loading...

بست بیوگرافی

زندگی نامه رزیتا غفاری,کانال تلگرام رزیتا غفاری,صفحه شخصی رزیتا غفاری, رزیتا غفاری کیه,فیسبوک رزیتا غفاری,شماره تلفن رزیتا غفاری,رزیتا غفاری,عکس همسر رزیتا غفار

بیوگرافی رزیتا غفاری fd,'vhtd vcdjh ythvd

حسین بازدید : 447 دوشنبه 08 آبان 1396

 نام:رزیتا

نام خانوادگی:غفاری

تاریخ تولد:1351/10/27

محل تولد :تهران

تحصیلات:فارغ التحصیل کارگردانی

تاهل:متاهل

-------------------------------------------------

رزیتا غفاری در 27 دی ماه سال 1351 در تهران متولد شد. فارغ التحصیل کارگردانی سینما است. دانش آموخته ٔ کارگردانی سینما ست. چند فیلم کوتاه انیمیشن کارگردانی کرده است و عضو آسیفای ایران است.

 رزیتا غفاری
  

عباس صالحی همسر رزیتا غفاری:
 
 رزیتا غفاری همسر عباس صالحی طراح گریم میباشد. عباس صالحی تحصیلاتش را در زمینه طراحی به پایان رسانده و در حال حاضر شغل اصلی اش طراح گریم است. چند سالی خارج از ایران زندگی می کرده او علاقه خاصی به تئاتر دارد و به کارش عشق می ورزد. او می گوید:«اگر شرایط کاری در زمینه دیگری برایم فراهم شود، باز هم ترجیح می دهم که همان طراح گریم باقی بمانم چون عاشقانه شغلم را دوست دارم.»
 
رزیتا غفاری و همسرش
 
مراسم ازدواج و مهریه رزیتا غفاری
زیتا غفاری:من در 27 سالگی ازدواج کردم. ما همه مراسم را داشتیم اما خیلی ساده تر از این بریز و بپاش هایی که الان مرسوم شده است. من و آقای صالحی سعی کردیم مراسم خیلی دست و پاگیر ازدواج مان نشود. اتفاقا با اینکه خیلی سخت نگرفتیم خاطرات بسیار قشنگی از این دوران داریم.
من اصلا سکه و این چیزها مهر نکردم. مهر من یک سفر حج بود.  این مهریه به لحاظ معنوی خیلی برای من گرانبهاست. من هیچ چیزی از ایشان هیچ وقت نخواستم و اتفاقا شوهرم همیشه هر چه که با هم به دست آوردیم را به من پیش کش کرد.

آشپزی رزیتا غفاری:
 
رزیتا غفاری
 
رزیتا غفاری مثل خیلی از زنان ایرانی کدبانویی کامل است، او در گفتگویی به آشپزی و دستپخت خودش و همسرش اشاره کرده است که میخوانید.
فکر نکنید که هنرپیشه ها غذا درست نمی کنند. «قورمه سبزی اولین غذایی بود که پس از ازدواجم درست کردم(می خندد) از آنجایی که خیلی نگران بودم مبادا قورمه سبزی بسوزد، مدام به آن آب اضافه می کردم و این باعث آبکی شدن آن شد.»
مسلـــما غذاهای ایرانی بهتر از غذاهای فرنگی است چون به نظر من سالم تر و خوشمزه تر هستند و وقت بیشتری برای پختن آنها صرف می شود.
همسرم در خانه غذا می پزد و در آشپزی نیز به من بسیار کمک می کند، من از او خیلی آشپزی یاد گرفتم، از آنجایی که من کار بیرون را انجام می دهم همسرم نیز در کارخانه بسیار به من کمک می کند، بارها پیش آمده که من 41-51 مهمان داشته ام و سرکار بودم، اما وقتی به خانه بازگشتم غذای مهمانان حاضر بود و آنها توسط همسرم به بهترین نحو پذیرایی شده بودند.

زندگی در خارج از کشور 
رزیتا غفاری و همسر و دخترش
 
رزیتا غفاری در رابطه با سال هایی که خارج از ایران زندگی می کردند، گفت:در کشور کانادا، شهر تورنتو حدود 5/3 سال زندگی می کردیم و دخترم تارا در همان جا به دنیا آمد. زندگی در خارج از ایران برای ما خیلی سخت بود، ولی خودمان را با شرایط آن جا تطبیق دادیم. در آن زمان ایرانی های زیادی در تورنتو زندگی می کردند که من و کارهای من را به خوبی می شناختند و این موضوع بسیار دلگرمم می کرد. پس از این که همسرم تحصیلاتش را در رشته چهره پردازی تمام کرد و دخترم هم بزرگ تر شده بود، تصمیم گرفتیم به ایران بازگردیم و من کار هنری ام را دوباره آغاز کنم، گفتنی است در مدتی که در شهر تورنتو زندگی می کردیم به من هم به همراه همسرم تحصیل کردم و در یکی از دانشکده های مهم آن شهر، مدرکی در زمینه سینما، تئاتر و تلویزیون گرفتم.

فعالیت بازیگری
رزیتا غفاری از سال 72 با بازی در سریال تلویزیونی در پناه تو پس از آن در قلب من در ذهن ها ماندگار شد و در کارنامه کاری اش پشت پرده مه ، شوکران ، روزهای زیبا و ملاصدرا می درخشد.
 
رزیتا غفاری
 
سریال در قلب من

رزیتا غفاری در سال 1388 در سریال روزهای زیبا به کارگردانی جواد افشار به ایفای نقش پرداخت. 
رزیتا غفاری
 
داستان این سریال درباره دختر جوانی به اسم سیماست که تحت تاثیر تربیت پدر عارف مسلکش در خانواده ای با این حال و هوا بزرگ شده و برای همین درون و سیرت پاکی دارد تا آنجا که روی اطرافیانش تاثیرات مثبت و غیرقابل انکاری می گذارد اما مسائل جدیدی که پیش می آید، باعث می شود او با خواهرانش دچار اختلاف بشود و با ترک خانه به مددکاری اجتماعی بپردازد.


زیتا غفاری در پیلم سینمایی شت پرده مه سومین فیلم بلند پرویز شیخ طادی در سال 1383 در نقش یک زن روستایی ایفای نقش کرد که یک پسر ناشنوا داشت. 
 
رزیتا غفاری در فیلم پشت پرده مه
 
داستان:مرتضی، کودک ناشنوایی که پدرش را از دست داده، در روستایی با مادرش زندگی می کند. او که دانش آموز درس خوانی نیست، در برخورد با آموزگار بداخلاق مدرسه (فتاحی)، کاملا بی انگیزه می شود. در ادامه وقتی که همکلاسی های مرتضی، او را از قصد ازدواج معلم با مادرش آگاه می سازند، او نسبت به مادر خود و آموزگار بدبین می شود.
 

 ((فیلم شناسی))
 
 
سینمایی
    پشت پرده مه        1383
    آب و آتش             1379
    آوازخوان               1379
    یکی بود یکی نبود  1378
    شوکران               1377
    هتل کارتن            1375
مجموعه تلویزیونی
    در پناه تو             1373
    در قلب من          1377
    همسفر              1379
    ملاصدرا         81-1379
    شب آفتابی        1381
    همسفران      83-1382 
    فصل زرد             1383
    روزهای زیبا         1388
    تبریز در مه          1389
    دیگری               ١٣٩٣
ویدیویی
    انتقام                1381
 
تله فیلم
    من تو او            1387

رزیتا غفاری در نقش های مختلف

رزیتا غفاری

 

رزیتا غفاری

رزیتا غفاری در آوازخوان

رزیتا غفاری

رزیتا غفاری در پشت پرده مه

رزیتا غفاری

رزیتا غفاری در شوکران

 رزیتا غفاری

رزیتا غفاری در  تبریز در مه

رزیتا غفاری ، بیوگرافی و عکس های رزیتا غفاری

 

http://namnak.com/%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D8%BA%D9%81%D8%A7%D8%B1%DB%8C.p10691

 برچسب ها زندگی نامه رزیتا غفاری کانال تلگرام رزیتا غفاری صفحه شخصی رزیتا غفاری رزیتا غفاری کیه فیسبوک رزیتا غفاری شماره تلفن رزیتا غفاری رزیتا غفاری عکس همسر رزیتا غفاری دوست پسر رزیتا غفاری شماره رزیتا غفاری سایت رسمی رزیتا غفاری اینستاگرام Instagram رزیتا غفاری زندگی شخصی رزیتا غفاری دوست دختر رزیتا غفاری همسر رزیتا غفاری آخرین خبر رزیتا غفاری تلگرام رزیتا غفاری عکس رزیتا غفاری بیوگرافی رزیتا غفاری
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟