loading...

بست بیوگرافی

بیوگرافی استاد عباس منش داستان زندگی عباس منش سید حسین عباس منش کلاهبردار همسر عباس منش کیست آیا عباس منش کلاهبردار است؟ عکس همسر جدید عباس منش علت جدایی

بیوگرافی استاد عباس منش

حسین بازدید : 593 سه شنبه 09 مهر 1398
X استاد عباس منش کیست؟ X سن استاد عباس منش X قد استاد عباس منش X بیوگرافی استاد عباس منش بست بیوگرافی X زندگی نامه استاد عباس منش سایت بست بیوگرافی X عکسهای جدید استاد عباس منش X عکسهای امسال استاد عباس منش X صفحه مجازی استاد عباس منش X دوست دختر استاد عباس منش X کانال تلگرام استاد عباس منش X بیوگرافی استاد عباس منش X استاد عباس منش ویکی پدیا X عکسهای استاد عباس منش X خانه / ثروت استاد عباس منش X زندگی نامه استاد عباس منش X همسر استاد عباس منش X استاد عباس منش کجاست؟ X استاد عباس منش قبل عمل زیبایی X تحصیلات استاد عباس منش X اینستاگرام Instagram استاد عباس منش X بیوگرافی استاد عباس منش به همراه عکس X استاد عباس منش ازدواج X عکس استاد عباس منش X ارتباط با استاد عباس منش X استاد عباس منش متولد X آخرین خبر استاد عباس منش X استاد عباس منش و همسرش X شماره تلفن استاد عباس منش

http://saten.ir/147791/%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D9%85%D9%86%D8%B4-%DA%A9%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%AB%D8%B1%D9%88%D8%AA/

 

سید حسین عباس منش متولد ۱۳۵۹ است.

اینکه مدرک تحصیلی حسین عباس منش چیست در هیچ جای سایت عنوان نشده است.

هیچ آدرس و نشانی از محل فعالیت عباس منش در سایتش ذکر نشده است.

برای تماس با گروه عباس منش فقط یک شماره موبایل وجود دارد.

کانال تلگرام عباس منش سایت عباس منش روانشناسی ثروت راز پولدار شدن دانلود روانشناسی ثروت عباس منش خرید محصولات عباس منش پولدار شدن در ايران بیوگرافی سیدحسین عباس منش ایده های کسب درآمد ایده های پولساز من آموزش پولدار شدن

حسین عباس منش خودش را چنین معرفی کرده است:

گروه تحقیقاتی عباس منش با هدف تحقیق و پژوهش برای یافتن راه‌هایی عملی و کاربردی جهت تجربه زندگی زیباتر در تمام جنبه‌های مادی و معنوی، توسط استاد سیدحسین عباس منش در سال ۱۳۸۴ تأسیس گردید.

حسین عباس منش فعالیت خود را از سال۱۳۸۴ در بندرعباس و از ۱۳۸۷ در تهران آغاز کرده و تاکنون بیش از هزار همایش و کارگاه با موضوعات عمومی و تخصصی در تهران و تمام نقاط کشور برگزار کرده است.

تا به حال استقبال کم نظیری از برنامه های ایشان شده است (بالغ بر بیش از ۱۰۰.۰۰۰ نفر شرکت کننده حضوری و صدها هزار نفر شرکت کننده غیر حضوری)

نتایجی که شرکت کنندگان با استفاده از آموزه‌های این کارگاه‌ها با موضوعاتی چون: موفقیت فردی و شغلی، قانون جذب، اعتماد به نفس، ارتباطات مؤثر، رواشناسی ثروت، تندخوانی و تقویت حافظه و قرآن و قانون جذب ، کسب نموده‌اند! به معجزه می‌ماند.

روش کاملاً متفاوت، عملی، مؤثر و منحصر به فرد ایشان در برگزاری و آموزش کارگاه‌ها و همایش‌ها باعث شده که بتوان ایشان را یک پیشرو و پیشگام برای سایر اساتید در زمینه علم موفقیت و علم ثروت برشمرد.

از این نظر می‌توان به روش ارائه خلاقانه، کاربردی و تأثیرگذار عباس منش تحت عنوان کارگاه‌های زیر برای اولین بار در ایران اشاره نمود:

۱٫ برگزاری دوره‌های ۲۱ جلسه ای موفقیت در تمام جنبه های زندگی
۲٫ برگزاری کارگاه‌های ۷ جلسه ای با عنوان “قانون جذب به زبان ساده ”
۳٫ برگزاری کارگاه‌های موفقیت مالی تحت عنوان ” کارگاه روانشناسی ثروت”
۴٫ برگزاری کارگاه عملی – کاربردی در زمینه آموزش مهارت‌های زندگی با عنوان “دوره قانون آفرینش ”
۵٫ تهیه محصولات فوق العاده تأثیر گذار مانند ” کارگاه غیرحضوری روانشناسی ثروت “، ” کارگاه غیرحضوری قانون آفرینش”

کانال تلگرام عباس منش سایت عباس منش روانشناسی ثروت راز پولدار شدن دانلود روانشناسی ثروت عباس منش خرید محصولات عباس منش پولدار شدن در ايران بیوگرافی سیدحسین عباس منش ایده های کسب درآمد ایده های پولساز من آموزش پولدار شدن

دوره روانشناسی ثروت ۳ چیست؟

عباس منش دلایل زیرا برای لایق بودنش برای تولید روانشناسی ثروت۳ و آموزش مدیریت کسب و کار عنوان کرده است:

به این دلیل ۳ سال از زندگی‌ام را صرف تحقیقات در کسب و کارهای موفق سراسر جهان و تولید روانشناسی ثروت۳ نمودم تا به شما توانایی شناسایی فرصت‌هایی را آموزش دهم که هر کدام شان یک کسب و کار پر درآمد باشد. مهم نیست در ایران باشی، آمریکا، افغانستان یا هر جای دیگری از این دنیا!

از موفقیت‌هایی صحبت نمی‌کنم که قرار است در آینده کسب کنم، بلکه از نتایجی می گویم که  همین الان آن‌ها را دارم. با اینکه کسب و کارهای بسیار موفق در سراسر جهان را زیر ذره بین گذاشته‌ام، اما کمتر افرادی را یافته‌اند که هم کسب و کار موفقی داشته باشند و هم سایر جنبه‌های زندگی‌شان عالی باشد. افرادی را دیده‌ام که کسب و کارشان بسیار موفق بود اما هیچ زمان آزادی برای گذراندن با خانواده‌شان نداشتند. افرادی که لحظه‌ای نمی‌توانستند موبایلشان را از خود دور کنند و حیات کسب و کارشان منوط به حضور فیزیکی خودشان بوده است. افرادی که برای گرفتن نتیجه، مجبورند از خانواده‌شان دور باشند. بزرگ شدن فرزندشان را نبینند و حتی روابط خانوادگی‌شان با خطراتی همراه شود.

اما زندگی من نه تنها در کسب و کار، بلکه در تمامی جنبه‌هایش، اعم از روابط، سلامتی، آرامش و ارتباط با خدایم، زیبا و موفق است.

من تجربه ساختن میلیاردها تومان سرمایه از یک ایده ساده را دارم که با تجربه‌های بازار، آن را ایده‌ای شکست خورده نامیده بودند.

توانسته‌ام در کسب و کارم سیستمی هماهنگ را رهبری کنم که هر بخش از آن در جایی از دنیا مستقر، اما کاملاً با هم هماهنگ است. به این دلیل قادرم نحوه مدیریت کارکنان، ایجاد سیستم خودکار، نحوه استخدام نیروهای مناسب و … را به شما بیاموزم.

لیاقت دارم به شما بگویم، چگونه کسب و کار شخصی‌ات را راه بیندازی و به آزادی مالی برسی.

روانشناسی ثروت۳، فقط فرمول یک کسب و کار موفق را در اختیارت نمی‌گذارد بلکه شما را به سمت کسب و کاری هدایت می‌کند که در تمام جنبه‌های زندگی ات راضی کننده باشد.

تمرینات این دوره  به گونه‌ای طراحی شده تا کانون تمرکز شما را بر روی مسائل اساسی کسب و کار بگذارد. این تمرینات باوری به شما می‌دهد تا بتوانی همه مسائل حیاتی کسب و کارت را  با آن باورهای قدرتمند کننده، بررسی و اثر بخش ترین تصمیم ممکن برای کسب و کارت را اتخاذ نمایی.

تعداد جلسات دوره روانشناسی ثروت ، ۱۹ جلسه (هر جلسه حدود یک ساعت) است و بصورت غیرحضوری و دانلود فایل صوتی و تصویری است.برچسب ها استاد عباس منش کیست؟ سن استاد عباس منش قد استاد عباس منش بیوگرافی استاد عباس منش بست بیوگرافی زندگی نامه استاد عباس منش سایت بست بیوگرافی عکسهای جدید استاد عباس منش عکسهای امسال استاد عباس منش صفحه مجازی استاد عباس منش دوست دختر استاد عباس منش کانال تلگرام استاد عباس منش بیوگرافی استاد عباس منش استاد عباس منش ویکی پدیا عکسهای استاد عباس منش خانه / ثروت استاد عباس منش زندگی نامه استاد عباس منش همسر استاد عباس منش استاد عباس منش کجاست؟ استاد عباس منش قبل عمل زیبایی تحصیلات استاد عباس منش اینستاگرام Instagram استاد عباس منش
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟