loading...

بست بیوگرافی

X آناهیتا کریمی ازدواج X آناهیتا کریمی و همسرش X آناهیتا کریمی ویکی پدیا X زندگی نامه آناهیتا کریمی سایت بست بیوگرافی X عکسهای امسال آناهیتا کریمی X دوست دختر آناهیتا کری

بیوگرافی آناهیتا کریمی - همسر سردار آزمون

حسین بازدید : 919 یکشنبه 14 مهر 1398
X آناهیتا کریمی ازدواج X آناهیتا کریمی و همسرش X آناهیتا کریمی ویکی پدیا X زندگی نامه آناهیتا کریمی سایت بست بیوگرافی X عکسهای امسال آناهیتا کریمی X دوست دختر آناهیتا کریمی X صفحه مجازی آناهیتا کریمی X بیوگرافی آناهیتا کریمی X قد آناهیتا کریمی X آناهیتا کریمی قبل عمل زیبایی X آخرین خبر آناهیتا کریمی X سن آناهیتا کریمی X خانه / ثروت آناهیتا کریمی X تحصیلات آناهیتا کریمی X عکس آناهیتا کریمی X زندگی نامه آناهیتا کریمی X عکسهای آناهیتا کریمی X همسر آناهیتا کریمی X اینستاگرام Instagram آناهیتا کریمی X آناهیتا کریمی متولد X کانال تلگرام آناهیتا کریمی X آناهیتا کریمی کجاست؟ X ارتباط با آناهیتا کریمی X عکسهای جدید آناهیتا کریمی X آناهیتا کریمی کیست؟ X بیوگرافی آناهیتا کریمی بست بیوگرافی X بیوگرافی آناهیتا کریمی به همراه عکس X شماره تلفن آناهیتا کریمی

 

بیوگرافی " آناهیتا کریمی " همسر " سردار آزمون "

بیوگرافی ” آناهیتا کریمی ” همسر ” سردار آزمون ”  : سردار آزمون ستاره تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد به زودی ازدواج خواهد کرد. البته این خبر برای طرفداران سردار که او را در فضای مجازی هم دنبال می‌کنند …

بیوگرافی " آناهیتا کریمی " همسر " سردار آزمون "

 

 

 

عصرمگ : سردار آزمون ستاره تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد به زودی ازدواج خواهد کرد. البته این خبر برای طرفداران سردار که او را در فضای مجازی هم دنبال می‌کنند، زیاد هم تعجب‌آور نیست چراکه سردار و همسر آینده‌اش مدت‌هاست عکس‌های دو نفره خود را به اشتراک می‌گذارند و به یکدیگر عشق می‌ورزند.

در فضای مجازی خبر پیچیده که سردار آزمون با آناهیتا کریمی ازدواج می‌کند و خانم کریمی همان دختری است که مدت‌هاست در استوری‌های عاشقانه سردار دیده می‌شود و سردار هم حضور در پررنگی در صفحه اینستاگرام او دارد.

 

گفتگویی که سردار آزمون با خبرگزاری ایلنا داشته و در آن در مورد ازدواجش خبر داده است را در ادامه می‌توانید بخوانید.
اول از همه برویم سراغ گلی که در ثانیه ۱۱ وارد دروازه اورنبورگ کردی. اجازه می‌دادی بازی شروع می‌شد و بعد گل می‌زدی سردار.

 

گل جالبی بود و همیشه در ذهنم می‌ماند. مربیان ما بازی حریف را آنالیز کرده و نکته‌هایی را به ما گوشزد کردند. یکی از آنها اعتماد به نفس بالای هافبک دفاعی اورنبورگ بود. به ما گفتند او به دلیل همین اعتماد به نفس، امکان دارد اشتباه کند و توپ را لو بدهد. ما هم در همان آغاز بازی روی او فشار آوردیم و نتیجه‌اش توپ‌ربایی و پاسی بود که هم‌تیمی‌ام به من داد و دروازه اورنبورگ را بغل پا باز کردم. این گل را با برنامه زدیم و می‌دانستیم که می‌شود از این راه به دروازه اورنبورگ رسید.

 

در نقل و انتقالات تابستانی انواع و اقسام اخبار درباره آینده تو منتشر شد. یک روز بحث لیورپول بود و روز دیگر لاتزیو. در این باره واضح صحبت می‌کنی؟

اگر پیشنهادی آمده باشد، قطعا باشگاه از آن خبر دارد. واقعا نمی‌دانم بین باشگاه‌ها چه اتفاق‌هایی افتاد و چه مذاکره‌هایی انجام شد. من اگر هم در جریان باشم حرفه‌ای نیست که ریز آن را بگویم.

بیوگرافی " آناهیتا کریمی " همسر " سردار آزمون "

با این حرف‌ها یعنی قصد داری در زنیت بمانی؟

 

هنوز هیچ چیز معلوم نیست. فعلا با زنیت قرارداد دارم و باید ببینم چه می‌شود. در این فوتبال هزار و یک اتفاق می‌افتد و امیدوارم هر چه صلاح است برای من رقم بخورد.

شنیده‌ام که می‌خواهی ازدواج کنی. درست است؟

 

۹۹ درصد امسال ازدواج می‌کنم. البته اگر خانواده عروس جواب بله را بدهند.

 

چه شد این تصمیم را گرفتی؟

 

این تصمیم می‌تواند خیلی به من کمک کند. هم به خودم و هم به فوتبالم. در یک سال اخیر و به عقیده خودتان و کارشناس‌ها خیلی پیشرفت داشتم و مطمئن باشید اگر ازدواج کنم می‌توانم بیشتر از اینها هم اوج بگیرم.
اکثر بازیکنان بزرگی که تا سن و سال بالا به فوتبال ادامه داده‌اند، در جوانی ازدواج کرده‌اند و این می‌تواند یک تصمیم مهم برای تو باشد.

باور کنید اینجا بازیکنان بزرگ در سن و سال من ۲ تا بچه هم دارند و از زندگی‌شان خیلی هم راضی هستند.

 

این تصمیم شاید باعث شود از فضای مجازی هم رها شوی و فکرت را فقط روی فوتبال بگذاری. اینطور نیست؟

 

بحث فضای مجازی یک بحث مفصل است. ما در ایران راه استفاده از فضای مجازی را نمی‌دانیم و نمی‌توانیم به بهترین شکل از آن سود ببریم. در فضای مجازی، خیلی‌ها بی‌دلیل فحش می‌خورند و ناسزا می‌شنوند. فحاشی کار زشتی است که خیلی راحت در فضای مجازی می‌بینیم و کسی هم مقابل آن نمی‌ایستد. طرف از خواب که بیدار می‌شود، هنوز دست و صورتش را نشسته وارد اینستاگرام می‌شود و به هر کس که دوست دارد فحش می‌دهد. معنی فضای مجازی این نیست که هر وقت، هر کس خواست فحش بدهد. ما باید فرهنگ استفاده از فضای مجازی را یاد بگیریم.

https://asr-mag.com
برچسب ها آناهیتا کریمی ازدواج آناهیتا کریمی و همسرش آناهیتا کریمی ویکی پدیا زندگی نامه آناهیتا کریمی سایت بست بیوگرافی عکسهای امسال آناهیتا کریمی دوست دختر آناهیتا کریمی صفحه مجازی آناهیتا کریمی بیوگرافی آناهیتا کریمی قد آناهیتا کریمی آناهیتا کریمی قبل عمل زیبایی آخرین خبر آناهیتا کریمی سن آناهیتا کریمی خانه / ثروت آناهیتا کریمی تحصیلات آناهیتا کریمی عکس آناهیتا کریمی زندگی نامه آناهیتا کریمی عکسهای آناهیتا کریمی همسر آناهیتا کریمی اینستاگرام Instagram آناهیتا کریمی آناهیتا کریمی متولد
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟