loading...

بست بیوگرافی

,    بیوگرافی شیما در گلپری,    بیوگرافی آرتمیس در گلپری,    زندگینامه حسن در گلپری,    بیوگرافی سلن در سریال گلپری,    بیوگر

, بیوگرافی آرتمیس در گلپری

حسین بازدید : 6567 دوشنبه 30 دي 1398,    بیوگرافی شیما در گلپری
,    بیوگرافی آرتمیس در گلپری
,    زندگینامه حسن در گلپری
,    بیوگرافی سلن در سریال گلپری
,    بیوگرافی ارتمیس در سریال گلپری
,    بیوگرافی اجه سوکان بازیگر ترکیه
,    بیوگرافی حسن در سریال گلپری
,    بیوگرافی بازیگران سریال گلپری
,    بیوگرافی گلپری سریال ترکی
,    بست بیوگرافی
,   

ازگی گور (Ezgi Gör) یکی از نقش آفریننان جوان دنیای سینما و تلویزیون کشور ترکیه است. او به تازگی در سریال ترکیه ای گلپری بازی کرده است.

رویکرد امروز ازگی گور بازیگر کشور ترکیه است وی در سریال گلپری نقش آرتمیس آیدین را بازی می کند.

ازگی گور بازیگر نقش آرتمیس آیدین در سریال گلپری

بیوگرافی ازگی گور (Ezgi Gör) بازیگر نقش آرتمیس آیدین 

ازگی گور و زندگی نامه او

ازگی گور (Ezgi Gör) یکی از نقش آفریننان جوان دنیای سینما و تلویزیون کشور ترکیه است. او به تازگی در سریال ترکیه ای گلپری بازی کرده است.ازگی گور (Ezgi Gör)ی از استداد های درخشان حوزه سینمای ترکیه است. ازگی گور (Ezgi Gör) قبلا هم در یک فیلم سینمایی نقش کوتاهی ایفا کرده است.

زادگاه ازگی گور 

ازگی گور (Ezgi Gör) در استانبول ترکیه و در سال ۲۰۰۳ چشم به جهان گشود. ازگی گور (Ezgi Gör) با سن ۱۶ سال توانست خیلی سریع در دنیای سینما و تلویزیون رشد کند و نظر کارگردان های ترکیه را به خود جلب کند.

وضعیت تاهل ازگی گور

وی مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

مشخصات ظاهری ازگی گور 

ازگی گور  چهره جوان و جذاب سینمای ترکیه ۱۶ سال سن دارد و قد او هم ۱ متر و ۵۶ سانتی متر است وزن این بازیگر جذاب هم تقریبا ۴۵ کیلوگرم است. مو های فرفری و سرخ  رنگ اش او را نزد طرفدارانش بسیار خاص کرده است. تکیمل کننده چهره زیبایش زنگ مشکی چشم های او است.

تحصیلات ازگی گور 

ازگی گور (Ezgi Gör) در استانبول و دبیرستان روتاری Rotary مشغول به تحصیل است.

صفحه ایسنتا گرام ازگی گور (Ezgi Gör)

ازگی گور (Ezgi Gör) فعالیت پویا در شبکه های اجتماعی دارد و صفحه ایسنتاگرامش ۷۹ نفر فالور دارد. در ادامه آدرس صفحه اینستاگرام او را برایتان قرار می دهم.

@ ezgi_gor

روابط عاطفی ازگی گور (Ezgi Gör)

متاسفانه از روابط عاطفی ازگی گور (Ezgi Gör) اطلاعات دقیقی وجود ندارد و مشخص نیست آیا در رابطه عاطفی است یا خیر و یا اینکه دوست پسر دارد.

فعالیت هنری ازگی گور (Ezgi Gör)

ازگی گور (Ezgi Gör) در سال ۲۰۱۲ میلادی در فیلم سینمایی El Yazisi به نقش آفرینی پراخت و توانست جایگاه خود را در دنیای هنر و سینما محکم کند.ازگی گور (Ezgi Gör) در فیلم در حال حاضر در سریال گلپری در نقش آرتمیس مقابل دوربین رفته است این سریال تولید سال ۲۰۱۸ است که تا امسال یعنی ۲۰۱۹ ادامه پیدا کرده است.

ازگی گور (Ezgi Gör) و تبلیغات

ازگی گور (Ezgi Gör) یک چهره تبلیغاتی نیز است و در فیلم های تبلیغاتی بازی میکند. ازگی گور (Ezgi Gör) در تبلیغات boyner  و Jelibon ایفای نقش کرده است.

تحصیلات ازگی گور (Ezgi Gör)

ازگی گور (Ezgi Gör) در استانبول و دبیرستان روتاری Rotary مشغول به تحصیل است.

بیوگرافی ازگی گور (Ezgi Gör) عکس و اینستاگرام بازیگر جوان ترک

ازگی گور (Ezgi Gör) و سریال گلپری

ازگی گور (Ezgi Gör) در نقش آترمیس در سریال گلپری بازی میکند. نقش او در این سریال دختری است که از کودکی در ناز و نعمت و ثروت بزرگ شده است. آرتمیس پدرش قدیر را خیلی دوست دارد. اما با مادرش زیاد به مشکل و بحث برمی خورند. مادر آرتمیس ، شیما چون در کودکی مادرش را از دست داده و با نامادری بزرگ شده است طعم محبت مادری را نچشیده و نمی داند چگونه به دخترش محبت کند . آرتمیس همیشه سعی دارد که توجه و تحسین مادرش را جلب کند.

فیلم و سریال ازگی گور (Ezgi Gör) (Ezgi Gör)

۲۰۱۸ – Gülperi (Artemis) (TV Dizisi)

۲۰۱۲ – El Yazısı (Sevgi) (Sinema Filmi)

بیوگرافی ازگی گور (Ezgi Gör) عکس و اینستاگرام بازیگر جوان ترک

بیوگرافی ازگی گور (Ezgi Gör) عکس و اینستاگرام بازیگر جوان ترکبرچسب ها بیوگرافی شیما در گلپری بیوگرافی آرتمیس در گلپری زندگینامه حسن در گلپری بیوگرافی سلن در سریال گلپری بیوگرافی ارتمیس در سریال گلپری بیوگرافی اجه سوکان بازیگر ترکیه بیوگرافی حسن در سریال گلپری بیوگرافی بازیگران سریال گلپری بیوگرافی گلپری سریال ترکی بست بیوگرافی
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟