم تا بتوانیم روزی به میدان برویم. باید به بهترین شکل از موقعیتی که نصیب‌مان شده استفاده کنیم و از تجربه بازیکنان بزرگتر و همچنین آقای برانکو سود ببریم.

http://www.starbino.com/

 شاهین عباسیان


شاهین عباسیاناطلاعات شخصی
نام کامل    شاهین عباسیان
زادروز    ۲۶ خرداد ۱۳۷۶ (سن: ۲۲)
زادگاه    سرپل ذهاب، ایران[۱]
پست    مدافع راست
اطلاعات باشگاهی
باشگاه کنونی    گل‌گهر سیرجان[۲]
باشگاه‌های جوانان
۲۰۱۱–۲۰۱۷    فولاد خوزستان
باشگاه‌های حرفه‌ای*
سال‌ها    باشگاه‌ها    بازی†    (گل)†
۲۰۱۷–۲۰۱۹    پرسپولیس    ۰    (۰)
۲۰۱۹–    گل‌گهر سیرجان    ۰    (۰)
تیم ملی
–    زیر ۱۵ سال ایران       
۲۰۱۱–۲۰۱۳    تیم ملی نوجوانان ایران    ۲۰    (۱۳)

    تعداد بازی‌ها و گل‌ها فقط مربوط به بازی‌های لیگ داخلی است و آمار به روز شده در تاریخ ۹ آوریل ۲۰۱۵.

شاهین عباسیان (زاده ۲۶ خرداد ۱۳۷۶ - سرپل ذهاب استان کرمانشاه[۳][۴]) بازیکن فوتبال اهل ایران است که برای تیم گل‌گهر سیرجان و در پست مدافع راست بازی می‌کند.

وی سابقه عضویت در تیم پرسپولیس تهران[۵] و دعوت شدن به تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران را در کارنامه دارد.[۶]
محتویات

    ۱ آمار باشگاهی
        ۱.۱ فولادخوزستان
        ۱.۲ پرسپولیس
    ۲ آمار ملی
    ۳ منابع

آمار باشگاهی
فولادخوزستان

وی فوتبال خود را از آکادمی فوتبال باشگاه فولاد خوزستان آغاز کرد[۷] و در فصل ۱۷–۲۰۱۱ عضو تیم زیر ۱۹ سال این تیم بود.
پرسپولیس

شاهین عباسیان در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۶ با عقد قراردادی ۳ ساله به پرسپولیس پیوست.
آمار ملی

وی همچنین سابقه باز ی در رده‌های سنی تیم ملی ایران را در کارنامه خود دارد و در مقدماتی جام جهانی حضور داشت و در صعود این تیم نقش مهمی را ایفا کرد، به دلیل مصدومیت این رقابت‌ها را از دست داده بود.
منابع,   


wikipedia.org
برچسب ها کانال تلگرام شاهین عباسیان زندگی نامه شاهین عباسیان خانه / ثروت شاهین عباسیان شاهین عباسیان و همسرش شاهین عباسیان کیست؟ شاهین عباسیان ویکی پدیا ارتباط با شاهین عباسیان شاهین عباسیان متولد شاهین عباسیان قبل عمل زیبایی آخرین خبر شاهین عباسیان شاهین عباسیان ازدواج عکسهای شاهین عباسیان سن شاهین عباسیان شماره تلفن شاهین عباسیان شاهین عباسیان کجاست؟ بیوگرافی شاهین عباسیان تحصیلات شاهین عباسیان اینستاگرام Instagram شاهین عباسیان همسر شاهین عباسیان قد شاهین عباسیان
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟